Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę komputerów przenośnych, notebooków oraz tabletów. Nasza oferta produktowa skierowana jest do osób szukających jakości oraz profesjonalnej obsługi. Gwarantujemy szeroki wybór Notebooków, Tabletów oraz komputerów All in One, które znajdują szczególne zastosowanie w nowoczesnej przestrzeni biurowej. Dowiedz się jakie możliwości mają nasze produkty oraz przekonaj się, że mamy wszystko czego potrzebujesz dla swojego komputera. Dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy rozbudowane opcje dostawy oraz korzystne formy płatności ratalnej.

Ładowarka magnetyczna SONY DK39 Czarna do Z2

DK39 to innowacyjne urządzenie zaprojektowane przez firmę Sony. Ładowarka DK39 przeznaczona jest do urządzeń: Xperia Z2.

Cena 115,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Pamięć przenośna SONY USM32SA1W

Pamięć przenośna USM32SA1W została zaprojektowana przez firmę Sony. Pamięć przenośna Sony USM32SA1W posiada pojemność zapisu 32 GB, a także szybkość transmisji danych . Pamięć przenośna Sony USM32SA1W wyposażona jest w interfejs USB 2.0 i micro USB. Urządzenie Sony USM32SA1W jest niezwykle lekkie gdyż waży zaledwie 6 g. Pamięć przenośna Sony USM32SA1W posiada ergonomiczne kształty SxWxG: 9 x 18,9 x 31,4 mm, dzięki czemu urządzenie zmieści się wszędzie. Zakres temperatur w środowisku pracy 0 do 35 ℃ pozwoli na długotrwałą pracę urządzenia.

Cena 119,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Pamięć przenośna SONY USM32SA1B

Pamięć przenośna USM32SA1B została zaprojektowana przez firmę Sony. Pamięć przenośna Sony USM32SA1B posiada pojemność zapisu 32 GB, a także szybkość transmisji danych . Pamięć przenośna Sony USM32SA1B wyposażona jest w interfejs USB 2.0 i micro USB. Urządzenie Sony USM32SA1B jest niezwykle lekkie gdyż waży zaledwie 6 g. Pamięć przenośna Sony USM32SA1B posiada ergonomiczne kształty SxWxG: 9 x 18,9 x 31,4 mm, dzięki czemu urządzenie zmieści się wszędzie. Zakres temperatur w środowisku pracy 0 do 35 ℃ pozwoli na długotrwałą pracę urządzenia.

Cena 119,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Pamięć przenośna SONY USM16SA1V

Pamięć przenośna USM16SA1V została zaprojektowana przez firmę Sony. Pamięć przenośna Sony USM16SA1V posiada pojemność zapisu 16 GB, a także szybkość transmisji danych . Pamięć przenośna Sony USM16SA1V wyposażona jest w interfejs USB 2.0 i micro USB. Urządzenie Sony USM16SA1V jest niezwykle lekkie gdyż waży zaledwie 6 g. Pamięć przenośna Sony USM16SA1V posiada ergonomiczne kształty SxWxG: 9 x 18,9 x 31,4 mm, dzięki czemu urządzenie zmieści się wszędzie. Zakres temperatur w środowisku pracy 0 do 35 ℃ pozwoli na długotrwałą pracę urządzenia.

Cena 62,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Pamięć przenośna SONY USM16SA1B

Pamięć przenośna USM16SA1B została zaprojektowana przez firmę Sony. Pamięć przenośna Sony USM16SA1B posiada pojemność zapisu 16 GB, a także szybkość transmisji danych . Pamięć przenośna Sony USM16SA1B wyposażona jest w interfejs USB 2.0 i micro USB. Urządzenie Sony USM16SA1B jest niezwykle lekkie gdyż waży zaledwie 6 g. Pamięć przenośna Sony USM16SA1B posiada ergonomiczne kształty SxWxG: 9 x 18,9 x 31,4 mm, dzięki czemu urządzenie zmieści się wszędzie. Zakres temperatur w środowisku pracy 0 do 35 ℃ pozwoli na długotrwałą pracę urządzenia.
69,00   

Cena 62,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Pamięć przenośna SONY USM32SA1V

Pamięć przenośna USM32SA1V została zaprojektowana przez firmę Sony. Pamięć przenośna Sony USM32SA1V posiada pojemność zapisu 32 GB, a także szybkość transmisji danych . Pamięć przenośna Sony USM32SA1V wyposażona jest w interfejs USB 2.0 i micro USB. Urządzenie Sony USM32SA1V jest niezwykle lekkie gdyż waży zaledwie 6 g. Pamięć przenośna Sony USM32SA1V posiada ergonomiczne kształty SxWxG: 9 x 18,9 x 31,4 mm, dzięki czemu urządzenie zmieści się wszędzie. Zakres temperatur w środowisku pracy 0 do 35 ℃ pozwoli na długotrwałą pracę urządzenia.

