Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Apple USB SuperDrive (MD564ZM/A)

Na Twoim starym dysku twardym brakuje już miejsca? Czemu w takim razie nie wymienić go na lepszy? Z dyskiem Apple MD564ZM/A pomieścisz wszystkie najważniejsze pliki i dokumenty, przez co będziesz mógł bez problemu trzymać na dysku swoją ulubioną muzykę, zdjęcia z wakacji czy filmy, na których upamiętniłeś najważniejsze momenty w swoim życiu. Niech ogranicza Cię tylko wyobraźnia, a nie pojemność Twojego dysku twardego. Jak masz pytania dotyczące asortymentu, znajdującego się w ofercie sklepu Matrix Media, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie doradza w wyborze i zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz szerokimi możliwościami transportu towaru.

Cena 338,00 

Dostępność:  

Wysyłka w przeciągu 1-3 dni

Transport: od 17 zł

Apple Magic Mouse 2 (MLA02ZM/A)

Myszka to mało doceniany sprzęt, a przecież stanowi podstawę pracy z komputerem. Dlatego też warto zadbać o to, aby sprzęt ten był jak najlepszej jakości i cechował się wysoką precyzją. Z myszką Apple MLA02ZM/A sprawisz, że Twoja efektywność w pracy wejdzie na wyższy poziom. Jesteś grafikiem, programistą? Pracujesz nieustannie z komputerem? Myszka Apple MLA02ZM/A to sprzęt wprost stworzony dla Ciebie. Jeżeli masz pytania związane z produktami, znajdującymi się w asortymencie sklepu Matrix Media, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie doradzą Ci w wyborze optymalnych rozwiązań, a ponadto zapoznają Cię z atrakcyjną ofertą ratalną oraz szerokimi możliwościami transportu towaru.
399,00   

Cena 339,00 

Dostępność:  

Wysyłka w przeciągu 1-3 dni

Transport: od 17 zł

Apple AirPort Express Base Station (MC414Z/A)

Podłącz do internetu wszystkie osoby w domu. Dzięki routerowi Apple MC414Z/A bez problemu rozprzestrzenisz internet na całe swoje mieszkanie bez konieczności wzmacniania sygnału i martwienia się o spore straty w transferze. Router Apple MC414Z/A to proste do skonfigurowania urządzenie, dzięki któremu zwiększysz komfort korzystania z sieci. Graj, pracuj, dziel się plikami! Jeżeli masz pytania związane z produktami, znajdującymi się w ofercie sklepu Matrix Media, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie doradzą Ci w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań, zapoznają z atrakcyjną ofertą ratalną oraz szerokimi możliwościami transportu towaru.

Cena 399,00 

Dostępność:  

Wysyłka w przeciągu 1-3 dni

Transport: od 17 zł

Apple AirPort Time Capsule 2TB (ME177Z/A)

Na Twoim starym dysku twardym brakuje już miejsca? Czemu w takim razie nie wymienić go na lepszy? Z dyskiem Apple ME177Z/A pomieścisz wszystkie najważniejsze pliki i dokumenty, przez co będziesz mógł bez problemu trzymać na dysku swoją ulubioną muzykę, zdjęcia z wakacji czy filmy, na których upamiętniłeś najważniejsze momenty w swoim życiu. Niech ogranicza Cię tylko wyobraźnia, a nie pojemność Twojego dysku twardego. Jak masz pytania dotyczące asortymentu, znajdującego się w ofercie sklepu Matrix Media, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie doradza w wyborze i zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz szerokimi możliwościami transportu towaru.
1299,00   

Cena 1189,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Apple Magic Trackpad 2 (MJ2R2ZM/A)

Chcesz zupełnie zmienić swoje doznania w trakcie korzystania z komputera? Dzięki trackpadowi Apple MJ2R2ZM/A Twoja myszka nie będzie urządzeniem niezastąpionym. Zastanawiasz się, w jaki sposób mniej wygodny przecież gładzik ma najbardziej przydatne urządzenie w trakcie pracy z komputerem? Gładzik Apple MJ2R2ZM/A został skonstruowany w taki sposób, aby ułatwić Ci korzystanie z programów. Jeżeli masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w ofercie sklepu Matrix Media, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie doradzą Ci w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Ponadto zapoznają Cię z atrakcyjną ofertą ratalną oraz szerokimi możliwościami transportu towaru.
569,00   

Cena 529,00 

Dostępność:  

Wysyłka w przeciągu 1-3 dni

Transport: od 17 zł

Apple Magic Keyboard klawiatura bezprzewodowa (MLA22Z/A)

Wygodna klawiatura to połowa sukcesu podczas pracy przy komputerze. Zadbaj o swoje palce i spraw, by pisanie weszło na wyższy poziom. Niezależnie, czy jesteś pisarzem, dziennikarzem czy programistą – dzięki klawiaturze Apple MLA22Z/A zwiększysz efektywność swojej pracy, sprawisz, że Twoja praca stanie się intuicyjna jak nigdy wcześniej, a do tego zadbasz o stan swoich palców. Masz pytania dotyczące asortymentu znajdującego się w sklepie Matrix Media? A może nie wiesz, jaki model danego urządzenia wybrać i szukasz porady? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, dzięki którym dowiesz się więcej na temat produktów w naszej ofercie. Ponadto zapoznają Cię oni z atrakcyjną ofertą ratalną oraz szerokimi możliwościami transportu towaru.

Cena 429,00 

Dostępność:  

Wysyłka w przeciągu 1-3 dni

Transport: od 17 zł

Apple AirPort Time Capsule 3TB (ME182Z/A)

Na Twoim starym dysku twardym brakuje już miejsca? Czemu w takim razie nie wymienić go na lepszy? Z dyskiem Apple ME182Z/A pomieścisz wszystkie najważniejsze pliki i dokumenty, przez co będziesz mógł bez problemu trzymać na dysku swoją ulubioną muzykę, zdjęcia z wakacji czy filmy, na których upamiętniłeś najważniejsze momenty w swoim życiu. Niech ogranicza Cię tylko wyobraźnia, a nie pojemność Twojego dysku twardego. Jak masz pytania dotyczące asortymentu, znajdującego się w ofercie sklepu Matrix Media, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie doradza w wyborze i zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz szerokimi możliwościami transportu towaru.

Apple AirPort Extreme (ME918Z/A)

Podłącz do internetu wszystkie osoby w domu. Dzięki routerowi Apple ME918Z/A bez problemu rozprzestrzenisz internet na całe swoje mieszkanie bez konieczności wzmacniania sygnału i martwienia się o spore straty w transferze. Router Apple ME918Z/A to proste do skonfigurowania urządzenie, dzięki któremu zwiększysz komfort korzystania z sieci. Graj, pracuj, dziel się plikami! Jeżeli masz pytania związane z produktami, znajdującymi się w ofercie sklepu Matrix Media, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie doradzą Ci w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań, zapoznają z atrakcyjną ofertą ratalną oraz szerokimi możliwościami transportu towaru.

Apple Thunderbolt to Gigabit Ethernet Adapter (MD463ZM/A)

Chciałbyś podłączyć swojego pendrive’a do telefonu komórkowego, by wykorzystać go jako dodatkowy bank pamięci? A może masz film na swoim dysku zewnętrznym i chciałbyś go szybko umieścić na tablecie, by móc go oglądać podczas podróży? Już nigdy więcej nie spotkasz się z takim problemem! Adapter Apple MD463ZM/A umożliwia szybko konwersję portu USB, dzięki czemu bez napotykania żadnych trudności możesz bezpośrednio przesłać dane między swoim urządzeniem przenośnym a urządzeniem USB z pominięciem konieczności wykorzystania komputera. Masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w magazynie sklepu Matrix Media? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie doradzą i pomogą Ci w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań, a oprócz tego zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz możliwościami transportu towaru.

Cena 127,00 

Dostępność:  

Wysyłka w przeciągu 1-3 dni

Transport: od 17 zł

Apple Thunderbolt to FireWire Adapter (MD464ZM/A)

Chciałbyś podłączyć swojego pendrive’a do telefonu komórkowego, by wykorzystać go jako dodatkowy bank pamięci? A może masz film na swoim dysku zewnętrznym i chciałbyś go szybko umieścić na tablecie, by móc go oglądać podczas podróży? Już nigdy więcej nie spotkasz się z takim problemem! Adapter Apple MD464ZM/A umożliwia szybko konwersję portu USB, dzięki czemu bez napotykania żadnych trudności możesz bezpośrednio przesłać dane między swoim urządzeniem przenośnym a urządzeniem USB z pominięciem konieczności wykorzystania komputera. Masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w magazynie sklepu Matrix Media? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie doradzą i pomogą Ci w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań, a oprócz tego zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz możliwościami transportu towaru.

Cena 129,00 

Dostępność:  

Wysyłka w przeciągu 1-3 dni

Transport: od 17 zł