Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Dla wszystkich miłośników fotografii przygotowaliśmy specjalną ofertę aparatów cyfrowych, kamer video oraz akcesoriów fotograficznych. Nasze produkty przyciągną uwagę zarówno osób profesjonalnie zajmujących się fotografią jak również osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wykonywaniem zdjęć. Dzięki rozbudowanej wyszukiwarce, wybór najodpowiedniejszego produktu staje się bardzo prosty. Zapoznaj się z poradnikami przygotowanymi przez naszych specjalistów, które pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt dla Twoich potrzeb.

Akumulator SONY NP-FM500H

Litowo-jonowy akumulator SONY NP-FM500H STAMINA o pojemności 1650 mAh bez efektu pamięci. Wydajny, lekki i mały SONY NP-FM500H o wymiarach 38,2 x 20,5 x 55,6 ;mm (szer./wys./gł.) i wadze 78g. Uwaga: nasze akcesoria pasują do konkretnych modeli, a ich opisy mogą się różnić w zależności od kraju.

Cena 249,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Obiektyw SONY SEL-35F18

Jasny, stałoogniskowy obiektyw 35 mm F1,8 wyposażony w stabilizator obrazu Optical SteadyShot. Model ten posiada takie funkcje jak: ogniskowa (w przeliczeniu na format 35 mm) wynosząca 52,5 mm i przysłona F1,8: możliwość użycia do codziennego fotografowania, portretów, zdjęć nocnych i innych zastosowań, mała waga i około 45 mm długości: idealny drugi obiektyw do zabrania w plener itp., tabilizator obrazu Optical SteadyShot i duża przysłona F1,8: lepsze zdjęcia z ręki przy słabym oświetleniu, również we wnętrzach oraz wiele innych

Akumulator SONY NP-FV70

Akumulator InfoLITHIUM pozwalający filmować dłużej niż akumulator dostarczony z ;kamerą Duża pojemność i ;wydajność: 6,8 ;V / 14,0 ;Wh / 2060 ;mAh Szybkie ładowanie w ;oferowanej oddzielnie ładowarce / zasilaczu sieciowym AC-VQV10 Akumulator wykonany w ;technologii ActiFORCE - większa pojemność, krótsze ładowanie i dokładniejsze wskazanie pozostałego czasu pracy Uwaga: nasze akcesoria pasują do konkretnych modeli, a ich opisy mogą się różnić w zależności od kraju.

Cena 309,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Aparat SONY DSC-HX90B + KARTA SONY 64GB SF64U

Kolor Czarny 
Nagrywanie filmu Full HD 
Parametry dodatkowe aparaty cyfrowe Wyjście HDMI  Panorama  Ruchomy wyświetlacz 
Rozdzielczość 14 do 20 
Rozmiar ekranu aparaty 2,6-3,0 
Ruchomy wyświetlacz tak 
Zoom optyczny powyżej 16 
Producent SONY 

Cena 1639,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Kamera SONY FDR-AX33

Jakość zapisu Ultra HD (4K) 
Kolor Czarny 
Parametry dodatkowe kamery Wyjście HDMI 
Stabilizator obrazu Optyczny 
Typ nośnika Karta pamięci 
Producent SONY 
4099,00   

Cena 3028,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Akumulator SONY NP-FV50

Akumulator STAMINA NP-FV50 to wydajny nośnik energii o pojemności 1030mAh. Akumulator został wykonany w technologii ActiFORCE, która zwiększa pojemność, pozwala na krótsze ładowanie i dokładniejsze wskazanie pozostałego czasu pracy. Zaletą hybrydowych ogniw litowo-jonowych akumulatora SONY NP-FV50 jest brak efektu pamięci. Akumulator InfoLITHIUM pozwala filmować dłużej niż ten dostarczony z kamerą. Uwaga: nasze akcesoria pasują do konkretnych modeli, a ich opisy mogą się różnić w zależności od kraju.

Cena 249,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Torba SONY LCS-U5/B

Lekkie, niewielkie rozwiązanie chroniące kamerę i zapasową kartę pamięci. Wewnętrzna kieszonka na zapasową kartę Memory Stick lub SD. Mocna warstwa wyściełająca dla optymalnej ochrony. Pasek na ramię.

Cena 45,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Ładowarka SONY BC-TRV

Ładowarka posiada zwartą, przenośną konstrukcję zajmująca mało miejsca w podróży. Model ten także posiada szeroki zakres napięć zasilania, idealny dla podróżujących po świecie (napięcie przemienne 100 – 240 V, 50 Hz / 60 Hz) oraz 3-stopniowe wskazanie stanu naładowania za pomocą kontrolki LED – brak wątpliwości co do zapasu energii. Dzięki temu modelowi ładowanie stanie się przyjemnością.

Cena 225,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Karta SONY 16GB SF16UX

SF16UX to karta pamięci o pojemności 16gb przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowników, którzy kochają bezpieczeństwo swoich danych. SF16UX posiada roczną gwarancję producenta oraz jest odporny na wstrząsy i uszkodzenia.

Cena 69,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Ładowarka SONY BC-TRX

BC-TRX to innowacyjne urządzenie zaprojektowane przez firmę Sony. Ładowarka BC-TRX przeznaczona jest do urządzeń: Sony serii X-, N-, G-, K-, D-, T i R.

Cena 166,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł