Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

W ofercie Matrix Media oprócz komputerów oraz przenośnych tabletów, znajdziesz również szeroki wachlarz akcesoriów komputerowych. Przenośne pamięci USB oraz dodatki dla twojego tabletu, usprawnią pracę na urządzeniach mobilnych oraz ułatwią przechowywanie najważniejszych danych. W trosce o Twoją wygodę przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wachlarz opcji dostawy oraz płatności ratalnej. W Matrix Media stawiamy na profesjonalną obsługę i zadowolenie klientów.

Ładowarka magnetyczna SONY DK39 Czarna do Z2

DK39 to innowacyjne urządzenie zaprojektowane przez firmę Sony. Ładowarka DK39 przeznaczona jest do urządzeń: Xperia Z2.

Cena 115,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Pamięć przenośna SONY USM32SA1W

Pamięć przenośna USM32SA1W została zaprojektowana przez firmę Sony. Pamięć przenośna Sony USM32SA1W posiada pojemność zapisu 32 GB, a także szybkość transmisji danych . Pamięć przenośna Sony USM32SA1W wyposażona jest w interfejs USB 2.0 i micro USB. Urządzenie Sony USM32SA1W jest niezwykle lekkie gdyż waży zaledwie 6 g. Pamięć przenośna Sony USM32SA1W posiada ergonomiczne kształty SxWxG: 9 x 18,9 x 31,4 mm, dzięki czemu urządzenie zmieści się wszędzie. Zakres temperatur w środowisku pracy 0 do 35 ℃ pozwoli na długotrwałą pracę urządzenia.

Cena 119,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Pamięć przenośna SONY USM32SA1B

Pamięć przenośna USM32SA1B została zaprojektowana przez firmę Sony. Pamięć przenośna Sony USM32SA1B posiada pojemność zapisu 32 GB, a także szybkość transmisji danych . Pamięć przenośna Sony USM32SA1B wyposażona jest w interfejs USB 2.0 i micro USB. Urządzenie Sony USM32SA1B jest niezwykle lekkie gdyż waży zaledwie 6 g. Pamięć przenośna Sony USM32SA1B posiada ergonomiczne kształty SxWxG: 9 x 18,9 x 31,4 mm, dzięki czemu urządzenie zmieści się wszędzie. Zakres temperatur w środowisku pracy 0 do 35 ℃ pozwoli na długotrwałą pracę urządzenia.

Cena 119,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Pamięć przenośna SONY USM16SA1V

Pamięć przenośna USM16SA1V została zaprojektowana przez firmę Sony. Pamięć przenośna Sony USM16SA1V posiada pojemność zapisu 16 GB, a także szybkość transmisji danych . Pamięć przenośna Sony USM16SA1V wyposażona jest w interfejs USB 2.0 i micro USB. Urządzenie Sony USM16SA1V jest niezwykle lekkie gdyż waży zaledwie 6 g. Pamięć przenośna Sony USM16SA1V posiada ergonomiczne kształty SxWxG: 9 x 18,9 x 31,4 mm, dzięki czemu urządzenie zmieści się wszędzie. Zakres temperatur w środowisku pracy 0 do 35 ℃ pozwoli na długotrwałą pracę urządzenia.

Cena 62,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Pamięć przenośna SONY USM16SA1B

Pamięć przenośna USM16SA1B została zaprojektowana przez firmę Sony. Pamięć przenośna Sony USM16SA1B posiada pojemność zapisu 16 GB, a także szybkość transmisji danych . Pamięć przenośna Sony USM16SA1B wyposażona jest w interfejs USB 2.0 i micro USB. Urządzenie Sony USM16SA1B jest niezwykle lekkie gdyż waży zaledwie 6 g. Pamięć przenośna Sony USM16SA1B posiada ergonomiczne kształty SxWxG: 9 x 18,9 x 31,4 mm, dzięki czemu urządzenie zmieści się wszędzie. Zakres temperatur w środowisku pracy 0 do 35 ℃ pozwoli na długotrwałą pracę urządzenia.
69,00   

Cena 62,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Pamięć przenośna SONY USM32SA1V

Pamięć przenośna USM32SA1V została zaprojektowana przez firmę Sony. Pamięć przenośna Sony USM32SA1V posiada pojemność zapisu 32 GB, a także szybkość transmisji danych . Pamięć przenośna Sony USM32SA1V wyposażona jest w interfejs USB 2.0 i micro USB. Urządzenie Sony USM32SA1V jest niezwykle lekkie gdyż waży zaledwie 6 g. Pamięć przenośna Sony USM32SA1V posiada ergonomiczne kształty SxWxG: 9 x 18,9 x 31,4 mm, dzięki czemu urządzenie zmieści się wszędzie. Zakres temperatur w środowisku pracy 0 do 35 ℃ pozwoli na długotrwałą pracę urządzenia.

