Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Dla wszystkich miłośników fotografii przygotowaliśmy specjalną ofertę aparatów cyfrowych, kamer video oraz akcesoriów fotograficznych. Nasze produkty przyciągną uwagę zarówno osób profesjonalnie zajmujących się fotografią jak również osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wykonywaniem zdjęć. Dzięki rozbudowanej wyszukiwarce, wybór najodpowiedniejszego produktu staje się bardzo prosty. Zapoznaj się z poradnikami przygotowanymi przez naszych specjalistów, które pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt dla Twoich potrzeb.

Karta SAMSUNG MB-MG32DA 32 GB

Karta pamięci Samsung MB-MG32DA jest objęta gwarancją, która wynosi 10 lat. Karta pamięci Samsung MB-MG32DA jest odporna na wszelkie wstrząsy, a jej zakres temperatury w środowisku pracy wynosi od-25°C do 85°C. Karta Samsung MB-MG32DA posiada pojemność 32 GB.

Cena 99,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Karta SAMSUNG MB-MC64DA 64 GB

Zachowuj swoje zdjęcia, filmiki bądź ulubioną muzykę w jednym miejscu, karta pamięci MB-MC64DA/EU z całą pewnością uprości Ci to zadanie. Prezentowana karta pamięci została zaprojektowana za pośrednictwem czołowego producenta na rynku RTV. Karta pamięci Samsung MB-MC64DA/EU posiada odpowiednią szybkość odczytu oraz klasę. Przy czym urządzenie jest lekkie i posiada ergonomiczne wymiary. Dzięki czemu możesz mieć kartę stale pod dłonią. Przekonaj się osobiście jaką pamięcią dysponuje przedstawiana karta pamięci w poniższej tabeli technicznej. W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy różnorodne formy dostawy, oczywiście abyś zdołał odebrać towar w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo możesz skorzystać z systemu ratalnego, jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami.

Cena 87,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

SAMSUNG Gear 360 SM-C200

Jakość zapisu Ultra HD (4K) 
Kolor Srebrny 
Parametry dodatkowe kamery USB 
Rodzaje akcesorii Telefony Bezprzewodowy pad 
Stabilizator obrazu wspomagana żyroskopowo 
Typ nośnika Micro i MicroSD 
Wi-Fi tak 
Wodoszczelność
Producent SAMSUNG 

Cena 999,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Karta SAMSUNG MB-MP32DA 32 GB

Zachowuj swoje zdjęcia, filmiki bądź ulubioną muzykę w jednym miejscu, karta pamięci MB-MP32DA/EU z całą pewnością uprości Ci to zadanie. Prezentowana karta pamięci została zaprojektowana za pośrednictwem czołowego producenta na rynku RTV. Karta pamięci Samsung MB-MP32DA/EU posiada odpowiednią szybkość odczytu oraz klasę. Przy czym urządzenie jest lekkie i posiada ergonomiczne wymiary. Dzięki czemu możesz mieć kartę stale pod dłonią. Przekonaj się osobiście jaką pamięcią dysponuje przedstawiana karta pamięci w poniższej tabeli technicznej. W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy różnorodne formy dostawy, oczywiście abyś zdołał odebrać towar w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo możesz skorzystać z systemu ratalnego, jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami.

Cena 49,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Karta SAMSUNG MB-MG64DA 64 GB

Zachowuj swoje zdjęcia, filmiki bądź ulubioną muzykę w jednym miejscu, karta pamięci MB-MG64DA/EU z całą pewnością uprości Ci to zadanie. Prezentowana karta pamięci została zaprojektowana za pośrednictwem czołowego producenta na rynku RTV. Karta pamięci Samsung MB-MG64DA/EU posiada odpowiednią szybkość odczytu oraz klasę. Przy czym urządzenie jest lekkie i posiada ergonomiczne wymiary. Dzięki czemu możesz mieć kartę stale pod dłonią. Przekonaj się osobiście jaką pamięcią dysponuje przedstawiana karta pamięci w poniższej tabeli technicznej. W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy różnorodne formy dostawy, oczywiście abyś zdołał odebrać towar w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo możesz skorzystać z systemu ratalnego, jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami.

