Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

Rodzaj

Popularne akcesoria do konsol takie jak ładowarki, etui i pokrowce są standardowym wyposażeniem każdego gracza, który zabiera swoją konsole w daleką podróż. By ułatwić Ci nawigację na naszej stronie przygotowaliśmy zaawansowaną wyszukiwarkę, która po wpisaniu zaledwie kilku liter pomoże Ci wybrać najodpowiedniejszy produkt. Teraz z łatwością odnajdziesz się w gąszczu urządzeń w naszym sklepie. W razie pytań, skonsultuj się z naszymi doradcami, którzy przeprowadzą Cię przez poszczególne etapy realizacji zamówienia.

Kontroler SONY PS4 Dualshock 4 Czarny V2 - nowa wersja!

Bezprzewodowy kontroler Dualshock 4 Black został zaprojektowany przez firmę Sony. Kontroler Dualshock 4 Black współpracuje z konsolą PlayStation 4, dzięki przyciskowi SHARE możesz dzielić się ze znajomymi swoimi osiągnięciami w wirtualnym świecie. Bezprzewodowy kontroler Dualchosk 4 Black został wyposażony w zupełnie nową konstrukcję z udoskonalonymi drążkami analogowymi oraz przyciskami, które zapewniają moc wrażeń podczas sterowania. Bezprzewodowy kontroler Dualshock 4 Black posiada wbudowany akumulator litowy o pojemności 1000 mAh. Natomiast napięcie stałe kontrolera wynosi 3.7 V.

249,00   

Cena 198,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Słuchawki PS4 Headset 2.0 Czarne

Wśród wielu słuchawek bezprzewodowych (nausznych), niesłychanie ciekawą propozycją są słuchawki PS4 Headset 2.0 wyprodukowane przez czołowego producenta artykułów RTV - Sony. Dzięki nim, muzyka nabierze całkowicie nowego znaczenia. Słuchaj ukochanych piosenek w jakimkolwiek miejscu i czasie, dzięki bezprzewodowym słuchawkom PS4 Headset 2.0. W szczegółowej tabeli technicznej poznasz wszystkie szczegóły słuchawek bezprzewodowych, które znajdują się w naszej ofercie. Dzięki sprawdzonej sieci kurierów w całej Polsce, oferujemy szybkie i bezpieczne przesyłki. Skorzystaj również z naszej płatności ratalnej. Robienie zakupów w życiu nie było prostsze.
359,00   

Cena 328,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Gra PS4 Infamous Second Son PL

Gra akcji Sony inFamous Second Son przeniesie Cię w wirtualny świat rozrywki oraz zabawy. Kolejna odsłona serii współpracuje z konsolą PlayStation 4.

Cena 149,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Gra PS4 Killzone: Shadow Fall PL

Gra przedstawia wydarzenia rozgrywające się trzydzieści lat po fabule zaprezentowanej w Killzone 3. Akcja toczy się w erze kolonizacji międzyplanetarnej i ukazuje konflikt pomiędzy Helghastami a Vektanami, dwiema frakcjami zamieszkującymi odległą planetę. Głównym bohaterem gry jest Lucas Kellan, którego zadanie pierwotnie miało polegać wyłącznie na ochronie mieszkańców, ale wkrótce zostaje wplątany w pewną intrygę i poznaje helgańską żołnierkę Echo. W tej grze wszystko może się wydarzyć.

Cena 169,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Kontroler SONY PS4 Dualshock 4 Biały

Bezprzewodowy kontroler DualShock 4 został zaprojektowany przez firmę Sony. Kontroler DualShock 4 współpracuje z konsolą PlayStation 4, dzięki przyciskowi SHARE możesz dzielić się ze znajomymi swoimi osiągnięciami w wirtualnym świecie. Bezprzewodowy kontroler DualShock 4 został wyposażony w zupełnie nową konstrukcję z udoskonalonymi drążkami analogowymi oraz przyciskami, które zapewniają moc wrażeń podczas sterowania. Bezprzewodowy kontroler DualShock 4 posiada wbudowany akumulator litowy o pojemności 1000 mAh. Natomiast napięcie stałe kontrolera wynosi 3.7 V.
249,00   

Cena 215,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Karta SONY PS PLUS 90dni

Karta Sony PlayStation Plus to 90-dniowy kod, który pozwala na korzystanie z usług PlayStation Network Plus w trybie subskrybenta. Karta Sony PlayStation Plus pozwala na pobieranie cyfrowych gier dostępnych na Blu-ray disc, a także karta Sony PlayStation Plus pozwala na 90-dniowy dostęp do gier oraz ich ściągnięcie. Karta Sony PlayStation Plus pozwala również na testowanie próbnych wersji gier.

