Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Szeroka oferta pralek, zmywarek oraz pozostałych urządzeń AGD została przygotowana z myślą, o klientach ceniących jakość oraz profesjonalizm. W Matrix Media znajdziesz modele znanych producentów AGD, które nadadzą twojej kuchni bądź łazience, zupełnie nowego blasku. Dowiedz się więcej na temat każdego produktu za pomocą jednego kliknięcia, bądź skorzystaj z poradników jakie przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapraszamy również do zapoznania się z możliwościami wysyłki oraz płatności ratalnej, dzięki której zakupy będą szybkie oraz przyjemne.

Wentylator 40cm ADLER AD 7304

Marzysz o odrobinie wytchnienia podczas fali upałów? Rozwiązanie jest banalnie proste! Chwilę ukojenia zapewni Ci wentylator Adler AD 7304 wyposażony w regulację prędkości. Dzięki niemu poczujesz się o wiele lepiej podczas lata. Masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w ofercie MatrixMedia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie i zapoznają Cię z ofertą płatności ratalnej oraz formami transportu towaru.

Cena 74,99 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 18 zł

Wentylator ADLER AD 7302 23cm

Marzysz o odrobinie wytchnienia podczas fali upałów? Rozwiązanie jest banalnie proste! Chwilę ukojenia zapewni Ci wentylator Adler AD 7302 wyposażony w regulację prędkości. Dzięki niemu poczujesz się o wiele lepiej podczas lata. Masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w ofercie MatrixMedia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie i zapoznają Cię z ofertą płatności ratalnej oraz formami transportu towaru.

Cena 51,59 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 25 zł

Elektroniczna waga kuchenna ADLER AD 3138 biała

Stara waga kuchenna nie radzi sobie tak dobrze, a jej dokładnemu działaniu daleko do ideału? Zamień swój stary sprzęt na nowy! Waga kuchenna Adler AD 3138 w umożliwi Ci dokładne odmierzenie wszystkich składników potrzebnych do Twoich ulubionych potraw i ciast. Dzięki urządzeniu Adler AD 3138 w przygotowane przez Ciebie dania będą jeszcze lepiej przygotowane! Jeżeli masz wątpliwości związane z ofertą sklepu Matrix Media, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie, doradzą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań, jak i zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz możliwościami transportu towaru.

Cena 37,99 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 9.99 zł

Młynek do kawy ADLER AD 443

Chcesz wypić dobrą kawę bez potrzeby wychodzenia z domu? Spokojnie, nie musisz organizować kawiarni w swoich czterech kątach! Wystarczy, że kupisz młynek do kawy Adler AD 443, dzięki któremu możesz bez problemu mleć kawę, zapewniając sobie świeże i czyste aromaty, które rozbudzą Cię o każdej porze dnia. Młynek do kawy Adler AD 443 to topowe urządzenie uznanego producenta, którego jakość wyrobów potwierdzona jest liczbą zadowolonych klientów. Masz pytania lub wątpliwości związane z asortymentem sklepu Matrix Media? Zadzwoń do naszych ekspertów, którzy chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie, doradzą Ci w wyborze najlepszych rozwiązań i zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz możliwościami transportu towaru.

Cena 46,99 

Dostępność:  

Wysyłka w przeciągu 1-3 dni

Transport: od 9.99 zł

Robot planetarny ADLER AD 4210 MOC 800 Watt

Robot kuchenny znacznie ułatwia przygotowywanie kuchennych przysmaków. Wśród urządzeń tego typu najbardziej wyróżniają się roboty planetarne, będące w stanie zastąpić aż kilkanaście innych przyrządów, z których korzystamy w kuchni. Tego typu urządzeniem jest Adler AD 4210, który zapewnia szybkie i dokładne wymieszanie produktów. Jego wielofunkcyjność sprawia, że w krótkim czasie stanie się niezbędnym elementem w wyposażeniu Twojej kuchni. Masz pytania dotyczące asortymentu sklepu Matrix Media? Zadzwoń do naszych ekspertów, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, doradzą w wyborze najlepszych rozwiązań i zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz możliwościami transportu towaru.

