Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Dzięki nowoczesnym szufladom do podgrzewania naczyń gotowanie nabierze zupełnie nowego wymiaru. Dzięki takiemu rozwiązaniu, na dłużej zachowasz ciepło swojej kawy lub utrzymasz świeżo ugotowane potrawy w odpowiedniej temperaturze, co znacznie opóźni proces wychładzania. Wszystkie produkty w naszej ofercie zostały zaprojektowane przez znane marki na rynku AGD takie jak firma Miele oraz Bosch. Zapytaj naszych specjalistów o najważniejsze cechy każdego interesującego Cię produktu i przekonaj się, ze mamy to czego szukasz.

Szuflada MIELE ESW 6114

Szuflada do podgrzewania naczyń MieleESW 6114 Miele powinna znaleźć się w każdej nowocześnie urządzonej kuchni. MieleESW 6114 pozwoli dłużej upajać się swoją ulubioną kawą, czy utrzymać w cieple potrawę, bez obawy o przypalenie czy zniszczenie podstawki.

Cena 3999,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Szuflada MIELE ESW 6214

Szuflada do podgrzewania naczyń MieleESW 6214 Miele powinna znaleźć się w każdej nowocześnie urządzonej kuchni. MieleESW 6214 pozwoli dłużej upajać się swoją ulubioną kawą, czy utrzymać w cieple potrawę, bez obawy o przypalenie czy zniszczenie podstawki.

Cena 3999,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Szuflada SAMSUNG NL20F7100WB

Wpłyń na jakość serwowanych przez ciebie dań i wyposaż się w profesjonalną szufladę do podgrzewania naczyń. Urządzenie zostało zaprojektowane przez czołowego lidera na rynku, który zadbał o każdy detal urządzenia jak i jego estetykę. Szuflada do podgrzewania naczyń Samsung NL20F7100WB może również pełnić funkcję podgrzewania posiłków jak i ich rozmrażania. Sprawdź w poniższej tabeli specyfikacji technicznej jakimi możliwościami i funkcjami dysponuje urządzenie. Jeśli posiadasz pytania skontaktuj się z naszym specjalistą, który bezzwłocznie odpowie na Twoje pytania. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalny system płatności ratalnej, a także zróżnicowane rodzaje transportu towaru. Oczywiście abyś mógł odebrać swoje zamówienie w opcjonalnym miejscu i czasie.

Szuflada SAMSUNG NL20J7100WB

Zadbaj o odpowiednią temperaturę talerzy i wyposaż się w specjalną szufladę do podgrzewania naczyń! Urządzenie zostało zaprojektowane przez czołowego lidera na rynku, który zadbał zarówno o ergonomię urządzenia jak i design. Szuflada do podgrzewania naczyń Samsung NL20J7100WB posiada również funkcję podgrzewania dań jak i ich rozmrażania. Sprawdź w poniższej tabeli specyfikacji technicznej jakimi funkcjami i technologiami dysponuje opisywane urządzenie. Masz pytania? Zatem skontaktuj się z naszym doradcą, który rozwieje Twoje wątpliwości. Dodatkowo przedstawi Ci możliwość płatności ratalnej za Twoje zakupy, jak i różne opcje dostawy Twojego zamówienia.