Normalna cena: 1 879,00 zł

Special Price 1 799,00 zł

Wysyłka w przeciągu 1-3 dni
LUB
Amplituner SONY STR-DN860
Kod producenta: STRDN860.CEL

Każdy miłośnik muzyki we własnym, domowym studiu muzycznym powinien mieć jeden z amplitunerów STR-DN860. Urządzenie to zostało zaprojektowane za sprawą profesjonalnego producenta Sony, który dołożył wszelkich starań, żeby najnowszy STR-DN860 spełniał najwyższe wzorce jakości. Duża moc wyjściowa, doskonały design oraz możliwość podłączenia szerokiej gamy głośników czynią STR-DN860 zachwycającym nabytkiem każdego pasjonata muzycznych euforii. Więcej informacji na temat interesującego Cię produktu przygotowaliśmy w tabeli technicznej u dołu strony. Wszelkie pytania na temat STR-DN860, kieruj do naszych doradców z działu obsługi. Z największą radością odpowiemy na każde pytania i wątpliwości, gdyż stawiamy na zawodową obsługę. Skorzystaj także z naszej opcji wysyłki „bezpieczna przesyłka”.

Dowiedz się więcej
Oblicz ratę

Amplituner SONY STR-DN860

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości w formacie

Zgodność z kodekiem audio DSD (Direct Stream Digital), przeznaczonym do rejestracji dźwięku o wysokiej rozdzielczości, pozwala uzyskać studyjną jakość brzmienia. Ten 1-bitowy format jest oparty na przesyłaniu strumienia zer i jedynek. Zmieniają się one z bardzo dużą częstotliwością i w porównaniu ze zwykłymi kodekami pozwalają dokładniej odtwarzać przebieg fali dźwiękowej. W rezultacie uzyskuje się wyraźniejszy dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Amplituner STR-DN860 dekoduje sygnały DSD 5,6 MHz (2-kanałowe) przesyłane przez łącze USB/sieciowe oraz sygnały DSD 2,8 MHz (maksymalnie 5-kanałowe) przesyłane przez łącze HDMI/USB/sieciowe.


Więcej szczegółów na temat poprawy rozdzielczości 4K/transmisji sygnału 4K za pomocą mechanizmu HDCP2.2

Oryginalny sygnał 4K może być przekazywany bezpośrednio przez wejście HDMI 4K w mechanizmie HDCP2.2. Technologii podwyższania rozdzielczości pozwala poprawić jakość i uwydatnić szczegóły obrazów w standardowej rozdzielczości HD. Wcześniej możliwe było jedynie zwiększanie rozdzielczości z 1080/24p do 4K/30p, natomiast w nowych modelach amplitunerów STR nie występują już ograniczenia rozdzielczości wejściowego sygnału wideo.


Zniewalający dźwięk przestrzenny z 7.2-kanałowego amplitunera

Zatrać się w rozrywce dzięki kanałom w konfiguracji 7.2 zapewniającym wypełnienie pomieszczenia dźwiękiem przestrzennym oraz 165 W mocy na jeden kanał. Co więcej, teraz możesz podłączyć nie jeden, a dwa aktywne subwoofery, uzyskując zrównoważony bas w całym pomieszczeniu. W rezultacie wrażenia podczas oglądania filmów, grania lub słuchania ulubionych utworów muzycznych będą jeszcze lepsze.


Kodeki Dolby® TrueHD i DTS-HD Master Audio

Amplituner STR-DN860 jest zgodny z kodekami Dolby® TrueHD® i DTS-HD® Master Audio, dzięki czemu zapewnia niezrównaną jakość przy odtwarzaniu ścieżek dźwiękowych z płyt Blu-ray. Bezstratne kodowanie i niemal studyjna jakość pozwalają zanurzyć się w wielokanałowym, kinowym dźwięku przestrzennym podczas oglądania filmów i słuchania muzyki.


System automatycznej kalibracji ADCAC (Advanced Digital Cinema Auto Calibration)

Wszechogarniający dźwięk do filmów można uzyskać niezależnie od miejsca słuchania. System ADCAC (Advanced Digital Cinema Automatic Calibration) optymalizuje parametry dźwięku tak, by zapewnić zrównoważone brzmienie. Dostarczony mikrofon pozwala dokonać pomiaru właściwości akustycznych pomieszczenia, z uwzględnieniem miejsca słuchania i rozmieszczenia głośników. Na jego podstawie wprowadzane są korekty dźwięku, które eliminują miejsca gorszego odbioru i zapewniają rozległe, naturalne brzmienie.


Tryb głośników sufitowych

Ta funkcja pozwala na wirtualne przeniesienie przednich i środkowych głośników z głośników sufitowych w okolice ekranu. W ten sposób odbiorca usłyszy głosy bohaterów filmu dochodzące z ekranu, a nie z sufitu. Tryb ten sprawia również, że w pomieszczeniu z głośnikami sufitowymi muzyka będzie brzmiała bardziej naturalnie i głęboko.


HD Digital Cinema Sound®

Akustykę słynnej sali kinowej Cary Grant można teraz uzyskać we własnych czterech ścianach. System HD Digital Cinema Sound®, opracowany wraz z Sony Pictures Entertainment, jest oparty na pomiarach przeprowadzonych w sali kinowej Cary Grant, stosowanych w kopiowaniu dźwięku dla hollywoodzkich produkcji filmowych, można zatem każdy oglądany film poddać obróbce rodem z Hollywood.


Tryb Concert Hall do symulacji brzmienia koncertów na żywo

Domowy salon może zmienić się w salę koncertową, w której właśnie trwa występ. Dzięki pomiarom akustyki dokonanym w najsłynniejszych światowych salach koncertowych tryb Concert Hall umożliwia wybór 3 miejsc.


Wysoka jakość bezprzewodowej transmisji strumieniowej

LDAC to nowa technologia audio firmy Sony zapewniająca wysoką jakość bezprzewodowego dźwięku przez złącze Bluetooth®. Przy 3-krotnym przepływie danych, LDAC zapewnia zwiększoną jakość odsłuchu bezprzewodowego każdego rodzaju muzyki.


Płynna transmisja strumieniowa dzięki technologiom Wi-Fi® i Bluetooth®

Do urządzenia można z łatwością podłączać różne źródła dźwięku. Dzięki technologii Wi-Fi® odtwarzanie utworów ze smartfona, tabletu lub laptopa może się odbywać strumieniowo — bez potrzeby stosowania jakichkolwiek przewodów. Technologia Bluetooth® umożliwia łatwe nawiązywanie połączeń — wystarczy dotknąć, aby sparować zgodne urządzenie, także za pośrednictwem technologii NFC. Ponadto AirPlay umożliwia strumieniowanie muzyki z urządzenia z systemem iOS przez amplituner do głośników.


Słuchanie i dublowanie jednym dotknięciem

Aby nawiązać łączność bezprzewodową i rozpocząć strumieniową transmisję muzyki, wystarczy przyłożyć do amplitunera STR-DN860 smartfon lub tablet z technologią NFC. Dzięki technologii NFC i łączu Bluetooth słuchanie muzyki ze smartfona lub tabletu przez amplituner STR-DN860 sprowadza się do jednego dotknięcia. Połączenie technologii NFC i łącza Wi-Fi pozwala z kolei na użycie funkcji „kopii ekranu za jednym dotknięciem”, znanej też pod nazwą Miracast™. Amplituner pośredniczy wówczas w przesyłaniu filmów ze smartfona lub tabletu na telewizor bez użycia routera bezprzewodowego. Unika się przy tym połączeń przewodowych i skomplikowanej konfiguracji. W przypadku braku funkcji NFC parowanie urządzeń można wykonać ręcznie.

OGÓLNE
ModelSTR-DN860
ProducentSony
WZMACNIACZ
Liczba kanałów wzmacniacza7 kanałów
Programy pól brzmieniowych (2 kanały)tak
Programy pól brzmieniowych (słuchawki)tak
Programy pól brzmieniowych (A.F.D)tak
Korygowanie dźwięku z odtwarzacza przenośnegotak
HD-D.C.S. (Digital Cinema Sound — cyfrowy dźwięk kinowy)tak
OBRAZ
Wyjście sygnału 4Ktak
1080p/24ptak
Deep Colourtak
x.v.Color (xvYCC)tak
BRAVIA Sync (sterowanie CEC)tak
Przejście sygnału przez interfejs HDMI®tak
Przejście sygnału 3D przez interfejs HDMI®tak
Zwrotny kanał audiotak
Funkcja A/V Synctak
Pozostałe technologieinterpolacja i konwersja sygnału wideo (analogowy na komponentowy)
RADIO
RDStak
Liczba pamięci (Sirius / XM / FM / AM)30
INTERFEJS
Wejścia i wyjściawejście/wyjście wideo HDMI (5 szt./1 szt.), HDCP 2.2 z tyłu (1 szt.), kompozytowe wejście wideo 2, kompozytowe wyjście na monitor (1 szt.), wejście audio (2 szt.), koncentryczne wejście audio (1 szt.), analogowe wejście audio (4 szt.), wyjście słuchawkowe, wyjście na wzmacniacz subwoofera (2 szt.), USB (1 z przodu), port Ethernet, MHL z przodu (1 szt.)
ŁĄCZNOŚĆ
WiFitak
Bluetoothtak
DLNAtak
ODTWARZANIE
Obsługiwane formaty[MP3].mp3, [AAC/HE-AAC].m4a, .aac, [WMA9 Standard].wma, [LPCM].wav, [FLAC].flac, .fla, [Dolby Digital].ac3, [DSF].dsf, [DSDIFF].dff, [AIFF].aiff, .aif, [ALAC].m4a
POZOSTAŁE
Graficzny interfejs użytkownika (GUI)tak
Automatyczny tryb czuwaniatak
Automatyczna kalibracja głośnikówtak
Pozostałe funkcjedekodowane formaty: DTS HD, Dolby True HD, Dolby Digital +, reprodukcja LPCM przez HDMI, Dolby Digital, DTS, Dolby Digital Ex, DTS-ES, DTS 96/24, Dolby Pro Logic, Dolby Pro Logic II, Dolby Pro Logic IIX, Dolby Dual Mono, PCM 96 KHZ 24 bity, technologia DCAC, automatyczne dopasowywanie fazy
CECHY FIZYCZNE
Wymiary (SxWxG)430 x 156 x 329,4 mm
Pobór mocy0,3 W
Waga8,3 kg
WYPOSAŻENIE
Dostarczone wyposażenieinstrukcja obsługi, karta gwarancyjna

Dane techniczne

Producent Sony
Kod producenta STRDN860.CEL
Klasa energetyczna Nie
Rodzaj amplituner
Liczba kanałów 7,2
WiFi Tak
Bluetooth Tak
Radio cyfrowe DAB+ Nie
Radio internetowe Nie
DLNA Tak
AirPlay Tak
Zgodność 4k Tak
Złącze USB Tak
Dekodery dźwięku HD Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio
Liczba cyfrowych wejść optycznych 2
Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych 1
Wejście gramofonowe Nie
Impedancja głośnikow 6 - 16 Om
Dominujący odcień czarny

Dostawa

Odbiór osobisty 0,00 zł
DPD - Przedpłata 0,00 zł
DPD - Wysyłka za pobraniem 0,00 zł
DPD - Wysyłka za pobraniem (doręczenie w sobotę) 38,00 zł
Paczkomaty InPost - Przedpłata 10,90 zł
Warunki kredytowania

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banków Credit Agricole Bank Polska S.A. i Santander Consumer Bank.

 
Okres spłaty kredytu
od 3 do 50 miesięcy
Minimalna wartość zakupu
100 zł
Maksymalna wartość zakupu
50000 zł
Minimalny dochód miesięczny

bez ograniczeń
(szczegółowe informacje
znajdziesz na stronie banku)

Wymagana wpłata własna
nie
Dodatkowe informacje
nie wszystkie towary dostępne w sklepie możesz sfinansować kredytem na zakup towarów Santander Consumer Bank (będą one odpowiednio oznakowane)
 
Zapisz

Dodaj opinię

Rating
ceneo

97% klientów poleca ten sklep

opineo

97% klientów poleca ten sklep