Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Szerokość

Klasa energetyczna

  • A+  (1)
  • A  (4)

Ilość szyb w piecu

  • 2  (4)
  • 4  (1)

Czyszczenie piekarnika

Termoobieg

Rożen obrotowy

Typ piekarnika

Typ prowadnic

Typ płyty grzejnej

Poznaj nową jakość gotowania razem z Matrix Media. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór kuchenek indukcyjnych oraz gazowych. Gotowanie nigdy nie będzie już takie samo, razem z nami stworzysz prawdziwe dzieła kulinarne, które zachwyca podniebienia Twoich bliskich. W naszym asortymencie znajdziesz niezawodne kuchenki sprawdzonych marek. Nasi pracownicy odpowiedzą również na wszelkie pytania związane z oferowanymi produktami, pomożemy Ci wybrać najwygodniejsza opcję dostawy oraz płatności ratalnej.

Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MS23F301TAS

Przyrządzanie codziennych dań może zająć trochę czasu, jeśli jednak chcesz zaoszczędzić kilka chwil wytchnienia dla siebie wyposaż swoją kuchnię w profesjonalny sprzęt, który ułatwi Ci to zadanie. Zaprezentowany model kuchenki mikrofalowej MS23F301TAS to projekt pionierskiego lidera na rynku AGD, który opracował tak wydajny model. Kuchenka mikrofalowa Samsung MS23F301TAS to imponujący model sprzętu, który uprości Ci przyrządzanie codziennych potraw w krótkim czasie. Dostępne funkcje i technologie zostały dostosowane do potrzeb użytkownika. Sprawdź w poniższej tabeli jaką mocą rozporządza opisywane urządzenie. Nasi klienci mogą wybrać dowolny sposób dostawy własnego zamówienia, naturalnie abyś zdołał odebrać produkt w dowolnym miejscu oraz czasie. Co więcej nasi klienci mogą skorzystać z płatności ratalnej. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie skontaktuj się z naszym doradcą, który udzieli Ci niezbędnych odpowiedzi.

Cena 359,00 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 0 zł

Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MG23F301TAK

Przyrządzanie codziennych dań może zająć trochę czasu, jeśli jednak chcesz zaoszczędzić kilka chwil wytchnienia dla siebie wyposaż swoją kuchnię w profesjonalny sprzęt, który ułatwi Ci to zadanie. Zaprezentowany model kuchenki mikrofalowej MG23F301TAK to projekt pionierskiego lidera na rynku AGD, który opracował tak wydajny model. Kuchenka mikrofalowa Samsung MG23F301TAK to imponujący model sprzętu, który uprości Ci przyrządzanie codziennych potraw w krótkim czasie. Dostępne funkcje i technologie zostały dostosowane do potrzeb użytkownika. Sprawdź w poniższej tabeli jaką mocą rozporządza opisywane urządzenie. Nasi klienci mogą wybrać dowolny sposób dostawy własnego zamówienia, naturalnie abyś zdołał odebrać produkt w dowolnym miejscu oraz czasie. Co więcej nasi klienci mogą skorzystać z płatności ratalnej. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie skontaktuj się z naszym doradcą, który udzieli Ci niezbędnych odpowiedzi.

Cena 379,00 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 0 zł

Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MG23F301TAS

Przyrządzanie codziennych dań może zająć trochę czasu, jeśli jednak chcesz zaoszczędzić kilka chwil wytchnienia dla siebie wyposaż swoją kuchnię w profesjonalny sprzęt, który ułatwi Ci to zadanie. Zaprezentowany model kuchenki mikrofalowej MG23F301TAS to projekt pionierskiego lidera na rynku AGD, który opracował tak wydajny model. Kuchenka mikrofalowa Samsung MG23F301TAS to imponujący model sprzętu, który uprości Ci przyrządzanie codziennych potraw w krótkim czasie. Dostępne funkcje i technologie zostały dostosowane do potrzeb użytkownika. Sprawdź w poniższej tabeli jaką mocą rozporządza opisywane urządzenie. Nasi klienci mogą wybrać dowolny sposób dostawy własnego zamówienia, naturalnie abyś zdołał odebrać produkt w dowolnym miejscu oraz czasie. Co więcej nasi klienci mogą skorzystać z płatności ratalnej. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie skontaktuj się z naszym doradcą, który udzieli Ci niezbędnych odpowiedzi.