Cena 199,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Karta SAMSUNG MB-MD64DA 64 GB

Zachowuj swoje zdjęcia, filmiki bądź ulubioną muzykę w jednym miejscu, karta pamięci MB-MD64DA/EU z całą pewnością uprości Ci to zadanie. Prezentowana karta pamięci została zaprojektowana za pośrednictwem czołowego producenta na rynku RTV. Karta pamięci Samsung MB-MD64DA/EU posiada odpowiednią szybkość odczytu oraz klasę. Przy czym urządzenie jest lekkie i posiada ergonomiczne wymiary. Dzięki czemu możesz mieć kartę stale pod dłonią. Przekonaj się osobiście jaką pamięcią dysponuje przedstawiana karta pamięci w poniższej tabeli technicznej. W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy różnorodne formy dostawy, oczywiście abyś zdołał odebrać towar w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo możesz skorzystać z systemu ratalnego, jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami.

Cena 199,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Karta SAMSUNG MB-MC32DA 32 GB

Zachowuj swoje zdjęcia, filmiki bądź ulubioną muzykę w jednym miejscu, karta pamięci MB-MC32DA z całą pewnością uprości Ci to zadanie. Prezentowana karta pamięci została zaprojektowana za pośrednictwem czołowego producenta na rynku RTV. Karta pamięci Samsung MB-MC32DA posiada odpowiednią szybkość odczytu oraz klasę. Przy czym urządzenie jest lekkie i posiada ergonomiczne wymiary. Dzięki czemu możesz mieć kartę stale pod dłonią. Przekonaj się osobiście jaką pamięcią dysponuje przedstawiana karta pamięci w poniższej tabeli technicznej. W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy różnorodne formy dostawy, oczywiście abyś zdołał odebrać towar w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo możesz skorzystać z systemu ratalnego, jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami.

Cena 49,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Karta SAMSUNG MB-MC128DA 128 GB

Zachowuj swoje zdjęcia, filmiki bądź ulubioną muzykę w jednym miejscu, karta pamięci MB-MC128DA/EU z całą pewnością uprości Ci to zadanie. Prezentowana karta pamięci została zaprojektowana za pośrednictwem czołowego producenta na rynku RTV. Karta pamięci Samsung MB-MC128DA/EU posiada odpowiednią szybkość odczytu oraz klasę. Przy czym urządzenie jest lekkie i posiada ergonomiczne wymiary. Dzięki czemu możesz mieć kartę stale pod dłonią. Przekonaj się osobiście jaką pamięcią dysponuje przedstawiana karta pamięci w poniższej tabeli technicznej. W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy różnorodne formy dostawy, oczywiście abyś zdołał odebrać towar w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo możesz skorzystać z systemu ratalnego, jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami.

Cena 188,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Karta SAMSUNG MB-MP16DA 16 GB

Zachowuj swoje zdjęcia, filmiki bądź ulubioną muzykę w jednym miejscu, karta pamięci MB-MP16DA/EU z całą pewnością uprości Ci to zadanie. Prezentowana karta pamięci została zaprojektowana za pośrednictwem czołowego producenta na rynku RTV. Karta pamięci Samsung MB-MP16DA/EU posiada odpowiednią szybkość odczytu oraz klasę. Przy czym urządzenie jest lekkie i posiada ergonomiczne wymiary. Dzięki czemu możesz mieć kartę stale pod dłonią. Przekonaj się osobiście jaką pamięcią dysponuje przedstawiana karta pamięci w poniższej tabeli technicznej. W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy różnorodne formy dostawy, oczywiście abyś zdołał odebrać towar w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo możesz skorzystać z systemu ratalnego, jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami.

Cena 31,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Karta SAMSUNG MB-SP32D 32 GB

Zachowuj swoje zdjęcia, filmiki bądź ulubioną muzykę w jednym miejscu, karta pamięci MB-SP32D/EU z całą pewnością uprości Ci to zadanie. Prezentowana karta pamięci została zaprojektowana za pośrednictwem czołowego producenta na rynku RTV. Karta pamięci Samsung MB-SP32D/EU posiada odpowiednią szybkość odczytu oraz klasę. Przy czym urządzenie jest lekkie i posiada ergonomiczne wymiary. Dzięki czemu możesz mieć kartę stale pod dłonią. Przekonaj się osobiście jaką pamięcią dysponuje przedstawiana karta pamięci w poniższej tabeli technicznej. W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy różnorodne formy dostawy, oczywiście abyś zdołał odebrać towar w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo możesz skorzystać z systemu ratalnego, jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami.

Cena 72,97 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł