Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Dla wszystkich miłośników fotografii przygotowaliśmy specjalną ofertę aparatów cyfrowych, kamer video oraz akcesoriów fotograficznych. Nasze produkty przyciągną uwagę zarówno osób profesjonalnie zajmujących się fotografią jak również osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wykonywaniem zdjęć. Dzięki rozbudowanej wyszukiwarce, wybór najodpowiedniejszego produktu staje się bardzo prosty. Zapoznaj się z poradnikami przygotowanymi przez naszych specjalistów, które pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt dla Twoich potrzeb.

Adapter SONY LA-EA4

Sony LA-EA4 to adapter mocowania typu A, który współpracuje z korpusami z pełnoklatkową matrycą obrazu.

Karta SONY SR16UYA

SR-16UYA to karta pamięci o pojemności 14,4 GB przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowników, którzy kochają bezpieczeństwo swoich danych. SR-16UYA posiada roczną gwarancję producenta oraz jest odporny na wstrząsy i uszkodzenia.
79,00   

Cena 39,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Obiektyw SONY SAL-50F18

Obiektyw Sony SAL-50F18 przeznaczony do aparatów Sony z pewnością zaciekawi każdego miłośnika fotografii. Obiektyw ten z długością ogniskowej przeliczonej na format 35mm równej 75 mm stanowi dodatek do aparatu, z którego każdy fotograf będzie zadowolony. Przydatny w Sony SAL-50F18 okaże się także 0.2 x zoom, dzięki któremu będzie można uchwycić nawet te obiekty, które znajdują się w dużej odległości. Cały system optyczny Sony SAL-50F18 zamknięty jest w solidnie wykonanym urządzeniu, którego długość wynosi 45 mm, a waga oscyluje w granicach 170 g, dzięki czemu zmieści się ono w niemal każdej torbie czy pokrowcu na aparat fotograficzny.
649,00   

Cena 579,00 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Karta SONY SF64U

SF64U to karta pamięci zaprojektowana przez firmę SONY. Pojemność zapisu karty SF64U wynosi 64 GB. Karta SF64U posiada interfejs UHS1 oraz szybkość transmisji danych Do 40 MB/s. Karta pamięci SF64U jest odporna na zakres temperatur -25°C ~ + 85°C (bez kondensacji) w środowisku pracy.

Cena 119,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Obiektyw SONY SAL-135F18Z

Obiektyw Sony SAL-135F18Z (Sony AF) przeznaczony do aparatów Sony z pewnością zaciekawi każdego miłośnika fotografii. Obiektyw ten z długością ogniskowej przeliczonej na format 35mm równej 202.5 mm stanowi dodatek do aparatu, z którego każdy fotograf będzie zadowolony. Przydatny w Sony SAL-135F18Z (Sony AF) okaże się także 0.25 x zoom, dzięki któremu będzie można uchwycić nawet te obiekty, które znajdują się w dużej odległości. Cały system optyczny SAL-135F18Z (Sony AF) zamknięty jest w solidnie wykonanym urządzeniu, którego długość wynosi 115 mm, a waga oscyluje w granicach 1050 g, dzięki czemu zmieści się ono w niemal każdej torbie czy pokrowcu na aparat fotograficzny.

Cena 6799,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Ładowarka SONY ACC-TRBX

ACC-TRBX to innowacyjne urządzenie zaprojektowane przez firmę Sony. Ładowarka ACC-TRBX przeznaczona jest do urządzeń: Cyber-shot, NEX.

299,00   

Cena 269,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Obiektyw SONY SEL-55210 Srebrny

Obiektyw Sony SEL-55210 przeznaczony do aparatów Sony z pewnością zaciekawi każdego miłośnika fotografii. Obiektyw ten z długością ogniskowej przeliczonej na format 35mm równej 82.5 - 315 mm stanowi dodatek do aparatu, z którego każdy fotograf będzie zadowolony. Przydatny w Sony SEL-55210 okaże się także 3.8 x zoom, dzięki któremu będzie można uchwycić nawet te obiekty, które znajdują się w dużej odległości. Cały system optyczny Sony SEL-55210 zamknięty jest w solidnie wykonanym urządzeniu, którego długość wynosi 108 mm, a waga oscyluje w granicach 345 g, dzięki czemu zmieści się ono w niemal każdej torbie czy pokrowcu na aparat fotograficzny.

Cena 1239,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Uchwyt na kask SONY VCT-HSM1 Action Cam

Dokumentuj najważniejsze momenty z Twoich wakacji, kręć filmiki w znakomitej jakości. Z uchwytem do montażu z boku kasku VCT-HSM1 z całą pewnością sprostasz temu zadaniu. Opisywane akcesorium zostało zaprojektowane przez czołowego producenta na rynku, który zadbał o najdrobniejszy szczegół urządzenia. Uchwyt do montażu z boku kasku Sony VCT-HSM1 sprawi, że kręcone przez ciebie filmy nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Sprawdź poniższą tabelę specyfikacji technicznej i zapoznaj się z najdrobniejszymi szczegółami opisywanego urządzenia. Jeśli jednak nadal posiadasz jakieś pytania skontaktuj się z naszym doradcą, który udzieli Ci niezbędnych odpowiedzi. Klienci naszego sklepu mogą dostosować do swoich potrzeb rodzaj dostawy. Tak abyś mógł odebrać swoje zamówienie w dowolnym miejscu i czasie. Ponadto klienci naszego sklepu mogą rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty.

Cena 99,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Pokrowiec SONY LCS-TWJ/V

Pokrowiec na aparat fotograficzny SONY LCS-TWJ doskonale zabezpieczy Twój aparat przed wszelkiego rodzaju przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi. Wykorzystany do jego produkcji materiał jest bardzo trwały, a wewnętrzne wyścielenie sprawi, że nawet najbardziej delikatne urządzenia optyczne będą dobrze chronione przed zarysowaniami. Zaletą pokrowca SONY LCS-TWJ jest również jego wygląd. Dzięki niemu nie trzeba się przejmować tym, jak będzie się z nim wyglądało. Rozmiary pokrowca SONY LCS-TWJ są na tyle niewielkie, że jego użytkowanie da Ci olbrzymi komfort nawet wtedy, gdy będzie trzeba go nieść przez wiele kilometrów czy też wchodzić z nim na górskie szczyty.

Cena 49,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Pilot LCD SONY RM-LVR2V

Wyposaż swoją kamerę Action Cam w niezbędne akcesorium w postaci pilota. Dzięki czemu będziesz mógł kontrolować działania swojej kamery z odległości 5 metrów. Opisywany model pilota RM-LVR2V to projekt lidera na rynku, który stworzył tak funkcjonalne urządzenie. Pilot Sony RM-LVR2V to klasyczny model sprzętu, który współpracuje z kamerą Action Cam. Opisywane urządzenie wyposażone jest w funkcję podglądu na żywo. Dzięki czemu możliwe jest kontrolowanie działania kamery w odległości do 5 metrów. Dodatkowo pilot posiada ekran LCD, a także łącze Wi-Fi o zasięgu 5 metrów. Co więcej urządzenie jest wodoodporne do głębokości 3 metrów.

Cena 549,00 

Dostępność:  

Wysyłka w przeciągu 3-5 dni

Transport: od 9.99 zł