Menu stron
TwitterRssFacebook
Menu kategorii

Opublikowano przez dnia cze 25, 2012 w News

Słuchawki do biegania SONY J10.

Coraz więcej osób dba o swoje zdrowie, coraz więcej osób dba o swoją sylwetkę, coraz więcej osób zaczyna biegać, coraz więcej osób uprawia jogging. Czy istnieje sprzęt, dzięki któremu bieganie będzie przyjemniejsze? Tak, a jest nim SONY MDR-J10 – słuchawki, dzięki którym bieganie będzie mniej męczące i znacznie przyjemniejsze.

Czym powinny charakteryzować się odpowiednie słuchawki dla biegaczy? Przede wszystkim powinny być trwałe i zapewniać najwyższą jakość dźwięku, dzięki którym podczas biegu będzie można delikatnie ‘odpłynąć’ i na moment zapomnieć o wszystkim. To jednak nie wszystko. Słuchawki do biegania powinny być lekkie, dzięki czemu nie będą one sprawiały najmniejszego kłopotu podczas joggingu. Słuchawki dla biegaczy z pewnością nie powinny być wkładane do uszu, żeby przypadkiem nie wypadać podczas przyspieszenia bądź biegu po nierównym terenie etc, ale powinny być nakładane na uszy, co znacznie zwiększy komfort podczas korzystania z nich.

Słuchawki do biegania powinny być wyposażone również w przewód odpowiedniej długości, który będzie dostosowany zarówno dla osób niższych jak i wyższych, tak żeby nikomu nie przeszkadzał. Słuchawki dla biegaczy powinny mieć długi okres gwarancji, na wypadek gdyby jakimś zbiegiem okoliczności doszło do ich uszkodzenia.

SONY MDR-J10 spełniają wszystkie wyżej wymienione wymagania, ponieważ są to słuchawki stworzone dla biegaczy. Dzięki paśmie przenoszenia dźwięku o częstotliwości 18 – 20000 Hz, impotencji na poziomie 16 Ohm i czułości 104 dB/MW dźwięk jest idealnie czysty, co z pewnością pomoże każdemu, kto biega z nimi na uszach w zapomnieniu o zmęczeniu…

…albo w ogóle zapomina o kocim świecie.

Słuchawki do biegania SONY MDR-J10B ważą tylko 10 g, są nakładane na uszy, mają przewód długości 1.2 m oraz 24 miesiące gwarancji, czyli spełniają wszystkie wyżej postawione warunki odpowiednich słuchawek dla biegaczy. Oglądając zawody lekkoatletyczne widzimy często, że publiczność zaczyna klaskać, żeby zawodnicy mogli złapać odpowiedni rytm. Dzięki słuchawkom dla biegaczy SONY MDR-J10W nie będzie potrzebne klaskanie, ponieważ idealny dźwięk, jaki one zapewniają, bez kłopotu zapewni taki rytm, jaki każdy sam sobie zażyczy. Oczywiście na krótko przed startem rozstają się ze sprzętem, ale dobry dźwięk pozostaje w uszach.

SONY MDR-J10B mogą być używane również przez innych użytkowników, niekoniecznie biegających, jednak kto nie spróbuje chociaż raz joggingu czy nawet spaceru z tymi słuchawkami na uszach, ten nie zrozumie, dlaczego SONY MDR-J10B to idealne słuchawki dla biegaczy. Kliknij żeby sprawdzic aktualną promocję dla klientów sklepu matrixmedia.pl
słuchawki do biegania