Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...


Płatność PayU

 

Udostępniamy Państwu powszechnie znany, doceniany i charakteryzujący się najwyższym stopniem bezpieczeństwa sposób płatności internetowych online – PayU.

 

Decydując się na PayU, mogą być Państwo pewni, że wpłacone środki trafią na nasze konto szybko i bezpiecznie. Podczas składania zamówienia Klient jest przenoszony na stronę płatności online, a po zakończeniu transakcji sklep potwierdza otrzymanie zapłaty, co maksymalnie skraca czas realizacji zamówienia.

 

PayU to określone procedury rozliczeniowe i pełne bezpieczeństwo danych, czego dowodem jest uzyskany przez ten rodzaj płatności międzynarodowy certyfikat PCI DSS.

Transmisja danych przebiega tu za pośrednictwem protokołu SSL EV zapewniającego najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości. W przypadku użycia kradzionych czy utraconych kart płatniczych, PayU zapewnia gwarancję chargeback, czyli przejęcie odpowiedzialności finansowej za przeprowadzone nimi transakcje.

Dodatkowym zabezpieczeniem karty jest technologia 3D-Secure, która pozwala na weryfikację karty płatniczej przed użyciem za pomocą specjalnego hasła potwierdzającego tożsamość posiadacza karty.