Cena 74,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

GRA PS4 God Of War 3

Zaznaj niezapomnianej przygody dzięki grze dedykowanej dla PS4 God Of War 3. Studio stojące za grą God Of War 3 wprowadziło wiele zmian w rozgrywce, dzięki czemu spędzisz przed konsolą wiele godzin pełnych wyśmienitej frajdy. Poznaj techniczne niuanse gry PS4, które przygotowaliśmy dla Ciebie w formie przejrzystej tabeli technicznej. Najnowsze gry na konsole nowej generacji są na wyciągnięcie Twojej ręki. W Matrix Media stawiamy nie tylko na jakość, ale dodatkowo na profesjonalną obsługę, zatem nie wahaj się i zapytaj naszych specjalistów o grę God Of War 3. Pomożemy Ci wybrać najlepsze alternatywy dostawy oraz możliwości płatności ratalnej.

Cena 149,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Gra PS VR Eve Valkyrie

Zaznaj niezapomnianej przygody dzięki grze dedykowanej dla PS4 Eve Valkyrie VR. Studio stojące za grą Eve Valkyrie VR wprowadziło wiele zmian w rozgrywce, dzięki czemu spędzisz przed konsolą wiele godzin pełnych wyśmienitej frajdy. Poznaj techniczne niuanse gry PS4, które przygotowaliśmy dla Ciebie w formie przejrzystej tabeli technicznej. Najnowsze gry na konsole nowej generacji są na wyciągnięcie Twojej ręki. W Matrix Media stawiamy nie tylko na jakość, ale dodatkowo na profesjonalną obsługę, zatem nie wahaj się i zapytaj naszych specjalistów o grę Eve Valkyrie VR. Pomożemy Ci wybrać najlepsze alternatywy dostawy oraz możliwości płatności ratalnej.

Cena 205,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Gra PS VR Worlds

Zaznaj niezapomnianej przygody dzięki grze dedykowanej dla PS4 VR Worlds. Studio stojące za grą VR Worlds wprowadziło wiele zmian w rozgrywce, dzięki czemu spędzisz przed konsolą wiele godzin pełnych wyśmienitej frajdy. Poznaj techniczne niuanse gry PS4, które przygotowaliśmy dla Ciebie w formie przejrzystej tabeli technicznej. Najnowsze gry na konsole nowej generacji są na wyciągnięcie Twojej ręki. W Matrix Media stawiamy nie tylko na jakość, ale dodatkowo na profesjonalną obsługę, zatem nie wahaj się i zapytaj naszych specjalistów o grę VR Worlds. Pomożemy Ci wybrać najlepsze alternatywy dostawy oraz możliwości płatności ratalnej.

Cena 132,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł

Gra PS4 Until Dawn Rush of Blood VR

Zaznaj niezapomnianej przygody dzięki grze dedykowanej dla PS4 Until Dawn Rush of Blood VR. Studio stojące za grą Until Dawn Rush of Blood VR wprowadziło wiele zmian w rozgrywce, dzięki czemu spędzisz przed konsolą wiele godzin pełnych wyśmienitej frajdy. Poznaj techniczne niuanse gry PS4, które przygotowaliśmy dla Ciebie w formie przejrzystej tabeli technicznej. Najnowsze gry na konsole nowej generacji są na wyciągnięcie Twojej ręki. W Matrix Media stawiamy nie tylko na jakość, ale dodatkowo na profesjonalną obsługę, zatem nie wahaj się i zapytaj naszych specjalistów o grę Until Dawn Rush of Blood VR. Pomożemy Ci wybrać najlepsze alternatywy dostawy oraz możliwości płatności ratalnej.

Cena 79,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 9.99 zł