Cena 279,00 

Dostępność:  

Wysyłka w przeciągu 1-3 dni

Transport: od 25 zł

Wentylator 30cm ADLER AD 7303

Marzysz o odrobinie wytchnienia podczas fali upałów? Rozwiązanie jest banalnie proste! Chwilę ukojenia zapewni Ci wentylator Adler AD 7303 wyposażony w regulację prędkości. Dzięki niemu poczujesz się o wiele lepiej podczas lata. Masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w ofercie MatrixMedia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie i zapoznają Cię z ofertą płatności ratalnej oraz formami transportu towaru.

Cena 64,99 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 18 zł

Elektroniczna waga kuchenna ADLER AD 3138 czarna

Stara waga kuchenna nie radzi sobie tak dobrze, a jej dokładnemu działaniu daleko do ideału? Zamień swój stary sprzęt na nowy! Waga kuchenna Adler AD 3138 b umożliwi Ci dokładne odmierzenie wszystkich składników potrzebnych do Twoich ulubionych potraw i ciast. Dzięki urządzeniu Adler AD 3138 b przygotowane przez Ciebie dania będą jeszcze lepiej przygotowane! Jeżeli masz wątpliwości związane z ofertą sklepu Matrix Media, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie, doradzą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań, jak i zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz możliwościami transportu towaru.

Cena 37,99 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 9.99 zł

Elektroniczna waga kuchenna ADLER AD 3138 czerwona

Stara waga kuchenna nie radzi sobie tak dobrze, a jej dokładnemu działaniu daleko do ideału? Zamień swój stary sprzęt na nowy! Waga kuchenna Adler AD 3138 r umożliwi Ci dokładne odmierzenie wszystkich składników potrzebnych do Twoich ulubionych potraw i ciast. Dzięki urządzeniu Adler AD 3138 r przygotowane przez Ciebie dania będą jeszcze lepiej przygotowane! Jeżeli masz wątpliwości związane z ofertą sklepu Matrix Media, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie, doradzą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań, jak i zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz możliwościami transportu towaru.

Cena 37,99 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 9.99 zł

Frezarka do pięt ADLER AD 2155

Masz problem z martwym naskórkiem na piętach? Marzysz o tym, aby Twoje stopy znów wyglądały zdrowo i pięknie? Frezarka do pięt Adler AD 2155 pomoże rozwiązać Ci Twój problem! Już nie musisz wybierać się do kosmetyczki - urządzenie złuszczy zgromadzony na piętach martwy naskórek, usunie go i sprawi, że nie będziesz musieć już więcej wstydzić się swoich stóp. Adler AD 2155 to prawdziwie niezawodna i skuteczna frezarka. Jeżeli masz pytania dotyczące asortymentu sklepu Matrix Media, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie, doradzą Ci w wyborze najlepszych rozwiązań, a ponadto zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz możliwościami transportu zamówionego przez Ciebie towaru.

Cena 31,98 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Czajnik ADLER AD 1203

Jesteś wielbicielem kawy i herbaty? Dzięki czajnikowi Adler AD 1203 zagotujesz wodę w sposób szybki i bezpieczny, dzięki czemu będziesz mógł szybko cieszyć się filiżanką swojego ulubionego napoju. Krótki czas gotowania i duża pojemność sprawia, że czajnik elektryczny Adler AD 1203 sprawdzi się doskonale zarówno podczas porannych prób wstania na nogi, jak spotkań towarzyskich, napędzanych kawą i herbatą. Masz pytania dotyczące asortymentu Matrix Media? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci w wyborze najlepszych rozwiązań, a przy okazji zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz możliwościami transportu towaru.

Cena 64,99 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 9.99 zł