Marcin Held - Matrix Media
Marcin Held - Matrix Media
Ładuję...

Filtry produktów

Producent

W bogatej ofercie sklepu Matrix Media znajduję się wiele telewizorów oraz artykułów RTV znanych marek. Oferujemy szeroki wybór telewizorów LED oraz 3D, które znajdą uznanie wśród entuzjastów filmowego obrazu. Szeroki wybór modeli kina domowego oraz systemów stereo, pozwoli Ci stworzyć w domowym zaciszu, swoje własne centrum multimedialnej rozrywki. Z nami muzyka oraz filmy zyskują zupełnie nowe brzmienie. W razie pytań, skonsultuj się z naszymi specjalistami, którzy przybliżą Ci największe zalety każdego produktu, pomogą wybrać najlepszą opcję płatności oraz dostawy.

Uchwyt TV ARKAS LCW270T Czarny

Wprowadź do swojego salonu podmuch świeżości wspólnie z LCW 270T wysokiej jakości mocowaniem telewizyjnym. Ów nietypowy model, został zaprojektowany za pomocą popularnego producenta dodatków RTV - Arkas. Połączenie żelaznej ramy z odpowiednim zestawem komponentów, LCW 270T stał się niezwykle wydajnym narzędziem, które umili Ci oglądanie ukochanych filmów. Dzięki nowoczesnemu zaczepowi, dopasujesz kąt oglądania do własnych potrzeb. Przekonaj się, że w naszym sklepie dbamy przede wszystkim o Twoją wygodę. Dzięki sprawdzonej sieci kurierów w całej Polsce, zapewniamy Ci pewną przesyłkę. Ponadto oferujemy atrakcyjna opcję płatności ratalnej.

Cena 269,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Uchwyt TV ARKAS PLK55

Wprowadź do swojego salonu podmuch świeżości wspólnie z PLK 55 wysokiej jakości mocowaniem telewizyjnym. Ów nietypowy model, został zaprojektowany za pomocą popularnego producenta dodatków RTV - Arkas. Połączenie żelaznej ramy z odpowiednim zestawem komponentów, PLK 55 stał się niezwykle wydajnym narzędziem, które umili Ci oglądanie ukochanych filmów. Dzięki nowoczesnemu zaczepowi, dopasujesz kąt oglądania do własnych potrzeb. Przekonaj się, że w naszym sklepie dbamy przede wszystkim o Twoją wygodę. Dzięki sprawdzonej sieci kurierów w całej Polsce, zapewniamy Ci pewną przesyłkę. Ponadto oferujemy atrakcyjna opcję płatności ratalnej.

Cena 89,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 20 zł

Uchwyt TV ARKAS PLK70 Czarny

Wprowadź do swojego salonu podmuch świeżości wspólnie z PLK 70 wysokiej jakości mocowaniem telewizyjnym. Ów nietypowy model, został zaprojektowany za pomocą popularnego producenta dodatków RTV - Arkas. Połączenie żelaznej ramy z odpowiednim zestawem komponentów, PLK 70 stał się niezwykle wydajnym narzędziem, które umili Ci oglądanie ukochanych filmów. Dzięki nowoczesnemu zaczepowi, dopasujesz kąt oglądania do własnych potrzeb. Przekonaj się, że w naszym sklepie dbamy przede wszystkim o Twoją wygodę. Dzięki sprawdzonej sieci kurierów w całej Polsce, zapewniamy Ci pewną przesyłkę. Ponadto oferujemy atrakcyjna opcję płatności ratalnej.

Cena 119,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 20 zł

Uchwyt TV ARKAS PL32T Czarny

Wprowadź do swojego salonu podmuch świeżości wspólnie z PL 32 T wysokiej jakości mocowaniem telewizyjnym. Ów nietypowy model, został zaprojektowany za pomocą popularnego producenta dodatków RTV - Arkas. Połączenie żelaznej ramy z odpowiednim zestawem komponentów, PL 32 T stał się niezwykle wydajnym narzędziem, które umili Ci oglądanie ukochanych filmów. Dzięki nowoczesnemu zaczepowi, dopasujesz kąt oglądania do własnych potrzeb. Przekonaj się, że w naszym sklepie dbamy przede wszystkim o Twoją wygodę. Dzięki sprawdzonej sieci kurierów w całej Polsce, zapewniamy Ci pewną przesyłkę. Ponadto oferujemy atrakcyjna opcję płatności ratalnej.

Cena 75,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 20 zł

Uchwyt TV ARKAS LEW 250 T

Wprowadź do swojego salonu podmuch świeżości wspólnie z LEW 250 T wysokiej jakości mocowaniem telewizyjnym. Ów nietypowy model, został zaprojektowany za pomocą popularnego producenta dodatków RTV - Arkas. Połączenie żelaznej ramy z odpowiednim zestawem komponentów, LEW 250 T stał się niezwykle wydajnym narzędziem, które umili Ci oglądanie ukochanych filmów. Dzięki nowoczesnemu zaczepowi, dopasujesz kąt oglądania do własnych potrzeb. Przekonaj się, że w naszym sklepie dbamy przede wszystkim o Twoją wygodę. Dzięki sprawdzonej sieci kurierów w całej Polsce, zapewniamy Ci pewną przesyłkę. Ponadto oferujemy atrakcyjna opcję płatności ratalnej.

Uchwyt TV ARKAS LEW 150 T

Wprowadź do swojego salonu podmuch świeżości wspólnie z LEW 150T wysokiej jakości mocowaniem telewizyjnym. Ów nietypowy model, został zaprojektowany za pomocą popularnego producenta dodatków RTV - Arkas. Połączenie żelaznej ramy z odpowiednim zestawem komponentów, LEW 150T stał się niezwykle wydajnym narzędziem, które umili Ci oglądanie ukochanych filmów. Dzięki nowoczesnemu zaczepowi, dopasujesz kąt oglądania do własnych potrzeb. Przekonaj się, że w naszym sklepie dbamy przede wszystkim o Twoją wygodę. Dzięki sprawdzonej sieci kurierów w całej Polsce, zapewniamy Ci pewną przesyłkę. Ponadto oferujemy atrakcyjna opcję płatności ratalnej.

Cena 399,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: DARMOWA DOSTAWA

Listwa przeciwprzepięciowa ARKAS LP-8M 1,5m

Długość przewodu 1,5 
Rodzaje akcesorii TV Listwa przepięciowa 
Producent ARKAS 

Cena 59,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 17 zł

Uchwyt TV ARKAS LCW 265 T

Chcesz powiesić telewizor na ścianie i ułatwić sobie oglądanie ulubionych programów telewizyjnych albo filmów z komputera czy odtwarzacza? Nic trudnego! Uchwyt TV Arkas LCW265T to niezastąpione urządzenie, dzięki któremu zamontujesz telewizor na ścianie w swoim salonie. Dzięki prostej obsłudze, będziesz w stanie to uczynić bez konieczności zamawiania montera. Spraw, by podczas oglądania ulubionych filmów, w Twoim domu zapanował klimat prawdziwego kina domowego. Masz pytania dotyczące asortymentu obecnego w sklepie Matrix Media? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie pomogą i doradzą Ci w wyborze. Do tego zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz szerokimi możliwościami transportu towaru.

Uchwyt TV ARKAS LCY 146 T

Chcesz powiesić telewizor na ścianie i ułatwić sobie oglądanie ulubionych programów telewizyjnych albo filmów z komputera czy odtwarzacza? Nic trudnego! Uchwyt TV Arkas LCY146T to niezastąpione urządzenie, dzięki któremu zamontujesz telewizor na ścianie w swoim salonie. Dzięki prostej obsłudze, będziesz w stanie to uczynić bez konieczności zamawiania montera. Spraw, by podczas oglądania ulubionych filmów, w Twoim domu zapanował klimat prawdziwego kina domowego. Masz pytania dotyczące asortymentu obecnego w sklepie Matrix Media? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy chętnie pomogą i doradzą Ci w wyborze. Do tego zapoznają Cię z atrakcyjnym systemem ratalnym oraz szerokimi możliwościami transportu towaru.

Cena 99,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 20 zł

Zestaw do czyszczenia ekranów ARKAS CK 60B

Masz problem z kurzem, brudem i odciskami palców na ekranie swojego komputera czy telewizora? Z zestawem do czyszczenia ekranów Arkas CK60 pozbędziesz się wszelkich problemów w tym stylu! Niech ekran w urządzeniu, z którego korzystasz wygląda jak nowy. Pozostaw powierzchnię w maksymalnym połysku z zestawem do czyszczenia Arkas CK60! Jeżeli masz pytania dotyczące asortymentu, znajdującego się w ofercie sklepu Matrix Media, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Nie tylko chętnie udzielą odpowiedzi i doradzą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania, ale również zapoznają Cię z możliwościami transportu towaru oraz atrakcyjną ofertą ratalną. Nie zwlekaj!

Cena 14,00 

Dostępność:  

Produkt dostępny

Transport: od 17 zł