Cena 419,00 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 0 zł

Piekarnik SAMSUNG NV73J9770RS

Czyszczenie piekarnika parowe  pyrolityczne 
Dotykowy ekran Panel dotykowy 
Ilość szyb w piecu
Klasa energetyczna AGD A+ 
Rożen obrotowy Nie 
Szerokość kuchni 60 
Termoobieg tak 
Typ piekarnika w kuchence Elektryczny 
Typ prowadnic w piekarniku teleskopowe 
Producent SAMSUNG 

Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG GE83X

Funkcje mikrofali grill - kwarcowy 
Moc mikrofali Powyżej 1000 
pojemność mikrofali 22 do 23 
Sterowanie mikrofali Elektorniczne 
Szerokość kuchni Inne 
Wykończenie wnętrza mikrofali emalia ceramiczna 
Producent SAMSUNG 

Cena 329,00 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 0 zł

Kuchnia BEKO CSS 52020 DW

Ilość szyb w piecu
Klasa energetyczna AGD
Rożen obrotowy Nie 
Szerokość kuchni 50 
Termoobieg nie 
Typ płyty grzejnej gazowa 
Producent BEKO 

Cena 799,00 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 89 zł

Kuchnia BEKO CSM 52324 DW

Ilość szyb w piecu
Klasa energetyczna AGD
Rożen obrotowy Tak 
Szerokość kuchni 50 
Termoobieg tak 
Producent BEKO 

Cena 949,00 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 89 zł

Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MS23H3115FK

Przyrządzanie codziennych dań może zająć trochę czasu, jeśli jednak chcesz zaoszczędzić kilka chwil wytchnienia dla siebie wyposaż swoją kuchnię w profesjonalny sprzęt, który ułatwi Ci to zadanie. Zaprezentowany model kuchenki mikrofalowej MS23H3115FK to projekt pionierskiego lidera na rynku AGD, który opracował tak wydajny model. Kuchenka mikrofalowa Samsung MS23H3115FK to imponujący model sprzętu, który uprości Ci przyrządzanie codziennych potraw w krótkim czasie. Dostępne funkcje i technologie zostały dostosowane do potrzeb użytkownika. Sprawdź w poniższej tabeli jaką mocą rozporządza opisywane urządzenie. Nasi klienci mogą wybrać dowolny sposób dostawy własnego zamówienia, naturalnie abyś zdołał odebrać produkt w dowolnym miejscu oraz czasie. Co więcej nasi klienci mogą skorzystać z płatności ratalnej. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie skontaktuj się z naszym doradcą, który udzieli Ci niezbędnych odpowiedzi.

Cena 419,00 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 0 zł

Kuchnia BEKO CSM 57300 GX

Ilość szyb w piecu
Klasa energetyczna AGD
Rożen obrotowy Nie 
Szerokość kuchni 50 
Termoobieg tak 
Producent BEKO 

Cena 1199,00 

Dostępność:  

Wysyłka w przeciągu 1-3 dni

Transport: od 89 zł

Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MC28H5015AK

Przyrządzanie codziennych dań może zająć trochę czasu, jeśli jednak chcesz zaoszczędzić kilka chwil wytchnienia dla siebie wyposaż swoją kuchnię w profesjonalny sprzęt, który ułatwi Ci to zadanie. Zaprezentowany model kuchenki mikrofalowej MC28H5015AK to projekt pionierskiego lidera na rynku AGD, który opracował tak wydajny model. Kuchenka mikrofalowa Samsung MC28H5015AK to imponujący model sprzętu, który uprości Ci przyrządzanie codziennych potraw w krótkim czasie. Dostępne funkcje i technologie zostały dostosowane do potrzeb użytkownika. Sprawdź w poniższej tabeli jaką mocą rozporządza opisywane urządzenie. Nasi klienci mogą wybrać dowolny sposób dostawy własnego zamówienia, naturalnie abyś zdołał odebrać produkt w dowolnym miejscu oraz czasie. Co więcej nasi klienci mogą skorzystać z płatności ratalnej. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie skontaktuj się z naszym doradcą, który udzieli Ci niezbędnych odpowiedzi.

Cena 599,00 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 0 zł