Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

W Matrix Media znajdziesz profesjonalne zestawy kina domowego oraz odtwarzaczy Blu-ray/DVD. Ciesz się dźwiękiem najwyższej jakości, dzięki któremu ulubione filmy przeżyjesz na nowo. Wraz z nowoczesnym kinem domowym, każdy film dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń, a nowoczesny odtwarzacz Blue-ray/DVD uczyni Twój pokój prywatną salą kinową. Oferujemy szeroki wybór modeli znanych producentów sprzętu nagłaśniającego. W trosce o Twoją wygodę nasi specjaliści przygotowali poradnik „Jakie kino domowe wybrać?”. Dzięki profesjonalnej obsłudze klienta z łatwością wybierzesz produkt, który zapewni Ci przyjemność z każdego oglądanego filmu.

Subwoofer ELTAX SHINE SUB SW8

Poczuj się jak w kinie i wyposaż się w subwoofer SUB SW8 który sprawi, że dotąd odtwarza dźwięki nabiorą zupełnie nowego brzmienia. Urządzenie to projekt czołowego lidera na rynku, który zadbał o najdrobniejszy detal, jak i samą estetykę. Subwoofer Eltax SUB SW8 odtworzy dźwięki w najniższych częstotliwości. W efekcie każde, nawet najdrobniejsze drganie będzie słyszalne. Jeśli jednak w dalszym ciągu posiadasz jakieś pytania skontaktuj się z naszym doradcą, który rozwieje Twoje wątpliwości. Dodatkowo przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej, a także różne formy transportu Twojego zamówienia.

Cena 649,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników KRÜGER&MATZ PASSION 5.0

Marzysz o słuchaniu muzyki w najwyższej jakości dźwięku? Zatem Krüger & Matz PASSION 5.0 przemieni Twoje marzenia w rzeczywistość. Niezależnie czy cieszysz się ulubionymi piosenkami w zaciszu swoich czterech kątów, czy też odtwarzasz je podczas spotkań towarzyskich ze znajomymi, Krüger & Matz PASSION 5.0 sprawdzi się idealnie w każdych warunkach! Szereg zaawansowanych technologii sprawi, że odtwarzanie doskonale znanych płyt przejdzie w zupełnie nowy wymiar. Jeśli jednak w dalszym ciągu posiadasz jakieś pytania skontaktuj się z naszym doradcą, który rozwieje Twoje wątpliwości. Dodatkowo przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej, a także różne formy transportu Twojego zamówienia.

Cena 1599,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników ELTAX Monaco HCP 5.0

Marzysz o słuchaniu muzyki w najwyższej jakości dźwięku? Zatem Eltax Monaco HCP 5.0 przemieni Twoje marzenia w rzeczywistość. Niezależnie czy cieszysz się ulubionymi piosenkami w zaciszu swoich czterech kątów, czy też odtwarzasz je podczas spotkań towarzyskich ze znajomymi, Eltax Monaco HCP 5.0 sprawdzi się idealnie w każdych warunkach! Szereg zaawansowanych technologii sprawi, że odtwarzanie doskonale znanych płyt przejdzie w zupełnie nowy wymiar. Jeśli jednak w dalszym ciągu posiadasz jakieś pytania skontaktuj się z naszym doradcą, który rozwieje Twoje wątpliwości. Dodatkowo przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej, a także różne formy transportu Twojego zamówienia.

Cena 1349,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 90 zł

Zestaw głośników ELTAX UTAH HCP

Moc (W) Brak Danych 
Producent ELTAX 
3D nie 

Cena 1199,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników ELTAX Shine 6 HCP 5.0

Marzysz o słuchaniu muzyki w najwyższej jakości dźwięku? Zatem Eltax Shine 6 HCP 5.0 przemieni Twoje marzenia w rzeczywistość. Niezależnie czy cieszysz się ulubionymi piosenkami w zaciszu swoich czterech kątów, czy też odtwarzasz je podczas spotkań towarzyskich ze znajomymi, Eltax Shine 6 HCP 5.0 sprawdzi się idealnie w każdych warunkach! Szereg zaawansowanych technologii sprawi, że odtwarzanie doskonale znanych płyt przejdzie w zupełnie nowy wymiar. Jeśli jednak w dalszym ciągu posiadasz jakieś pytania skontaktuj się z naszym doradcą, który rozwieje Twoje wątpliwości. Dodatkowo przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej, a także różne formy transportu Twojego zamówienia.

Cena 1603,99 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników ELTAX SHINE 8 HCP

Moc (W) Brak Danych 
Producent ELTAX 
3D nie 

Cena 1886,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników ELTAX UNIVERSE WENGE

Moc (W) 640 
Producent ELTAX 
3D nie 

Zestaw głośników ELTAX EXPLORER HCP

Moc (W) 700 
Producent ELTAX 
3D nie 

Zestaw głośników ELTAX Experience HCP 5.0

Marzysz o słuchaniu muzyki w najwyższej jakości dźwięku? Zatem Eltax Experience HCP 5.0 przemieni Twoje marzenia w rzeczywistość. Niezależnie czy cieszysz się ulubionymi piosenkami w zaciszu swoich czterech kątów, czy też odtwarzasz je podczas spotkań towarzyskich ze znajomymi, Eltax Experience HCP 5.0 sprawdzi się idealnie w każdych warunkach! Szereg zaawansowanych technologii sprawi, że odtwarzanie doskonale znanych płyt przejdzie w zupełnie nowy wymiar. Jeśli jednak w dalszym ciągu posiadasz jakieś pytania skontaktuj się z naszym doradcą, który rozwieje Twoje wątpliwości. Dodatkowo przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej, a także różne formy transportu Twojego zamówienia.

Cena 999,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 90 zł

Zestaw głośników ELTAX UNIVERSE Orzech

Moc (W) 640 
Producent ELTAX 
3D nie 

Cena 1199,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA