Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Szeroka oferta pralek, zmywarek oraz pozostałych urządzeń AGD została przygotowana z myślą, o klientach ceniących jakość oraz profesjonalizm. W Matrix Media znajdziesz modele znanych producentów AGD, które nadadzą twojej kuchni bądź łazience, zupełnie nowego blasku. Dowiedz się więcej na temat każdego produktu za pomocą jednego kliknięcia, bądź skorzystaj z poradników jakie przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapraszamy również do zapoznania się z możliwościami wysyłki oraz płatności ratalnej, dzięki której zakupy będą szybkie oraz przyjemne.

Lokówka z końcówką stożkową MESKO MS 2109

Chcesz wyglądać zniewalająco? Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, odśwież swoją fryzurę i zmień swój wygląd za pomocą lokówki Mesko MS 2109. Dzięki efektom, które umożliwia urządzenie, zachwycisz wszystkich, których spotkasz, niezależnie czy jest to Twój partner, znajomi w pracy czy osoby przebywające wraz z Tobą na spotkaniu towarzyskim. Lokówka Mesko MS 2109 jest niezwykle łatwa w obsłudze i sprawi, że Twoje włosy nie tylko się zakręcą, ale również będą wyglądać świeżo i pięknie. Masz pytania bądź wątpliwości związane z ofertą sklepu Matrix Media? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie i doradzą Ci w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań, jak i zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz możliwościami transportu towaru.

Cena 19,48 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Wentylator stojący MESKO MS 7311

Marzysz o odrobinie wytchnienia podczas fali upałów? Rozwiązanie jest banalnie proste! Chwilę ukojenia zapewni Ci wentylator Mesko MS 7311 wyposażony w regulację prędkości. Dzięki niemu poczujesz się o wiele lepiej podczas lata. Masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w ofercie MatrixMedia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie i zapoznają Cię z ofertą płatności ratalnej oraz formami transportu towaru.

Cena 69,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 17 zł