Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Dla wszystkich miłośników fotografii przygotowaliśmy specjalną ofertę aparatów cyfrowych, kamer video oraz akcesoriów fotograficznych. Nasze produkty przyciągną uwagę zarówno osób profesjonalnie zajmujących się fotografią jak również osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wykonywaniem zdjęć. Dzięki rozbudowanej wyszukiwarce, wybór najodpowiedniejszego produktu staje się bardzo prosty. Zapoznaj się z poradnikami przygotowanymi przez naszych specjalistów, które pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt dla Twoich potrzeb.

Uchwyt SONY AKA-WM1

Dzięki kamerze Action Cam możesz nagrywać najbardziej ekstramalne momenty Twojego życia. Kamera ta pozwala na uchwycenie nawet najszybszych zjawisk i wydarzeń. Dodatkowo możesz rozszerzyć funkcjonalności swojej kamery o Uchwyt SONY AKA-WM1 do kamery Action Cam dzięki któremu zabierzesz ją w jeszcze bardziej niedostępne miejsca.

Cena 94,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Karta SONY SR8UYA

SR-8UYA to karta pamięci o pojemności 7,2 GB przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowników, którzy kochają bezpieczeństwo swoich danych. SR-8UYA posiada roczną gwarancję producenta oraz jest odporny na wstrząsy i uszkodzenia.
49,00   

Cena 28,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Obiektyw SONY SEL-P18200

Obiektyw SEL-P18200 przeznaczony do aparatów Sony z pewnością zaciekawi każdego miłośnika fotografii. Obiektyw ten z długością ogniskowej przeliczonej na format 35mm równej 27 - 300 stanowi dodatek do aparatu, z którego każdy fotograf będzie zadowolony. Przydatny w SEL-P18200 okaże się także duży zoom, dzięki któremu będzie można uchwycić nawet te obiekty, które znajdują się w dużej odległości. Cały system optyczny zamknięty jest w solidnie wykonanym urządzeniu, którego wymiary wynoszą 93,2 x 99 mm, a waga oscyluje w granicach 649 g, dzięki czemu zmieści się ono w niemal każdej torbie czy pokrowcu na aparat fotograficzny.

5099,00   

Cena 4299,00 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Karta SONY SR64UXA

Zachowuj swoje zdjęcia, filmiki bądź ulubioną muzykę w jednym miejscu, karta pamięci SR64UXA z całą pewnością uprości Ci to zadanie. Prezentowa karta pamięci została zaprojektowana za pośrednictwem czołowego producenta na rynku RTV. Karta pamięci Sony SR64UXA posiada odpowiednią szybkość odczytu oraz klasę. Przy czym urządzenie jest lekkie i posiada ergonomiczne wymiary. Dzięki czemu możesz mieć kartę stale pod ręką. Przekonaj się osobiście jaką pamięcią dysponuje przedstawiana karta pamięci w poniższej tabeli technicznej. W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy różnorodne formy dostawy, oczywiście abyś zdołał odebrać towar w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo możesz skorzystać z systemu ratalnego, jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami.

179,00   

Cena 169,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Monopod SONY VCT-AMP1

Sony VCT-AMP1 to monopod zaprojektowany dla kamery Action Cam, która ułatwia kontrolę nad filmowanym obrazem.

Cena 165,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Ładowarka SONY BCG34HLD4K

SONYBCG34HLD4K to zaprojektowana ładowarka do akumulatorów rozmiarze AA i AAA. SONY BCG34HLD4K to produkt przystosowany do napięcia 100 – 240 V nadający się idealnie w podróż. Szybki czas ładowania równy 3h pozwoli na optymalne korzystanie z produktu.

Cena 79,00 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 9.99 zł

Karta SONY SF8U

SONY SF8U to karta pamięci o pojemności 8gb przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowników, którzy kochają bezpieczeństwo swoich danych. SONY SF8U posiada roczną gwarancję producenta oraz jest odporny na wstrząsy i uszkodzenia.

Cena 29,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Obiektyw SONY SEL-18200LE

SEL18200LE.AE to innowacyjne urządzenie zaprojektowane przez firmę Sony. Obiektyw Sony SEL18200LE.AE posiada mocowanie typu E, a także jest niezwykle lekki. Sony SEL18200LE.AE waży jedynie 460 g. Ogniskowa 27 - 300 mm pozwoli na wykonywanie wyjątkowych zdjęć krajobrazów.

Cena 2648,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Pokrowiec SONY LCS-TWJ/T

Pokrowiec na aparat fotograficzny SONY LCS-TWJ doskonale zabezpieczy Twój aparat przed wszelkiego rodzaju przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi. Wykorzystany do jego produkcji materiał jest bardzo trwały, a wewnętrzne wyścielenie sprawi, że nawet najbardziej delikatne urządzenia optyczne będą dobrze chronione przed zarysowaniami. Zaletą pokrowca SONY LCS-TWJ jest również jego wygląd. Dzięki niemu nie trzeba się przejmować tym, jak będzie się z nim wyglądało. Rozmiary pokrowca SONY LCS-TWJ są na tyle niewielkie, że jego użytkowanie da Ci olbrzymi komfort nawet wtedy, gdy będzie trzeba go nieść przez wiele kilometrów czy też wchodzić z nim na górskie szczyty.

Cena 45,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Obiektyw SONY SEL-2470Z

SEL-2470Z to innowacyjne urządzenie zaprojektowane przez firmę Sony. Obiektyw SEL-2470Z posiada typ mocowania E, a także jest niezwykle lekki. Obiektyw SEL-2470Z waży jedynie 426 g. Ogniskowa 36 – 105 mm pozwoli na wykonywanie wyjątkowych zdjęć krajobrazów.

Cena 4648,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA