Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Dla wszystkich miłośników gier video, przedstawiamy konsole nowej generacji firmy SONY. W naszej ofercie znajdziesz najnowsze konsole SONY Play Station 4, szeroki zestaw akcesoriów takich jak kontrolery ruchu, zestawy słuchawkowe dedykowane dla PS4 oraz PS3 oraz najnowsze gry, które urozmaicą Ci wiele wieczorów. Wśród konsol, oferujemy również platformy mobilne dla graczy, lubiących dobrą rozrywkę w czasie podróży. Poznaj świetną zabawę oraz możliwości konsol SONY podczas odtwarzania filmów lub Twojej ulubionej muzyki.

Konsola SONY Playstation 4 1TB Czarna CUH-1216B + God of War III + Singstar

Nowa konsola Playstation 4 1TB to jedna spośród najświeższych propozycji w dziedzinie systemów zabaw video. Poznaj intrygujące dzieło popularnego producenta RTV - Sony, który posiada na swoim koncie liczne urządzenia gamingowe. Dzięki skrupulatnym informacjom, które przygotowaliśmy dla Ciebie w formie tabeli technicznej, poznasz najistotniejsze cechy modelu. Konsola prekursorskiej generacji pozwoli Ci nie tylko upajać się grami video lecz dodatkowo będzie doskonałą platformą multimedialną w Twoim domu. Skonsultuj się z naszymi pracownikami, a także dowiedz się więcej o możliwościach jakie ma Playstation 4 1TB. Dzięki powiększonej ofercie dostawy szybko, a także oszczędnie zamówisz przesyłkę. Aby ułatwić Ci dokonywanie zakupu, przygotowaliśmy też ciekawą opcję płatności ratalnej. Robienie zakupów nigdy nie było prostsze.

Cena 1699,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Konsola Sony PlayStation 4 1TB Slim + Mafia III

Nowa konsola PS4 Slim Mafia III t to jedna spośród najświeższych propozycji w dziedzinie systemów zabaw video. Poznaj intrygujące dzieło popularnego producenta RTV - Sony, który posiada na swoim koncie liczne urządzenia gamingowe. Dzięki skrupulatnym informacjom, które przygotowaliśmy dla Ciebie w formie tabeli technicznej, poznasz najistotniejsze cechy modelu. Konsola prekursorskiej generacji pozwoli Ci nie tylko upajać się grami video lecz dodatkowo będzie doskonałą platformą multimedialną w Twoim domu. Skonsultuj się z naszymi pracownikami, a także dowiedz się więcej o możliwościach jakie ma PS4 Slim Mafia III. Dzięki powiększonej ofercie dostawy szybko, a także oszczędnie zamówisz przesyłkę. Aby ułatwić Ci dokonywanie zakupu, przygotowaliśmy też ciekawą opcję płatności ratalnej. Robienie zakupów nigdy nie było prostsze.
1549,00   

Cena 1459,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Konsola Sony PlayStation 4 1TB Slim + COD Infinate Warfare

Nowa konsola PS4 Slim COD Infinate Warfare t to jedna spośród najświeższych propozycji w dziedzinie systemów zabaw video. Poznaj intrygujące dzieło popularnego producenta RTV - Sony, który posiada na swoim koncie liczne urządzenia gamingowe. Dzięki skrupulatnym informacjom, które przygotowaliśmy dla Ciebie w formie tabeli technicznej, poznasz najistotniejsze cechy modelu. Konsola prekursorskiej generacji pozwoli Ci nie tylko upajać się grami video lecz dodatkowo będzie doskonałą platformą multimedialną w Twoim domu. Skonsultuj się z naszymi pracownikami, a także dowiedz się więcej o możliwościach jakie ma PS4 Slim COD Infinate Warfare. Dzięki powiększonej ofercie dostawy szybko, a także oszczędnie zamówisz przesyłkę. Aby ułatwić Ci dokonywanie zakupu, przygotowaliśmy też ciekawą opcję płatności ratalnej. Robienie zakupów nigdy nie było prostsze.
1549,00   

Cena 1499,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Gra PS VR Worlds

Zaznaj niezapomnianej przygody dzięki grze dedykowanej dla PS4 VR Worlds. Studio stojące za grą VR Worlds wprowadziło wiele zmian w rozgrywce, dzięki czemu spędzisz przed konsolą wiele godzin pełnych wyśmienitej frajdy. Poznaj techniczne niuanse gry PS4, które przygotowaliśmy dla Ciebie w formie przejrzystej tabeli technicznej. Najnowsze gry na konsole nowej generacji są na wyciągnięcie Twojej ręki. W Matrix Media stawiamy nie tylko na jakość, ale dodatkowo na profesjonalną obsługę, zatem nie wahaj się i zapytaj naszych specjalistów o grę VR Worlds. Pomożemy Ci wybrać najlepsze alternatywy dostawy oraz możliwości płatności ratalnej.

