Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

W Matrix Media znajdziesz profesjonalne zestawy kina domowego oraz odtwarzaczy Blu-ray/DVD. Ciesz się dźwiękiem najwyższej jakości, dzięki któremu ulubione filmy przeżyjesz na nowo. Wraz z nowoczesnym kinem domowym, każdy film dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń, a nowoczesny odtwarzacz Blue-ray/DVD uczyni Twój pokój prywatną salą kinową. Oferujemy szeroki wybór modeli znanych producentów sprzętu nagłaśniającego. W trosce o Twoją wygodę nasi specjaliści przygotowali poradnik „Jakie kino domowe wybrać?”. Dzięki profesjonalnej obsłudze klienta z łatwością wybierzesz produkt, który zapewni Ci przyjemność z każdego oglądanego filmu.

Subwoofer ELTAX SHINE SUB SW8

Poczuj się jak w kinie i wyposaż się w subwoofer SUB SW8 który sprawi, że dotąd odtwarza dźwięki nabiorą zupełnie nowego brzmienia. Urządzenie to projekt czołowego lidera na rynku, który zadbał o najdrobniejszy detal, jak i samą estetykę. Subwoofer Eltax SUB SW8 odtworzy dźwięki w najniższych częstotliwości. W efekcie każde, nawet najdrobniejsze drganie będzie słyszalne. Jeśli jednak w dalszym ciągu posiadasz jakieś pytania skontaktuj się z naszym doradcą, który rozwieje Twoje wątpliwości. Dodatkowo przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej, a także różne formy transportu Twojego zamówienia.

Cena 649,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników KRÜGER&MATZ PASSION 5.0

Marzysz o słuchaniu muzyki w najwyższej jakości dźwięku? Zatem Krüger & Matz PASSION 5.0 przemieni Twoje marzenia w rzeczywistość. Niezależnie czy cieszysz się ulubionymi piosenkami w zaciszu swoich czterech kątów, czy też odtwarzasz je podczas spotkań towarzyskich ze znajomymi, Krüger & Matz PASSION 5.0 sprawdzi się idealnie w każdych warunkach! Szereg zaawansowanych technologii sprawi, że odtwarzanie doskonale znanych płyt przejdzie w zupełnie nowy wymiar. Jeśli jednak w dalszym ciągu posiadasz jakieś pytania skontaktuj się z naszym doradcą, który rozwieje Twoje wątpliwości. Dodatkowo przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej, a także różne formy transportu Twojego zamówienia.

Cena 1599,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników ELTAX Monaco HCP 5.0

Marzysz o słuchaniu muzyki w najwyższej jakości dźwięku? Zatem Eltax Monaco HCP 5.0 przemieni Twoje marzenia w rzeczywistość. Niezależnie czy cieszysz się ulubionymi piosenkami w zaciszu swoich czterech kątów, czy też odtwarzasz je podczas spotkań towarzyskich ze znajomymi, Eltax Monaco HCP 5.0 sprawdzi się idealnie w każdych warunkach! Szereg zaawansowanych technologii sprawi, że odtwarzanie doskonale znanych płyt przejdzie w zupełnie nowy wymiar. Jeśli jednak w dalszym ciągu posiadasz jakieś pytania skontaktuj się z naszym doradcą, który rozwieje Twoje wątpliwości. Dodatkowo przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej, a także różne formy transportu Twojego zamówienia.

Cena 1349,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 90 zł

Zestaw głośników ELTAX UTAH HCP

Moc (W) Brak Danych 
Producent ELTAX 
3D nie 

Cena 1199,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników ELTAX SHINE 8 HCP

Moc (W) Brak Danych 
Producent ELTAX 
3D nie 

Cena 1886,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników ELTAX Shine 6 HCP 5.0

Marzysz o słuchaniu muzyki w najwyższej jakości dźwięku? Zatem Eltax Shine 6 HCP 5.0 przemieni Twoje marzenia w rzeczywistość. Niezależnie czy cieszysz się ulubionymi piosenkami w zaciszu swoich czterech kątów, czy też odtwarzasz je podczas spotkań towarzyskich ze znajomymi, Eltax Shine 6 HCP 5.0 sprawdzi się idealnie w każdych warunkach! Szereg zaawansowanych technologii sprawi, że odtwarzanie doskonale znanych płyt przejdzie w zupełnie nowy wymiar. Jeśli jednak w dalszym ciągu posiadasz jakieś pytania skontaktuj się z naszym doradcą, który rozwieje Twoje wątpliwości. Dodatkowo przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej, a także różne formy transportu Twojego zamówienia.

Cena 1603,99 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników ELTAX UNIVERSE WENGE

Moc (W) 640 
Producent ELTAX 
3D nie 

Zestaw głośników ELTAX Experience HCP 5.0

Marzysz o słuchaniu muzyki w najwyższej jakości dźwięku? Zatem Eltax Experience HCP 5.0 przemieni Twoje marzenia w rzeczywistość. Niezależnie czy cieszysz się ulubionymi piosenkami w zaciszu swoich czterech kątów, czy też odtwarzasz je podczas spotkań towarzyskich ze znajomymi, Eltax Experience HCP 5.0 sprawdzi się idealnie w każdych warunkach! Szereg zaawansowanych technologii sprawi, że odtwarzanie doskonale znanych płyt przejdzie w zupełnie nowy wymiar. Jeśli jednak w dalszym ciągu posiadasz jakieś pytania skontaktuj się z naszym doradcą, który rozwieje Twoje wątpliwości. Dodatkowo przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej, a także różne formy transportu Twojego zamówienia.

Cena 999,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 90 zł

Zestaw głośników ELTAX EXPLORER HCP

Moc (W) 700 
Producent ELTAX 
3D nie 

Zestaw głośników ELTAX UNIVERSE Czarny

Moc (W) 640 
Producent ELTAX 
3D nie 

Cena 1199,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA