Jesteśmy dla ciebie pon - pt od 8:30 do 21:00, a także w soboty od 9:00 do 16:00   |   Tel: 61 642 77 42  |  E-mail: SKLEP@MATRIXMEDIA.PL

Słuchawki HUAWEI FreeBuds Studio złote

1 299,00 zł
ZAMÓWIENIE BEZ REJESTRACJI
W 2 MINUTY

LUB
Produkt dostępny
KOSZT DOSTAWY
Paczkomaty

Odbiór osobisty:

0,00 zł
DHL

DHL24 - Przedpłata:

15,00 zł
DHL

DHL24 - Wysyłka za pobraniem:

20,00 zł
InPost

InPost - za pobraniem:

19,00 zł
InPost

InPost - zwykła przesyłka:

0,00 zł
Oblicz ratę Eraty
Słuchawki HUAWEI FreeBuds Studio złote
Kod producenta: 55033595
EAN : 6941487204199
 • Dynamiczna redukcja szumów
 • Komfort bez kompromisów
 • Tryb świadomość
 • Tryb głosowy
 • Personalizacja z aplikacją ai life
 • Doskonała jakość połączeń
 • Wysoka jakość dźwięku
 • Elegancki design
 • Inteligentne połączenie
 • Obsługa dwóch urządzeń jednocześnie
 • Inteligentne sterowanie gestami
 • Długi czas pracy na baterii
Dowiedz się więcej

DYNAMICZNA REDUKCJA SZUMÓW

HUAWEI FreeBuds Studio z wbudowanym systemem inteligentnej redukcji szumów, pozwala nam cieszyć się doskonałą jakością dźwięku i komfortem użytkowania. Dyskretna, elegancka obudowa kryje wewnątrz superwydajny system złożony z inteligentnych sensorów i chipsetu oraz innowacyjnej konstrukcji akustycznej. Specjalnie opracowana tuba akustyczna Tee Audio Tube (TAT) pomaga w skutecznym filtrowaniu szumów o średniej i wysokiej częstotliwości. Ponadto, równoważy ciśnienie powietrza wewnątrz i na zewnątrz uszu, maksymalizując komfort użytkowania.

KOMFORT BEZ KOMPROMISÓW

Inteligentny system mikrofonów współpracuje z czujnikiem inercyjnym IMU, który na bieżąco skanuje otoczenie do 100x na sekundę. Dzięki temu może dostosować tryb redukcji szumu do panujących wokół warunków. Aktywna redukcja szumów obejmuje 3 tryby – ogólny, komfortowy i najwyższy. Tryb ogólny służy do wyciszenia dźwięków ulicy i innych miejsc publicznych jak kawiarnia czy restauracja. Tryb komfortowy stosowany jest w cichej przestrzeni, takiej jak biblioteka czy domowe zacisze. Tryb ultra wykorzystywany jest w miejscach o największym natężeniu hałasu, takich jak metro czy samolot.

TRYB ŚWIADOMOŚĆ

HUAWEI FreeBuds Studio zapewniają doskonałą redukcję szumów, ale są sytuacje, kiedy potrzebujemy pozostać czujni wobec dźwięków docierających do nas z otoczenia np. w miejscach publicznych. W tym przypadku wystarczy, że wciśniemy przycisk ANC na lewej słuchawce, uruchamiając Tryb Świadomość. Natychmiast usłyszymy dźwięki otoczenia, bez konieczności wyciszania muzyki.

TRYB GŁOSOWY

HUAWEI FreeBuds Studio oferują unikalny tryb głosowy, który w łatwy sposób uruchomimy dzięki aplikacji AI LIFE na naszym smartfonie. Tryb ten redukuje niepożądane dźwięki otoczenia, uwydatniając ludzki głos. Nie musisz zdejmować słuchawek, aby usłyszeć ważny komunikat na dworcu lub lotnisku.

PERSONALIZACJA Z APLIKACJĄ AI LIFE

Aplikacja AI Life w prosty i intuicyjny sposób pomoże Ci zmieniać ustawienia słuchawek, aktualizować ich oprogramowanie czy kontrolować stan baterii. Aplikacja AI Life dostępna jest w sklepie AppGallery. Na inne smartfony z systemem Android można ją pobrać ze strony HUAWEI lub przy pomocy QR kodu na opakowaniu słuchawek

DOSKONAŁA JAKOŚĆ POŁĄCZEŃ

Oprócz aktywnej redukcji szumów, ważna jest również redukcja zakłóceń w trakcie połączeń głosowych. W tym celu podczas połączeń w HUAWEI FreeBuds Studio współpracuje ze sobą jednocześnie 6 mikrofonów. Cztery mikrofony skierowane są do zewnątrz, wychwytując Twój głos w oparciu o technikę kształtowania wiązki. Wychwytują one głos i skutecznie oddzielają go od dźwięków docierających z otoczenia. Dwa pozostałe to mikrofony douszne skierowane do wewnątrz ucha, wychwytują czysty dźwięk i zapobiegają zakłóceniom powodowanym przez wiatr. Ten zaawansowany system 6 mikrofonów zapewnia krystaliczną jakość połączeń głosowych.

WYSOKA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Wykorzystując procesor dźwięku Hi-Fi i profesjonalne podzespoły akustyczne, HUAWEI FreeBuds Studio działają w ultraszerokim zakresie częstotliwości: od 4 Hz do 48 kHz w odróżnieniu od zwykłych słuchawek, w których zakres częstotliwości wynosi około 20Hz-20kHz. Dzięki temu usłyszysz swoją ulubioną muzykę w pełnym brzmieniu, z najdrobniejszymi akcentami. Czterowarstwowa 40-milimetrowa membrana polimerowa zapewnia szeroki zakres przenoszenia dźwięku, oraz wysoką czułość. Procesor dźwięku klasy premium i kodek L2H2C redukują zniekształcenia, minimalizują szumy, sprawiając, że docierający do nas dźwięk jest doskonałej, jakości.

ELEGANCKI DESIGN

Wygląd Huawei FreeBuds Studio inspirowany jest gramofonem, konstrukcja nauszników składa się z prostych linii i okręgów, które tworzą minimalistyczny, spójny elegancki design.

Ultrasmukłe ramiona opaski wykonane są ze stali nierdzewnej o średnicy 7 mm, zmniejsza to wagę słuchawek, jednocześnie zmniejszając nacisk na uszy, dzięki czemu noszenie HUAWEI FreeBuds Studio jest jeszcze bardziej komfortowe.

Dopasowanie zapewniają im również supermiękkie i przestronne nauszniki wykonane z zewnątrz ze skóry proteinowej, a wewnątrz z nylonowej, oddychającej tkaniny.

Słuchawki nauszne dostępne są w dwóch kolorach – czarnym i złotym.

INTELIGENTNE POŁĄCZENIE

Z nowymi HUAWEI FreeBuds Studio połączysz się natychmiast. Podczas pierwszego parowania słuchawki automatycznie wyszukają pobliskie urządzenia, a na ekranie smartfona pojawi się okienko z prośbą o nawiązanie połączenia. Wystarczy jedno dotknięcie i możesz cieszyć się ulubioną muzyką.

Z myślą o stabilnej łączności Bluetooth HUAWEI FreeBuds Studio wyposażono w dwie anteny. To pierwsze tego typu rozwiązanie zastosowane w słuchawkach nausznych.

Przełączają się one między sobą tak, aby uniknąć zakłóceń w transmisji. Nawet, jeśli Twój telefon znajduje się w torbie, kieszeni lub w miejscach, gdzie występują zakłócenia, Twoje słuchawki nie tracą połączenia.