Cena 132,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Gra PS VR Eve Valkyrie

Zaznaj niezapomnianej przygody dzięki grze dedykowanej dla PS4 Eve Valkyrie VR. Studio stojące za grą Eve Valkyrie VR wprowadziło wiele zmian w rozgrywce, dzięki czemu spędzisz przed konsolą wiele godzin pełnych wyśmienitej frajdy. Poznaj techniczne niuanse gry PS4, które przygotowaliśmy dla Ciebie w formie przejrzystej tabeli technicznej. Najnowsze gry na konsole nowej generacji są na wyciągnięcie Twojej ręki. W Matrix Media stawiamy nie tylko na jakość, ale dodatkowo na profesjonalną obsługę, zatem nie wahaj się i zapytaj naszych specjalistów o grę Eve Valkyrie VR. Pomożemy Ci wybrać najlepsze alternatywy dostawy oraz możliwości płatności ratalnej.

Cena 205,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Gra PS4 Until Dawn Rush of Blood VR

Zaznaj niezapomnianej przygody dzięki grze dedykowanej dla PS4 Until Dawn Rush of Blood VR. Studio stojące za grą Until Dawn Rush of Blood VR wprowadziło wiele zmian w rozgrywce, dzięki czemu spędzisz przed konsolą wiele godzin pełnych wyśmienitej frajdy. Poznaj techniczne niuanse gry PS4, które przygotowaliśmy dla Ciebie w formie przejrzystej tabeli technicznej. Najnowsze gry na konsole nowej generacji są na wyciągnięcie Twojej ręki. W Matrix Media stawiamy nie tylko na jakość, ale dodatkowo na profesjonalną obsługę, zatem nie wahaj się i zapytaj naszych specjalistów o grę Until Dawn Rush of Blood VR. Pomożemy Ci wybrać najlepsze alternatywy dostawy oraz możliwości płatności ratalnej.

Cena 79,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

GRA PS VR RIGS Mechanized Combat League

Zaznaj niezapomnianej przygody dzięki grze dedykowanej dla PS4 RIGS Mechanized Combat League. Studio stojące za grą RIGS Mechanized Combat League wprowadziło wiele zmian w rozgrywce, dzięki czemu spędzisz przed konsolą wiele godzin pełnych wyśmienitej frajdy. Poznaj techniczne niuanse gry PS4, które przygotowaliśmy dla Ciebie w formie przejrzystej tabeli technicznej. Najnowsze gry na konsole nowej generacji są na wyciągnięcie Twojej ręki. W Matrix Media stawiamy nie tylko na jakość, ale dodatkowo na profesjonalną obsługę, zatem nie wahaj się i zapytaj naszych specjalistów o grę RIGS Mechanized Combat League. Pomożemy Ci wybrać najlepsze alternatywy dostawy oraz możliwości płatności ratalnej.

Cena 205,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Gra PS VR Hustle Kings

Zaznaj niezapomnianej przygody dzięki grze dedykowanej dla PS4 Hustle Kings VR. Studio stojące za grą Hustle Kings VR wprowadziło wiele zmian w rozgrywce, dzięki czemu spędzisz przed konsolą wiele godzin pełnych wyśmienitej frajdy. Poznaj techniczne niuanse gry PS4, które przygotowaliśmy dla Ciebie w formie przejrzystej tabeli technicznej. Najnowsze gry na konsole nowej generacji są na wyciągnięcie Twojej ręki. W Matrix Media stawiamy nie tylko na jakość, ale dodatkowo na profesjonalną obsługę, zatem nie wahaj się i zapytaj naszych specjalistów o grę Hustle Kings VR. Pomożemy Ci wybrać najlepsze alternatywy dostawy oraz możliwości płatności ratalnej.

Cena 69,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Gra PS VR Battlezone

Zaznaj niezapomnianej przygody dzięki grze dedykowanej dla PS4 Battlezone VR. Studio stojące za grą Battlezone VR wprowadziło wiele zmian w rozgrywce, dzięki czemu spędzisz przed konsolą wiele godzin pełnych wyśmienitej frajdy. Poznaj techniczne niuanse gry PS4, które przygotowaliśmy dla Ciebie w formie przejrzystej tabeli technicznej. Najnowsze gry na konsole nowej generacji są na wyciągnięcie Twojej ręki. W Matrix Media stawiamy nie tylko na jakość, ale dodatkowo na profesjonalną obsługę, zatem nie wahaj się i zapytaj naszych specjalistów o grę Battlezone VR. Pomożemy Ci wybrać najlepsze alternatywy dostawy oraz możliwości płatności ratalnej.

Cena 205,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł

Gra PS VR Super Stardust

Zaznaj niezapomnianej przygody dzięki grze dedykowanej dla PS4 Super Stardust VR. Studio stojące za grą Super Stardust VR wprowadziło wiele zmian w rozgrywce, dzięki czemu spędzisz przed konsolą wiele godzin pełnych wyśmienitej frajdy. Poznaj techniczne niuanse gry PS4, które przygotowaliśmy dla Ciebie w formie przejrzystej tabeli technicznej. Najnowsze gry na konsole nowej generacji są na wyciągnięcie Twojej ręki. W Matrix Media stawiamy nie tylko na jakość, ale dodatkowo na profesjonalną obsługę, zatem nie wahaj się i zapytaj naszych specjalistów o grę Super Stardust VR. Pomożemy Ci wybrać najlepsze alternatywy dostawy oraz możliwości płatności ratalnej.

Cena 69,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 0 zł