Cena 119,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Pamięć przenośna SONY USM-64WE

Zapisuj własne prezentacje, dokumenty bądź inne dane w pamięci przenośnej oraz korzystaj z nich w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Przedstawiona pamięć przenośna została opracowana za sprawą lidera na rynku, który nie tylko zadbał o ergonomiczność urządzenia, ale również o jego design. Pamięć przenośna Sony USM64WE to oryginalna forma przechowywania Twoich danych, ulubionej muzyki lub zdjęć w jednym miejscu. Ergonomiczne kształty sprzętu, a również lekkość pozwolą Ci zabrać pamięć przenośną nawet w najodleglejsze zakamarki ziemi. W poniższej tabeli technicznej możesz sprawdzić jaką pojemnością zapisu rozporządza przedstawiane urządzenie. Utwierdzisz się wyłącznie w przekonaniu, iż pamięć przenośna jest efektywna. Jeśli pomimo tego dalej masz jakieś pytania w takim wypadku skontaktuj się z naszym konsultantem, który bezzwłocznie dostarczy Ci niezbędnych odpowiedzi. Klienci naszego sklepu mogą rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty. Co więcej mogą również dobrać rodzaj przewozu zamówionego towaru do własnych potrzeb jak i możliwości.

Cena 199,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Pamięć przenośna SONY USM-4GMP

Zapisuj własne prezentacje, dokumenty bądź inne dane w pamięci przenośnej oraz korzystaj z nich w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Przedstawiona pamięć przenośna została opracowana za sprawą lidera na rynku, który nie tylko zadbał o ergonomiczność urządzenia, ale również o jego design. Pamięć przenośna Sony USM-4GMP to oryginalna forma przechowywania Twoich danych, ulubionej muzyki lub zdjęć w jednym miejscu. Ergonomiczne kształty sprzętu, a również lekkość pozwolą Ci zabrać pamięć przenośną nawet w najodleglejsze zakamarki ziemi. W poniższej tabeli technicznej możesz sprawdzić jaką pojemnością zapisu rozporządza przedstawiane urządzenie. Utwierdzisz się wyłącznie w przekonaniu, iż pamięć przenośna jest efektywna. Jeśli pomimo tego dalej masz jakieś pytania w takim wypadku skontaktuj się z naszym konsultantem, który bezzwłocznie dostarczy Ci niezbędnych odpowiedzi. Klienci naszego sklepu mogą rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty. Co więcej mogą również dobrać rodzaj przewozu zamówionego towaru do własnych potrzeb jak i możliwości.

Cena 29,00 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 0 zł

Pamięć przenośna SONY USM-64GR

Zapisuj własne prezentacje, dokumenty bądź inne dane w pamięci przenośnej oraz korzystaj z nich w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Przedstawiona pamięć przenośna została opracowana za sprawą lidera na rynku, który nie tylko zadbał o ergonomiczność urządzenia, ale również o jego design. Pamięć przenośna Sony USM-64GR to oryginalna forma przechowywania Twoich danych, ulubionej muzyki lub zdjęć w jednym miejscu. Ergonomiczne kształty sprzętu, a również lekkość pozwolą Ci zabrać pamięć przenośną nawet w najodleglejsze zakamarki ziemi. W poniższej tabeli technicznej możesz sprawdzić jaką pojemnością zapisu rozporządza przedstawiane urządzenie. Utwierdzisz się wyłącznie w przekonaniu, iż pamięć przenośna jest efektywna. Jeśli pomimo tego dalej masz jakieś pytania w takim wypadku skontaktuj się z naszym konsultantem, który bezzwłocznie dostarczy Ci niezbędnych odpowiedzi. Klienci naszego sklepu mogą rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty. Co więcej mogą również dobrać rodzaj przewozu zamówionego towaru do własnych potrzeb jak i możliwości.
199,00   

Cena 179,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Pamięć przenośna SONY USM-32GXW

Często podróżujesz i potrzebujesz urządzenia, dzięki któremu niezbędne Ci dane będą zawsze pod ręką? A może potrzebujesz poszerzyć pojemność swojego dysku albo chcesz przechować projekty, których utrata wiązałaby się z tragedią? Niezależnie, jakie masz potrzeby, pamięć przenośna USM32GXW czołowego producenta urządzeń tego typu, Sony, zawsze pomoże Ci w zachowaniu plików, na których najbardziej Ci zależy. Masz pytania dotyczące produktów, znajdujących się w asortymencie sklepu Matrix Media? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie rozwieją każdą Twoją wątpliwość i doradzą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Ponadto zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz możliwościami transportu towaru.

Cena 74,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł