Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Szeroka oferta pralek, zmywarek oraz pozostałych urządzeń AGD została przygotowana z myślą, o klientach ceniących jakość oraz profesjonalizm. W Matrix Media znajdziesz modele znanych producentów AGD, które nadadzą twojej kuchni bądź łazience, zupełnie nowego blasku. Dowiedz się więcej na temat każdego produktu za pomocą jednego kliknięcia, bądź skorzystaj z poradników jakie przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapraszamy również do zapoznania się z możliwościami wysyłki oraz płatności ratalnej, dzięki której zakupy będą szybkie oraz przyjemne.

Depilator laserowy BABYLISS G934E (IPL)

Nie przepadasz za rutynową depilacją, ale jednocześnie marzysz o gładkiej skórze? Zatem wyposaż się w urządzenie Remington G934E, które rozwiąże Twój problem. Dzięki nowatorskim funkcjom i technologiom model G934E sprawi, że Twoja skóra będzie jedwabista przez dłuższy czas. Niech jednorazowe maszynki pójdą w odstawkę! Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem, który rozwieje Twoje wątpliwości. Dodatkowo przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej jak i różne opcje dostawy.

Cena 598,00 

Dostępność:  

Wysyłka w przeciągu 1-3 dni

Transport: od 14 zł

Suszarka do włosów BABYLISS D371E

Suszarka Babyliss D371E sprawnie wysuszy każdy rodzaj włosa. Dzięki dyfuzorowi zwiększy ona objętość fryzury, a duża moc sprzętu pozwoli na wysuszenie bardzo długich włosów w krótkim czasie. Wygodna rączka sprawia, że sprzętem operuje się łatwo, jest poręczny i wygodny w użyciu. Dzięki kumulowaniu powietrza w jednym punkcie, włosy łatwo możesz wymodelować na okrągłej szczotce. Z suszarką Babyliss D371E nie będziesz się martwić, że nie zdążysz ułożyć włosów przed wieczornym wyjściem. Masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w ofercie MatrixMedia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie i zapoznają Cię z ofertą płatności ratalnej oraz formami transportu towaru.

Cena 135,00 

Dostępność:  

Wysyłka w przeciągu 1-3 dni

Transport: od 9.99 zł