OBSŁUGA DWÓCH URZĄDZEŃ JEDNOCZEŚNIE

Najnowsze słuchawki HUAWEI FreeBuds Studio mogą być jednocześnie połączone z dwoma urządzeniami. Możesz oglądać film na tablecie, a w razie potrzeby odebrać połączenie na smartfonie, nie zdejmując słuchawek.

INTELIGENTNE STEROWANIE GESTAMI

Dzięki najnowszym technologiom, możesz sterować muzyką, przełączać utwory i regulować głośność w swoich słuchawkach za pomocą gestów. Automatycznie zatrzymają też odtwarzanie dźwięku w momencie, kiedy zdejmiesz je z głowy. Wystarczy, że założysz je ponownie, aby wznowić odtwarzanie.

DŁUGI CZAS PRACY NA BATERII

Naładowane słuchawki HUAWEI FreeBuds Studio przy wyłączonej redukcji szumów, pozwalają nawet na 20 godzin odtwarzania muzyki i 15 godzin rozmów głosowych. To sprawia, że sprawdzą się idealnie nawet w dalekiej podróży. W przypadku potrzeby naładowania słuchawek, zaledwie 10 minut ładowania pozwala na 5 godzin dalszego odtwarzania muzyki.

Wymiary
Wysokość 194 mm
Szerokość 152 mm
Grubość 81,5 mm
Waga ok. 260 g
*Wymiary i waga produktu oraz powiązane specyfikacje są jedynie wartościami teoretycznymi. Rzeczywiste parametry mogą różnić się dla poszczególnych produktów.
Przyciski
Przyciski fizyczne: Parowanie Bluetooth, przycisk ANC, przycisk zasilania
Czujnik dotykowy Prawa słuchawka
Technologia dźwięku
Aktywna redukcja szumów podczas odtwarzania muzyki oraz połączeń głosowych
Czujniki
Czujnik mikrofonowy
Czujnik dotyku
Czujnik inercyjny IMU
Przetwornik
Dynamiczny, 40 mm
Łączność
Bluetooth 5.2
Automatyczne parowanie*
Wykrywanie noszenia
*Wymaga smartfona HUAWEI z systemem EMUI10 lub nowszym.
Bateria
Pojemność: 410 mAh (min.)*
Czas odtwarzania: 24 h na pełnym ładowaniu (wyłączona redukcja szumów)**
5 h po 10 minutach szybkiego ładowania (włączona redukcja szumów)
8 h po 10 minutach szybkiego ładowania (wyłączona redukcja szumów)
Ładowanie: Przewodowe, USB-C
Czas ładowania: ok. 60 min**
*Typowa wartość znamionowa. Rzeczywista pojemność poszczególnych egzemplarzy może być nieznacznie wyższa lub niższa od pojemności znamionowej.
**Dane na podstawie wewnętrznych testów laboratoryjnych Huawei.
Zawartość pudełka
Słuchawki
Etui
Kabel USB-C do ładowania
Podstawowy podręcznik użytkownika
Karta gwarancyjna

Dodaj opinię

Rating

Dostawa

Odbiór osobisty 0,00 zł
DHL24 - Przedpłata 15,00 zł
DHL24 - Wysyłka za pobraniem 20,00 zł
InPost - za pobraniem 19,00 zł
InPost - zwykła przesyłka 14,00 zł
Warunki kredytowania

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank.

 
Okres spłaty kredytu
od 3 do 50 miesięcy
Minimalna wartość zakupu
100 zł
Maksymalna wartość zakupu
50000 zł
Minimalny dochód miesięczny

bez ograniczeń
(szczegółowe informacje
znajdziesz na stronie banku)

Wymagana wpłata własna
nie
Dodatkowe informacje
nie wszystkie towary dostępne w sklepie możesz sfinansować kredytem na zakup towarów Santander Consumer Bank (będą one odpowiednio oznakowane)
 
Zapisz
ceneo

97% klientów poleca ten sklep