Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

W bogatej ofercie sklepu Matrix Media znajduję się wiele telewizorów oraz artykułów RTV znanych marek. Oferujemy szeroki wybór telewizorów LED oraz 3D, które znajdą uznanie wśród entuzjastów filmowego obrazu. Szeroki wybór modeli kina domowego oraz systemów stereo, pozwoli Ci stworzyć w domowym zaciszu, swoje własne centrum multimedialnej rozrywki. Z nami muzyka oraz filmy zyskują zupełnie nowe brzmienie. W razie pytań, skonsultuj się z naszymi specjalistami, którzy przybliżą Ci największe zalety każdego produktu, pomogą wybrać najlepszą opcję płatności oraz dostawy.

Uchwyt TV MULTIBRACKETS MB210

Uchwyt z ramieniem TV MULTIBRACKETS M VESA Flexarm Tilt Turn II przeznaczony jest do telewizorów LCD/Plazma/TFT. TV MULTIBRACKETS M VESA Flexarm Tilt Turn II przystosowany jest do telewizorów o wadze nie przekraczającej 25 kg i przekątnych ekranu w zakresie 26-42 cale. Uchwyt jest wyposażony w poziomice, regulację pochylenia i regulację obrotu, a jego minimalna odległość od ściany to 47 mm.

Uchwyt TV MULTIBRACKETS MB517

Uchwyt MB517 to innowacyjne urządzenie zaprojektowane przez firmę Multibrackets. Uchwyt MB517 to uniwersalny uchwyt do telewizorów o przekątnej ekranu 26-40 cali o udźwigu 22 kg.

Cena 999,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA