• Microsoft Xbox One S w zestawie z FIFA 17, FH3, 6 msc. XBL
799,00 zł
Wysyłka w przeciągu 1-3 dni
LUB
Odtwarzacz Blu-ray SONY BDP-S7200
Kod producenta: BDPS7200

Blu-ray Sony BDP-S7200 B to innowacyjne urządzenie które pozwoli na odtwarzanie muzyki, filmów czy zdjęć w dowolnym miejscu i czasie. Sony BDP-S7200 B posiada ergonomiczne kształty (SxWxG): 430 x 49 x 210 mm dzięki czemu model BDP-S7200 B znajdzie dla siebie miejsce w każdym otoczeniu. Przy czym Blu-ray Sony BDP-S7200 B jest niezwykle lekki gdyż waży zaledwie 2,3 kg. Blu-ray Sony BDP-S7200 B pozwoli na odtwarzanie takich formatów zdjęć jak: GIF, JPEG, MPO, PNG oraz filmów w formacie: AVC-HD, MKV, AVI, MP4, VC-1, WMV9, XviD. Blu-ray BDP-S7200 B posiada szereg funkcji takich jak: konwersja z 2D na 3D, przeglądarka bazy danych o rozrywce, aplikacja gracenote, interpolacja nagrań, technologia Mirror Link .

Dowiedz się więcej
Oblicz ratę

Odtwarzacz Blu-ray SONY BDP-S7200

Stworzony z myślą o jakości dźwięku

Znakomity dźwięk nie miał chyba dotąd równie dobrej oprawy wizualnej. Poza zrównoważonym brzmieniem odtwarzacz BDP-S7200 wyróżnia się atrakcyjnym i stylowym wyglądem, który doskonale pasujące do amplitunera wielokanałowego. Zawiera więc wszystko, co jest potrzebne w znakomitym zestawie kina domowego.


Muzyka zgodna z zamierzeniami wykonawcy

Odtwarzając ulubione nagrania, chciałoby się uzyskać najwyższą jakość ich reprodukcji. Teraz to możliwe, bo odtwarzacz jest zgodny z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości i formatem SACD. Potrafi więc zapewnić kryształową czystość przy odtwarzaniu — zgodnie z intencją artysty.


Lepsza łączność bezprzewodowa

Odtwarzacz jest wyposażony w bardzo czułą antenę, która efektywnie odbiera słabe sygnały z routera Wi-Fi® znajdującego się w innym pomieszczeniu lub na innym piętrze. Oznacza to wysoką jakość strumieniowej transmisji i stabilność połączenia w szerszej strefie. Ta nowa technologia znacznie poprawia jakość przesyłania muzyki i filmów z Internetu za pośrednictwem odległego routera.


Obraz ze smartfona na dużym ekranie

Funkcja kopii ekranu umożliwia błyskawiczne wyświetlanie filmów, zdjęć, aplikacji, stron internetowych i gier na ekranie telewizora. Do połączenia z odtwarzaczem nie trzeba używać żadnych przewodów, a na ekranie telewizora pojawia się wierna kopia obrazu z telefonu lub tabletu, z wyraźnym i głośnym dźwiękiem odtwarzanym przez głośniki telewizora. Możliwe jest nawet zmienianie i powiększanie zdjęć przy użyciu funkcji dotykowych telefonu lub tabletu. Funkcja kopii ekranu współpracuje ze wszystkimi smartfonami i tabletami z systemem Android, które są zgodne z technologią Miracast.


Dostęp do rozrywki w Internecie

Znasz już na pamięć swoją kolekcję płyt Blu-ray Disc™ i DVD? Podłącz się bezprzewodowo do rozrywki w Internecie, gdzie znajdziesz filmy na życzenie, audycje telewizyjne z serwisów catch-up TV, serwisy takie jak YouTube — i wszystko wyświetlisz na dużym ekranie. Wybieraj spośród milionów utworów i odtwarzaj je w całym domu: dzięki platformie Sony Entertainment Network jedynym ograniczeniem będzie Twoja wyobraźnia. Wyposażenie odtwarzacza obejmuje ponadto przeglądarkę internetową, aplikacje pogodowe i informacyjne, gry i wiele innych elementów.


Dźwięk o wysokiej rozdzielczości: muzyka zgodna z zamierzeniami wykonawcy

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości uzyskuje się, przekształcając sygnał analogowy na postać cyfrową z większą niż w przypadku płyt CD częstotliwością próbkowania i dokładnością. Dźwięk o wysokiej rozdzielczości jest rejestrowany dokładniej niż w standardzie CD: 24-bitowe próbki mogą być pobierane z częstotliwością 96 kHz, podczas gdy parametry próbkowania dla płyt CD wynoszą 16 bitów / 44,1 kHz. Nagrane w ten sposób utwory brzmią dokładnie tak jak w chwili nagrywania, bez najmniejszego obniżenia jakości dźwięku.


Lepszy dźwięk dzięki systemowi Digital Music Enhancer

System Digital Music Enhancer wzbogaca brzmienie nagrań poddanych kompresji. Wykorzystywane są do tego trzy technologie audio Sony. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) rekonstruuje subtelne niuanse brzmieniowe w paśmie tonów wysokich, które ulegają stłumieniu w wyniku silnej kompresji dźwięku, na przykład w pliku MP3. Funkcja Dynamic Recovery Range przywraca kontrast między cichymi a głośnymi dźwiękami i wzmacnia wymowę dialogów, filmów i muzyki. Technologia zaawansowanej, automatycznej regulacji głośności koryguje głośność przy zmianie formatu dźwięku.


Interpolacja do formatu 4K: czysty, realistyczny obraz

Interpolacja do formatu 4K pozwala zobaczyć cztery razy więcej szczegółów niż w obrazie Full HD. Odtwarzacz Blu-ray Disc™ jest wyposażony w specjalny układ, który przekształca obraz ze standardowych źródeł, takich jak 480p, 720p czy 1080p, na sygnał o rozdzielczości zbliżonej do 4K (3840 x 2160). Wynikowy obraz składa się z ośmiu milionów pikseli; jest ostrzejszy i bardziej szczegółowy. Żywa reprodukcja koloru idzie w parze z odpowiednią jasnością i kolorystyką. Wyższa jakość obrazu pozwala też usiąść bliżej ekranu — i uzyskać szerszy kąt widzenia.


Super Wi-Fi: silniejszy sygnał

Technologia Super Wi-Fi zapewnia bezproblemową i szybką łączność z siecią. Odtwarzacz BDP-S7200 jest wyposażony w nasz unikatowy moduł Wi-Fi i bardzo czułą antenę, która efektywnie odbiera słabe sygnały Wi-Fi w całym domu. Wykorzystanie sygnału o większej mocy niż w standardowym łączu Wi-Fi gwarantuje ciągłość strumieniowej transmisji filmów, szybsze przeglądanie i większy zasięg.


Aplikacja TV SideView: dodatkowe możliwości podczas oglądania

Aplikacja mobilna TV SideView, dostępna bezpłatnie w serwisach Google Play i Apple App Store, zmienia sposób oglądania telewizji. Pozwala używać smartfona w roli pilota, przeglądać program telewizyjny, dowiedzieć się czegoś więcej o oglądanym filmie i na bieżąco śledzić aktywność innych widzów w mediach społecznościowych. Użytkownik ma również do dyspozycji takie funkcje, jak nagrywanie z użyciem programatora, wyszukiwanie treści i zdalne odtwarzanie.

OGÓLNE
ModelBDP-S7200 B
ProducentSony
FIZYCZNE
Wymiary (SxWxG)430 x 49 x 210 mm
Waga2,3 kg
JAKOŚĆ OBRAZU I DŹWIĘKU
Liczba kolorów16 bitów
NTSCtak
PALtak
Wyjście sygnału DVD 24ptak
Skalowanie obrazu do Full HDtak
ODTWARZANIE
Odtwarzanie CDtak
Odtwarzanie DVDtak
Odtwarzane formaty filmówAVC-HD, MKV, AVI, MP4, VC-1, WMV9, XviD
Odtwarzane formaty zdjęćGIF, JPEG, MPO, PNG
WEJŚCIA / WYJŚCIA
HDMItak
Wyjście koncentrycznetak
Wyjście optycznetak
Wyjście kompozytowenie
Wyjście komponentowenie
Cyfrowe wyjście optycznenie
Cyfrowe wyjście koaksjalnetak
Wyjście wielokanałowenie
Liniowe wyjście audionie
Ethernettak
USBtak
Czytnik kart pamięcinie
ŁĄCZNOŚĆ
Wi-Fitak
DLNAtak
FUNKCJE
PhotoTV HDtak
Zabezpieczenie przed dziećmitak
Blokada rodzicielskatak
Możliwość podłączenia klawiaturytak
Automatyczny tryb czuwaniatak
Pokaz slajdówtak
Sony Entertainment Networktak
Strumieniowa transmisja na żywotak
Napisytak
Rekomendacjetak
Bravia Synctak
Sterowanie smartfonemtak
Przeglądarka internetowatak
Funkcje dodatkowekonwersja z 2D na 3D, przeglądarka bazy danych o rozrywce, aplikacja gracenote, interpolacja nagrań, technologia Mirror Link
WYPOSAŻENIE
Dostarczone wyposażeniepilot (RMT-B128P), 2 baterie R03 (AAA), instrukcja obsługi, karta gwarancyjna

Dane techniczne

Producent Sony
Kod producenta BDPS7200
Klasa energetyczna Nie
Rodzaj (UHD/Bluray 3D/Bluray) odtwarzacz Blu-ray 3D
Zgodność 4k interpolacja do formatu 4K
Odtwarzanie płyt Blu-ray 3D, Blu-ray, BD-R, BD-RE, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD Video, CD-Audio, CD-R/RW, SACD
Obsługiwane formaty wideo AVC-HD, XviD, MKV, MP4, AVI
Obsługiwane formaty MP4, FLAC, VC-1, WMA
WiFi Tak
DLNA Tak
Złącze Ethernet (LAN) Tak
Liczba wyjść HDMI 1
Cyfrowe wyjście koaksjalne Tak
Cyfrowe wyjście optyczne Nie
Dominujący odcień czarny

Dostawa

Odbiór osobisty 0,00 zł
DPD - Przedpłata 0,00 zł
DPD - Wysyłka za pobraniem 0,00 zł
DPD - Wysyłka za pobraniem (doręczenie w sobotę) 0,00 zł
Paczkomaty InPost - Przedpłata 0,00 zł
Warunki kredytowania

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banków Credit Agricole Bank Polska S.A. i Santander Consumer Bank.

 
Okres spłaty kredytu
od 3 do 48 miesięcy
od 3 do 50 miesięcy
Minimalna wartość zakupu
500 zł
100 zł
Maksymalna wartość zakupu
20000 zł
50000 zł
Minimalny dochód miesięczny
bez ograniczeń

bez ograniczeń
(szczegółowe informacje
znajdziesz na stronie banku)

Wymagana wpłata własna
nie
nie
Dodatkowe informacje
nie wszystkie towary dostępne w sklepie możesz sfinansować kredytem na zakup towarów Credit Agricole Bank Polska S.A. (będą one odpowiednio oznakowane)
nie wszystkie towary dostępne w sklepie możesz sfinansować kredytem na zakup towarów Santander Consumer Bank (będą one odpowiednio oznakowane)
 
Zapisz

Dodaj opinię

Rating
ceneo

97% klientów poleca ten sklep

opineo

97% klientów poleca ten sklep