Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...


POZNAJ OPINIE O NAS

 

CENEO I OPINEO

 

Najlepszą rekomendacją dla sklepu internetowego są opinie jego dotychczasowych Klientów. MatrixMedia.pl jest sklepem, który zyskał sobie tysiące pozytywnych opinii w serwisach Ceneo.pl oraz Opineo.pl. Ceneo.plTen jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce pozwala na proste i szybkie wyszukiwanie produktów oraz wiarygodnych ofert sklepowych. Dla Użytkowników jest to przede wszystkim porównywarka cen oraz baza opinii o produktach tworzona przez ich nabywców.

Każdy sklep oceniany jest tu pod względem:

zadowolenia z komunikacji,
terminowości dostawy,
poziomu obsługi.

Specjalny mechanizm weryfikacji komentarzy sprawia, że macie Państwo gwarancję pochodzenia opinii od rzeczywistych Klientów sklepu, co zwiększa bezpieczeństwo dokonywania transakcji handlowych. Dodatkowym zabezpieczeniem jest Program Ochrony Kupujących.

MatrixMedia.pl jest sklepem polecanym przez zdecydowaną większość Klientów, którzy wystawili nam opinię w serwisie Ceneo.pl. Kilka tysięcy zamieszczonych tam komentarzy daje Państwu pewność, że warto nam zaufać!

http://www.ceneo.pl/1310-0aOpineo.pl jest serwisem gromadzącym opinie użytkowników o dokonanych przez nich transakcjach, co znacząco zmniejsza ryzyko związane z e-zakupami. Wymiana opinii między konsumentami pozwala na wybór najlepszego produktu oraz upewnienie się co do wiarygodności sklepu.

Użytkownicy serwisu oceniają:

szybkość realizacji zamówienia,
poziom obsługi klienta,
jakość zapakowania przesyłki.

MatrixMedia.pl jest sklepem polecanym przez setki użytkowników Opineo.pl. Uczestniczymy w Programie „Słucham swoich Klientów”, dlatego wszystkie wystawione opinie służą nam jako wskazówki w procesie rozwoju sklepu i nieustannego poprawiania jakości obsługi! http://www.opineo.pl/sklep/matrixmedia-pl