1 599,00 zł
ZAMÓWIENIE BEZ REJESTRACJI
W 2 MINUTY

LUB
Produkt dostępny
KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty: 0,00 zł

DPD - Przedpłata:

0,00 zł

DPD - Wysyłka za pobraniem:

0,00 zł

DPD - Wysyłka za pobraniem (doręczenie w sobotę):

38,00 zł
Oblicz ratę Eraty
Subwoofer WILSON Sub-10 Czarny
Kod producenta: SUB-10 czarny
EAN : 5903402873935
  • Maksymalna moc 150 W (RMS)
  • Subwoofer aktywny
  • Akustyczny system Bass-Reflex
  • Nowoczesny przetwornik niskotonowy z membraną o długim skoku
Dowiedz się więcej

Wilson Sub-10

Jest aktywnym subwooferem dedykowanym do wszystkich produkowanych przez markę Wilson systemów kolumn głośnikowych. Ten aktywny subwoofer to oprócz 10-calowego głośnika, pracujący w klasie A/B, wzmacniacz. Regulacja natężenia i barwy realizowana jest za pomocą pasywnych i aktywnych filtrów dolnoprzepustowych.

Wydajny, starannie zaprojektowany akustycznie system Bass Reflex wspiera elektronikę i skutecznie wzmacnia potęgę niskich częstotliwości. Produkt dostępny jest w klasycznych kolorach: białym lub czarnym i bardzo dobrze dopasowuje się do kolorystyki pozostałego sprzętu, jaki znajduje się naszym pomieszczeniu. W konstrukcji SUB-10 wykorzystano nowoczesny przetwornik niskotonowy z membraną o długim skoku.

Przełącznik fazy 0-180° pomaga dopasować parametry pracy głośnika w subwooferze do parametrów pracy przetworników w systemie audio. Dopasowanie fazowe stwarza wrażenie spójności dźwięku całego systemu i znacząco zwiększa komfort odsłuchu. Możliwość regulacji parametrów brzmienia dopasowuje barwę dźwięku do potrzeb użytkownika.

Oprócz głośności i przełącznika fazy do dyspozycji mamy możliwość regulacji parametrów pracy filtra niskich częstotliwości. Jego zakres zaczyna się przy 25 Hz – czyli nieco powyżej progu słyszalności ucha ludzkiego. Górna granica to 150 Hz. Wybrane pasmo przenoszenia takiego subwoofera ma bezpośredni wpływ na natężenie, barwę oraz czytelność brzmienia systemu.

Dolny zakres częstotliwości skutecznie zwiększa ilość wrażeń i łącząc się z bodźcami wzrokowymi, potęguje doznania – szczególnie w trakcie projekcji filmów. Na tylnym panelu subwoofera znajdziemy klasyczne, stereofoniczne wejścia RCA oraz dostosowane do standardu IEC – gniazdo zasilające (230 V/50 Hz). Dodatkowo umieszczono w nim potencjometry zwrotnicy, gniazdo bezpiecznika oraz diodę sygnalizującą stan pracy urządzenia.

Stosunkowo niewielkie wymiary (320 x 320 x 330 mm) oraz nieco ponad 11 kg wagi, powodują, że subwoofer stanowić może estetyczny, nieangażujący i małokłopotliwy element wyposażenia wnętrza. Maksymalna moc wyjściowa SUB-10 marki WILSON to 150 W (RMS). Wartość ta informuje, z jaką maksymalną głośnością głośnik jest w stanie pracować przez dłuższy czas bez żadnych komplikacji. Parametr ten informuje również o mocy pobieranej przez produkt podczas pracy przy dużym obciążeniu. SUB-10 idealnie sprawdza się jako dodatkowy element kina domowego.

Potrafi współtworzyć ścieżkę dźwiękową, która wywoła u nas autentyczne filmowe emocje. SUB-10 wydaje się być niezastąpiony, gdy pragniemy wzmocnić efekt, jaki daje nam nasze kino.OGÓLNE
Producent Wilson
Model Sub-10
SPECYFIKACJA
Typ Subwoofer aktywny z systemem bassreflex
Głośnik 1x 10” (250mm) niskotonowy o długim skoku membrany
Wejścia RCA (stereo)
Zasilanie 230 V/50 Hz (prąd zmienny)
Przełącznik fazy 0-180°
Głośność Regulowana
Pasmo przenoszenia 25-150 Hz
Częstotliwość zwrotnicy Regulowana
Moc wyjściowa 150 W (RMS)

Dodaj opinię

Rating

Dostawa

Odbiór osobisty 0,00 zł
DPD - Przedpłata 0,00 zł
DPD - Wysyłka za pobraniem 0,00 zł
DPD - Wysyłka za pobraniem (doręczenie w sobotę) 38,00 zł
Warunki kredytowania

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank.

 
Okres spłaty kredytu
od 3 do 50 miesięcy
Minimalna wartość zakupu
100 zł
Maksymalna wartość zakupu
50000 zł
Minimalny dochód miesięczny

bez ograniczeń
(szczegółowe informacje
znajdziesz na stronie banku)

Wymagana wpłata własna
nie
Dodatkowe informacje
nie wszystkie towary dostępne w sklepie możesz sfinansować kredytem na zakup towarów Santander Consumer Bank (będą one odpowiednio oznakowane)
 
Zapisz
Produkty polecane
ceneo

97% klientów poleca ten sklep