Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Szeroka oferta pralek, zmywarek oraz pozostałych urządzeń AGD została przygotowana z myślą, o klientach ceniących jakość oraz profesjonalizm. W Matrix Media znajdziesz modele znanych producentów AGD, które nadadzą twojej kuchni bądź łazience, zupełnie nowego blasku. Dowiedz się więcej na temat każdego produktu za pomocą jednego kliknięcia, bądź skorzystaj z poradników jakie przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapraszamy również do zapoznania się z możliwościami wysyłki oraz płatności ratalnej, dzięki której zakupy będą szybkie oraz przyjemne.

Wentylator 40cm ADLER AD 7304

Marzysz o odrobinie wytchnienia podczas fali upałów? Rozwiązanie jest banalnie proste! Chwilę ukojenia zapewni Ci wentylator Adler AD 7304 wyposażony w regulację prędkości. Dzięki niemu poczujesz się o wiele lepiej podczas lata. Masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w ofercie MatrixMedia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie i zapoznają Cię z ofertą płatności ratalnej oraz formami transportu towaru.

Cena 74,99 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 17 zł

Wentylator ADLER AD 7302 23cm

Marzysz o odrobinie wytchnienia podczas fali upałów? Rozwiązanie jest banalnie proste! Chwilę ukojenia zapewni Ci wentylator Adler AD 7302 wyposażony w regulację prędkości. Dzięki niemu poczujesz się o wiele lepiej podczas lata. Masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w ofercie MatrixMedia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie i zapoznają Cię z ofertą płatności ratalnej oraz formami transportu towaru.

Cena 51,59 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 17 zł

Wentylator 30cm ADLER AD 7303

Marzysz o odrobinie wytchnienia podczas fali upałów? Rozwiązanie jest banalnie proste! Chwilę ukojenia zapewni Ci wentylator Adler AD 7303 wyposażony w regulację prędkości. Dzięki niemu poczujesz się o wiele lepiej podczas lata. Masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w ofercie MatrixMedia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie i zapoznają Cię z ofertą płatności ratalnej oraz formami transportu towaru.

Cena 64,99 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 17 zł

Frezarka do pięt ADLER AD 2155

Masz problem z martwym naskórkiem na piętach? Marzysz o tym, aby Twoje stopy znów wyglądały zdrowo i pięknie? Frezarka do pięt Adler AD 2155 pomoże rozwiązać Ci Twój problem! Już nie musisz wybierać się do kosmetyczki - urządzenie złuszczy zgromadzony na piętach martwy naskórek, usunie go i sprawi, że nie będziesz musieć już więcej wstydzić się swoich stóp. Adler AD 2155 to prawdziwie niezawodna i skuteczna frezarka. Jeżeli masz pytania dotyczące asortymentu sklepu Matrix Media, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie, doradzą Ci w wyborze najlepszych rozwiązań, a ponadto zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz możliwościami transportu zamówionego przez Ciebie towaru.

Cena 31,98 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł