Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...


DLACZEGO MY?

SZYBKA DOSTAWA

Wieloletnie doświadczenie Matrix Media pozwoliło nam wypracować system dostaw, w którym wyspecjalizowane firmy kurierskie dostarczają zamówiony towar w ciągu 24 lub 48 godzin od wysyłki, a cały proces nie przekracza 7 dni. Możliwy jest też osobisty odbiór zamówienia w siedzibie firmy lub w paczkomatach InPost.

 

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU

Matrix Media dba o bezpieczeństwo danych Klientów, ale też o odpowiednie opakowanie towarów. Solidne zabezpieczenie przesyłki, a także ostrożność w trakcie transportu sprawiają, że każdy Klient otrzymuje zamówiony towar szybko i w nienaruszonym stanie. Najlepszym dowodem naszego profesjonalizmu są liczne pozytywne opinie na temat sklepu.

 

JAKOŚĆ I CENA

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Samsung na Polskę, ale oferujemy też produkty innych uznanych marek, jak Sony, Bosh, Amica czy Indesit. Tym samym zapewniamy szeroki asortyment najwyższej jakości produktów, a wszystkie dostępne są w korzystnych cenach. Dodatkowo przeprowadzamy liczne akcje promocyjne i wyprzedaże.

 

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Zespół Matrix Media to doświadczeni pracownicy, którzy dzięki szczegółowej wiedzy na temat oferowanych w sklepie produktów, szybko i rzetelnie doradzą najlepszy zakup. Na naszą pomoc mogą liczyć zarówno Klienci detaliczni, jak i hurtowi, służymy również informacją na temat procesu realizacji zamówienia czy ewentualnej reklamacji.