Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Zestaw głośników KLIPSCH R-28F/R-25C/R-15M

Marzysz o całym domu wypełnionym dźwiękiem Twojej ulubionej muzyki? A możesz chcesz wnieść na wyższy poziom doznania akustyczne podczas oglądania filmów? Nic trudnego! Bez problemu może Ci to zapewnić zestaw głośników Klipsch R-28F/R-25C/R-15M. Dzięki niemu zawsze poczujesz się jakbyś był w centrum akcji bądź na koncercie muzycznym. Zestaw głośników Klipsch R-28F/R-25C/R-15M sprawi, że dźwięki z Twojego odtwarzacza lub telewizora będą żywe i prawdziwe jak nigdy wcześniej. Masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w ofercie MatrixMedia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie i zapoznają Cię z ofertą płatności ratalnej oraz formami transportu towaru.

Cena 4999,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników KRÜGER&MATZ PASSION 5.0

Marzysz o słuchaniu muzyki w najwyższej jakości dźwięku? Zatem Krüger & Matz PASSION 5.0 przemieni Twoje marzenia w rzeczywistość. Niezależnie czy cieszysz się ulubionymi piosenkami w zaciszu swoich czterech kątów, czy też odtwarzasz je podczas spotkań towarzyskich ze znajomymi, Krüger & Matz PASSION 5.0 sprawdzi się idealnie w każdych warunkach! Szereg zaawansowanych technologii sprawi, że odtwarzanie doskonale znanych płyt przejdzie w zupełnie nowy wymiar. Jeśli jednak w dalszym ciągu posiadasz jakieś pytania skontaktuj się z naszym doradcą, który rozwieje Twoje wątpliwości. Dodatkowo przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej, a także różne formy transportu Twojego zamówienia.

Cena 1599,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników ELTAX Monaco HCP 5.0

Marzysz o słuchaniu muzyki w najwyższej jakości dźwięku? Zatem Eltax Monaco HCP 5.0 przemieni Twoje marzenia w rzeczywistość. Niezależnie czy cieszysz się ulubionymi piosenkami w zaciszu swoich czterech kątów, czy też odtwarzasz je podczas spotkań towarzyskich ze znajomymi, Eltax Monaco HCP 5.0 sprawdzi się idealnie w każdych warunkach! Szereg zaawansowanych technologii sprawi, że odtwarzanie doskonale znanych płyt przejdzie w zupełnie nowy wymiar. Jeśli jednak w dalszym ciągu posiadasz jakieś pytania skontaktuj się z naszym doradcą, który rozwieje Twoje wątpliwości. Dodatkowo przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej, a także różne formy transportu Twojego zamówienia.

Cena 1349,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 90 zł

Zestaw głośników KLIPSCH R-26F/R-25C/R-15M

Marzysz o całym domu wypełnionym dźwiękiem Twojej ulubionej muzyki? A możesz chcesz wnieść na wyższy poziom doznania akustyczne podczas oglądania filmów? Nic trudnego! Bez problemu może Ci to zapewnić zestaw głośników Klipsch R-26F/R-25C/R-15M. Dzięki niemu zawsze poczujesz się jakbyś był w centrum akcji bądź na koncercie muzycznym. Zestaw głośników Klipsch R-26F/R-25C/R-15M sprawi, że dźwięki z Twojego odtwarzacza lub telewizora będą żywe i prawdziwe jak nigdy wcześniej. Masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w ofercie MatrixMedia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie i zapoznają Cię z ofertą płatności ratalnej oraz formami transportu towaru.

Cena 4646,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników DALI ZENSOR 7/1/VOCAL BIAŁY HGL

Liczba kanałów 5.0 
Moc (W) 620 
Producent DALI 

Cena 4999,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników KLIPSCH R-24F/R-25C/R-15M

Marzysz o całym domu wypełnionym dźwiękiem Twojej ulubionej muzyki? A możesz chcesz wnieść na wyższy poziom doznania akustyczne podczas oglądania filmów? Nic trudnego! Bez problemu może Ci to zapewnić zestaw głośników Klipsch R-24F/R-25C/R-15M. Dzięki niemu zawsze poczujesz się jakbyś był w centrum akcji bądź na koncercie muzycznym. Zestaw głośników Klipsch R-24F/R-25C/R-15M sprawi, że dźwięki z Twojego odtwarzacza lub telewizora będą żywe i prawdziwe jak nigdy wcześniej. Masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w ofercie MatrixMedia? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie i zapoznają Cię z ofertą płatności ratalnej oraz formami transportu towaru.

Cena 4499,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Zestaw głośników DALI ZENSOR 7/1/VOCAL CZARNY HGL

Liczba kanałów 5.0 
Moc (W) 620 
Producent DALI 

Zestaw głośników ELTAX UTAH HCP

Moc (W) Brak Danych 
Producent ELTAX 
3D nie 

Cena 1199,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA