Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Dbaj o swoją kuchnię, wykorzystaj materiały czyszczące dostępne w naszej ofercie. Dzięki temu Twoja kuchnia będzie lśnić jak nigdy dotąd. Każdy produkt został poszerzony o szczegółowy opis oraz specyfikacje techniczna, dzięki czemu dokonasz łatwego wyboru. Zapytaj naszych specjalistów o najważniejsze zalety naszych produktów i przekonaj się, że w Matrix Media mamy wszystko czego potrzebujesz.

Komin do obiegu otwartego MIELE DADC 6000

Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów i spraw aby przygotowywanie codziennych potraw stało się przyjemnością. Zatem wyposaż się odpowiedni sprzęt w postaci komina do obiegu otwartego Miele DADC 6000, którego głównym zadaniem jest zoptymalizowanie pracy Twojego okapu. Masz pytania odnośnie [Model]? Nie czekaj i skontaktuj się z naszym ekspertem, który nie tylko udzieli Ci niezbędnych odpowiedzi, ale także przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej za zakupy w naszym sklepie oraz dostępne możliwości transportu Twojego zamówienia.

Cena 799,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw do podbudowy MIELE UBS W/T/G

Chcesz wytłumić hałas pracującej pralki? Zestaw do podbudowy Miele UBS W/T/G to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Podbudowa pełni funkcję pokrywy, w rezultacie praca urządzenia jest praktycznie niesłyszalna. Masz pytania związane z asortymentem Matrix Media? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie doradzą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań, zapoznają Cię również z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz możliwościami transportu towaru.

Cena 279,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw do podbudowy MIELE UBS W/T/S

Chcesz wytłumić hałas pracującej pralki? Zestaw do podbudowy Miele UBS W/T/S to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Podbudowa pełni funkcję pokrywy, w rezultacie praca urządzenia jest praktycznie niesłyszalna. Masz pytania związane z asortymentem Matrix Media? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie doradzą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań, zapoznają Cię również z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz możliwościami transportu towaru.

Cena 299,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA