469,00 zł
LUB
Negocjuj cenę

Zadzwoń

61 642 77 42

lub wypełnij formularz

Wyślij
Produkt dostępny
KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty: 0,00 zł

Przesyłka kurierska DPD - Przedpłata:

0,00 zł

Przesyłka kurierska DPD - Wysyłka za pobraniem:

0,00 zł

Przesyłka kurierska DPD - Wysyłka za pobraniem (doręczenie w sobotę):

35,00 zł

Przesyłka kurierska INPOST - Ekonomiczny:

0,00 zł

Przesyłka kurierska INPOST - Ekonomiczny - płatność przy odbiorze:

0,00 zł
Oblicz ratę Eraty
Rysik Apple Pencil dla iPada Pro
Kod producenta: MK0C2ZM/A
Rysik Apple Pencil stanowi cenne dopełnienie zaawansowanych technologii iPada Pro i otwiera przed Tobą nowe twórcze możliwości. Reaguje na siłę nacisku i pochylenie, pozwalając Ci łatwo regulować grubość linii, subtelnie cieniować powierzchnie i uzyskać całą gamę innych efektów. Tak jak prawdziwym ołówkiem, tylko z dokładnością co do piksela.
Dowiedz się więcej

Coś przypomina.
Niepodobny do niczego.

Niektóre zadania wymagają precyzji jeszcze większej niż ta, którą daje iPad Pro. Stworzyliśmy więc Apple Pencil, projektując go tak, by idealnie uzupełniał technologię Multi-Touch, dając użytkownikom jeszcze więcej możliwości i twórczej swobody. A choć pod względem technicznym Apple Pencil nie przypomina żadnego z naszych wcześniejszych urządzeń, już od pierwszej kreski wydaje się czymś doskonale znanym. Pozwoli Ci na praktycznie dowolne efekty, realizowane z dokładnością co do piksela. Jedyną granicą jest tu Twoja wyobraźnia.Tak szybki, jak Twoje myśli.

Szybkość reakcji jest tym, co odróżnia Apple Pencil od innych narzędzi twórczych. Opóźnienie między faktycznym rozpoczęciem rysowania a pojawieniem się efektu na ekranie zredukowano tak bardzo, że jest praktycznie nieodczuwalne. iPad Pro potrafi odróżnić Twój palec od rysika Apple Pencil. Gdy wykryje dotknięcie rysika, przechodzi na odbiór jego sygnału z częstotliwością aż 240 razy na sekundę, a w efekcie zbiera dwa razy więcej punktów danych niż podczas śledzenia ruchu palca. Tak duża gęstość danych w połączeniu z inteligentnym działaniem oprogramowania Apple sprawia, że tylko milisekundy dzielą obraz w Twojej głowie od pojawiającego się na ekranie.Siła nacisku decyduje o grubości linii.

W smukłym korpusie rysika kryją się czujniki nacisku o złożonej konstrukcji i wysokiej dokładności, zdolne do pomiaru siły w szerokim zakresie wartości. Umieszczony w optymalnym miejscu czujnik precyzyjnie określa siłę, z jaką końcówka Apple Pencil przyciska powierzchnię. Naciskasz mocniej, gdy chcesz linię grubszą. Muskasz delikatnie, żeby narysować cienką jak włos. Gama efektów jest praktycznie nieograniczona. A zatem i Twoja ekspresja.Pochyl, by dodać cienie.

Dwa czujniki pochylenia w końcówce Apple Pencil dokładnie wyznaczają orientację i kąt pochylenia dłoni. Ty swobodnie piszesz lub rysujesz, a ekran Multi-Touch odczytuje względne położenia każdego z tych czujników. Możesz więc dodać efekt cieniowania, po prostu pochylając Apple Pencil tak, jak tradycyjny węgiel lub ołówek.Możesz oprzeć dłoń o ekran.

iPad Pro wykorzystuje technologię ignorowania dotyku, która pozwala swobodnie oprzeć dłoń na ekranie, kiedy używasz Apple Pencil. Możesz więc rysować z maksymalną precyzją bez zawracania sobie głowy ułożeniem ręki.Na ile wystarczy Ci wyobraźni?

Pod magnetyczną nasadką Apple Pencil jest złącze Lightning, przez które możesz ładować rysik, po prostu podłączając go do iPada Pro. Złącze jest lekko wydłużone, żeby ładowanie było możliwe, nawet kiedy iPad Pro jest w silikonowym etui. Całkowicie naładowany Apple Pencil wystarczy Ci na 12 godzin pisania, szkicowania i kreślenia.1 A jeśli podczas korzystania z rysika akumulator się rozładuje, możesz szybko podładować go z iPada Pro — już po 15 sekundach będzie miał dość energii na następne 30 minut pracy.

OGÓLNE
Producent APPLE
Model PENCIL (MK0C2ZM/A)
CHARAKTERYSTYKA
Przeznaczenie Apple iPad Pro
Podłączenie Bluetooth i złącze Lightning Nasadka utrzymywana magnetycznie
Funkcje Wymienna końcówka
PARAMETRY FIZYCZNE
Wysokość [mm] 175.7
Szerokość [mm] 8.9
Głębokość [mm] 8.9
Waga [g] 20.7

Dane techniczne

Rodzaj akcesorii Rysik
Kompatybilne urządzenie Ipad Pro

Dostawa

Odbiór osobisty 0,00 zł
Przesyłka kurierska DPD - Przedpłata 0,00 zł
Przesyłka kurierska DPD - Wysyłka za pobraniem 0,00 zł
Przesyłka kurierska DPD - Wysyłka za pobraniem (doręczenie w sobotę) 35,00 zł
Przesyłka kurierska INPOST - Ekonomiczny 0,00 zł
Przesyłka kurierska INPOST - Ekonomiczny - płatność przy odbiorze 0,00 zł
Warunki kredytowania

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank.

 
Okres spłaty kredytu
od 3 do 50 miesięcy
Minimalna wartość zakupu
100 zł
Maksymalna wartość zakupu
50000 zł
Minimalny dochód miesięczny

bez ograniczeń
(szczegółowe informacje
znajdziesz na stronie banku)

Wymagana wpłata własna
nie
Dodatkowe informacje
nie wszystkie towary dostępne w sklepie możesz sfinansować kredytem na zakup towarów Santander Consumer Bank (będą one odpowiednio oznakowane)
 
Zapisz

Dodaj opinię

Rating
ceneo

97% klientów poleca ten sklep

opineo

97% klientów poleca ten sklep