Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...


 

Lodówka MIELE KFN 29683 D OBSW

Cena: 11499,00 

Cena zawiera opłatę KGO

Dostępność: Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Raty:

Credit agricole.

Raty:

Sntander.
KOSZT WYSYŁKI / ODBIORU
Kurier K-ex 0 zł
Matrix Media - Suchy Las - ul. Wierzbowa 5 0 zł

Półki w drzwiach, które można myć w zmywarce

Półki na drzwiach ComfortClean Miele wykonane z wysokiej jakości tworzywa SAN są wyjątkowo odporne na zarysowania, działanie chemikaliów, temperatury oraz w dużym stopniu transparentne. Wszystkie półki na drzwiach w chłodziarakch serii K 10.000 i K 30.000 można myć higienicznie w zmywarce do naczyń (do 55°C). Dzięki temu nie jest już konieczne ręczne wycieranie półek.


Najlepsze warunki przechowywania żywności i wina

Oprócz temperatury, dla perfekcyjnego przechowywania żywności i win istotna jest także wilgotność. Z DynaCool powietrze jest równomiernie poddawane cyrkulacji za pomocą zintegrowanego wentylatora, dzięki czemu temperatura i wilgotność optymalnie się rozkładają.


Rozmrażanie należy do przeszłości

z systemem NoFrost nie ma konieczności odmrażania urządzenia. Z chłodzeniem z nawiewem zimne, suche powietrze rozkłada się równomiernie, tak że we wnętrzu nie może się utworzyć lód. Dodatkowo nie obladzają się mrożonki i szuflady można zawsze łatwo otworzyć i zamknąć bez uciążliwej warstwy lodu. W ten sposób NoFrost zapewnia najwyższy komfort przy zamrażaniu i oszczędza Państwu pracochłonnego odmrażania - na zawsze.


Elastyczne wykorzystanie komory mrożenia

Dzięki koncepcji zmiennej przestrzeni VarioRoom można elastycznie powiększać komorę mrożenia. Jest to np. bardzo korzystne, gdy trzeba przechować w zamrażarce produkt o dużej objętości. Szuflady i szklane dna można łatwo wyjąć – w ten sposób w okamgnieniu zyskują Państwo tyle miejsca, ile potrzeba.


Łagodne zamykanie drzwi urządzenia

Drzwi chłodziarek i zamrażarek, które zamykają się samoczynnie i cicho: Dzięki SoftClose, innowacyjnemu systemowi zamykania od Miele. Przy kącie mniejszym niż 30° drzwi zamykają się automatycznie. Ponadto SoftClose amortyzuje drzwi podczas zamykania - żadnych brzęczących butelek na półkach po wewnętrznej stronie drzwi.


Łagodne zamykanie szuflady PerfectFresh

Szuflady PerfectFresh w urządzeniach do zabudowy Miele są wyposażone w wysuwy i samodomykanie z amortyzacją. Można je wysunąć szczególnie daleko. W dodatku, za lekkim dotknięciem, szuflady zamykają się łatwo automatycznie. Szuflady przesuwają się wyjątkowo cicho i niezwykle lekko. Ten wysoki komfort obsługi umożliwia wygodny i swobodny dostęp do przechowywanej żywności.


Sprzedawany towar jest dopuszczony do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz
posiada wszelkie wymagane przez przepisy prawa znaki bezpieczeństwa oraz znaki zgodności.