1 699,00 zł
Wysyłka w przeciągu 1-3 dni
LUB
Wzmacniacz DENON PMA-50 Czarny
Kod producenta: PMA-50B
Oczekujesz niespotykanych wrażeń słuchowych podczas oglądania filmów czy słuchania ulubionej muzyki? Wzmacniacz Denon PMA-50 oferuje system zaawansowanych technologii, dzięki którym poprawisz jakość odtwarzanego dźwięku do nieznanego dotąd poziomu. Niezależnie z jakiego sprzętu do odsłuchu korzystasz, dzięki wzmacniaczowi Denon PMA-50 będziesz mógł się cieszyć przestrzennym i solidnym brzmieniem. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem, który odpowie na Twoje pytania. Dodatkowo przedstawi Ci ofertę płatności ratalnej jak i formach transportu towaru.
Dowiedz się więcej
Oblicz ratę

Zintegrowany wzmacniacz cyfrowy stereo

Dzięki PMA-50 możesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku z najnowszych źródeł audio wysokiej rozdzielczości. PMA-50 jest zintegrowanym wzmacniaczem stereo umożliwiającym podłączenie przez port USB do komputera PC lub Mac, by odtwarzać wysokiej rozdzielczości ścieżki dźwiękowe PCM lub DSD. Wspierane są ścieżki dźwiękowe PCM do 24-bit/192 kHz, 2,8MHz i ścieżki DSD 5,6MHz.

Ponadto, ulubione utwory mogą być odtwarzane z urządzeń przenośnych za pośrednictwem łącza Bluetooth, które oferuje szybkie i łatwe parowanie poprzez przycisk na przednim panelu. PMA-50 umożliwia też parowanie NFC jak i możliwość połączenia równoczesnego kilku urządzeń przez Bluetooth. Do odtwarzania dźwięku jakości CD, PMA-50 wyposażony jest w najnowszej generacji dekodowanie o niskich opóźnieniach aptX firmy CSR.

Wybór wejść cyfrowych (2 optyczne i 1 koaksjalne) zapewnia zgodność z cyfrowymi źródłami audio a wejście analogowe stereo ze starszymi urządzeniami analogowymi.

Zaawansowany wzmacniacz cyfrowy klasy D udostępnia technologię DDFA, charakteryzującą się dużą wydajnością i niskimi zniekształceniami. Wzmacniacz ma moc 50 W na kanał przy 4 omach, by mógł być kompatybilny z jak największą gamą typów głośników.

Kompaktowa obudowa ma luksusowe wykończenie i wymiary pozwalające na jego umieszczenie niemal wszędzie w domu, biurze na biurku, w pozycji poziomej lub pionowej.

OGÓLNE
ModelPMA-50
ProducentDenon
WZMACNIACZ
Moc znamionowa RMS (tryb dookólny)50 W w 4 Ω
OBRAZ
Pozostałe technologiezaawansowane przetwarzanie AL32 i specjalnie opracowany zegar główny DAC, blok izolujący zakłócenia od komputera
INTERFEJS
Wejścia i wyjścia2x wejście optyczne, koaksjalne i USB-B obsługujące sygnał audio wysokiej rozdzielczości 192kHz/24bit, wejście USB-B obsługujące DSD 2.8MHz i 5.6MHz, Bluetooth z aptX Low Latency i NFC, wyjście słuchawkowe wysokiej jakości do obsługi szerokiego wyboru słuchawek i kontroli mocy wzmacniacza, wyjście subwoofera
ŁĄCZNOŚĆ
Bluetoothtak
POZOSTAŁE
Pozostałe funkcjemożliwość ustawienia w poziomie lub pionie, przejrzysty wyświetlacz OLED – wskazujący poziom sygnału obracający się automatycznie w zależności od pozycji urządzenia
CECHY FIZYCZNE
Wymiary (SxWxG)220 x 86 x 258 mm
Waga2.5 kg
WYPOSAŻENIE
Dostarczone wyposażenieinstrukcja obsługi, karta gwarancyjna

Dane techniczne

Producent DENON
Kod producenta PMA-50B
Klasa energetyczna Nie
Cyfrowe wejścia audio optyczne
Bluetooth Tak
Wyjście na subwoofer Tak
Wejście gramofonowe Nie
Złącze USB Nie
Dominujący odcień czarny

Dostawa

Odbiór osobisty 0,00 zł
DPD - Przedpłata 0,00 zł
DPD - Wysyłka za pobraniem 0,00 zł
DPD - Wysyłka za pobraniem (doręczenie w sobotę) 0,00 zł
Warunki kredytowania

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banków Credit Agricole Bank Polska S.A. i Santander Consumer Bank.

 
Okres spłaty kredytu
od 3 do 50 miesięcy
Minimalna wartość zakupu
100 zł
Maksymalna wartość zakupu
50000 zł
Minimalny dochód miesięczny

bez ograniczeń
(szczegółowe informacje
znajdziesz na stronie banku)

Wymagana wpłata własna
nie
Dodatkowe informacje
nie wszystkie towary dostępne w sklepie możesz sfinansować kredytem na zakup towarów Santander Consumer Bank (będą one odpowiednio oznakowane)
 
Zapisz

Dodaj opinię

Rating
ceneo

97% klientów poleca ten sklep

opineo

97% klientów poleca ten sklep