Cena 119,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Dysk zewnętrzny SAMSUNG MZ-7TE250BW 250 GB

Zapisuj własne prezentacje, dokumenty bądź inne dane na dysku zewnętrznym oraz korzystaj z nich w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Przedstawiony dysk przenośny został opracowany za sprawą lidera na rynku, który nie tylko zadbał o ergonomiczność urządzenia, ale również o jego design. Dysk zewnętrzny Samsung MZ-7TE250BW to oryginalna forma przechowywania Twoich danych, ulubionej muzyki lub zdjęć w jednym miejscu. Ergonomiczne kształty sprzętu, a również lekkość pozwolą Ci zabrać dysk zewnętrzny nawet w najodleglejsze zakamarki ziemi. W poniższej tabeli technicznej możesz sprawdzić jaką pojemnością zapisu rozporządza przedstawiane urządzenie. Utwierdzisz się wyłącznie w przekonaniu, iż dysk zewnętrzny jest efektywny. Jeśli pomimo tego dalej masz jakieś pytania w takim wypadku skontaktuj się z naszym konsultantem, który bezzwłocznie dostarczy Ci niezbędnych odpowiedzi. Klienci naszego sklepu mogą rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty. Co więcej mogą również dobrać rodzaj przewozu zamówionego towaru do własnych potrzeb jak i możliwości.

Cena 549,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Pamięć przenośna SONY USM-64WE

Zapisuj własne prezentacje, dokumenty bądź inne dane w pamięci przenośnej oraz korzystaj z nich w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Przedstawiona pamięć przenośna została opracowana za sprawą lidera na rynku, który nie tylko zadbał o ergonomiczność urządzenia, ale również o jego design. Pamięć przenośna Sony USM64WE to oryginalna forma przechowywania Twoich danych, ulubionej muzyki lub zdjęć w jednym miejscu. Ergonomiczne kształty sprzętu, a również lekkość pozwolą Ci zabrać pamięć przenośną nawet w najodleglejsze zakamarki ziemi. W poniższej tabeli technicznej możesz sprawdzić jaką pojemnością zapisu rozporządza przedstawiane urządzenie. Utwierdzisz się wyłącznie w przekonaniu, iż pamięć przenośna jest efektywna. Jeśli pomimo tego dalej masz jakieś pytania w takim wypadku skontaktuj się z naszym konsultantem, który bezzwłocznie dostarczy Ci niezbędnych odpowiedzi. Klienci naszego sklepu mogą rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty. Co więcej mogą również dobrać rodzaj przewozu zamówionego towaru do własnych potrzeb jak i możliwości.

Cena 199,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Pamięć przenośna SONY USM-4GMP

Zapisuj własne prezentacje, dokumenty bądź inne dane w pamięci przenośnej oraz korzystaj z nich w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Przedstawiona pamięć przenośna została opracowana za sprawą lidera na rynku, który nie tylko zadbał o ergonomiczność urządzenia, ale również o jego design. Pamięć przenośna Sony USM-4GMP to oryginalna forma przechowywania Twoich danych, ulubionej muzyki lub zdjęć w jednym miejscu. Ergonomiczne kształty sprzętu, a również lekkość pozwolą Ci zabrać pamięć przenośną nawet w najodleglejsze zakamarki ziemi. W poniższej tabeli technicznej możesz sprawdzić jaką pojemnością zapisu rozporządza przedstawiane urządzenie. Utwierdzisz się wyłącznie w przekonaniu, iż pamięć przenośna jest efektywna. Jeśli pomimo tego dalej masz jakieś pytania w takim wypadku skontaktuj się z naszym konsultantem, który bezzwłocznie dostarczy Ci niezbędnych odpowiedzi. Klienci naszego sklepu mogą rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty. Co więcej mogą również dobrać rodzaj przewozu zamówionego towaru do własnych potrzeb jak i możliwości.

Cena 29,00 

Dostępność:  

Zapytaj o dostępność

Transport: od 0 zł

Pamięć przenośna SONY USM-64GR

Zapisuj własne prezentacje, dokumenty bądź inne dane w pamięci przenośnej oraz korzystaj z nich w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Przedstawiona pamięć przenośna została opracowana za sprawą lidera na rynku, który nie tylko zadbał o ergonomiczność urządzenia, ale również o jego design. Pamięć przenośna Sony USM-64GR to oryginalna forma przechowywania Twoich danych, ulubionej muzyki lub zdjęć w jednym miejscu. Ergonomiczne kształty sprzętu, a również lekkość pozwolą Ci zabrać pamięć przenośną nawet w najodleglejsze zakamarki ziemi. W poniższej tabeli technicznej możesz sprawdzić jaką pojemnością zapisu rozporządza przedstawiane urządzenie. Utwierdzisz się wyłącznie w przekonaniu, iż pamięć przenośna jest efektywna. Jeśli pomimo tego dalej masz jakieś pytania w takim wypadku skontaktuj się z naszym konsultantem, który bezzwłocznie dostarczy Ci niezbędnych odpowiedzi. Klienci naszego sklepu mogą rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty. Co więcej mogą również dobrać rodzaj przewozu zamówionego towaru do własnych potrzeb jak i możliwości.
199,00   

Cena 179,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł