Zestaw akcesoriów THRUSTMASTER do eSwap pro Controller srebrny
149,00 zł
ZAMÓWIENIE BEZ REJESTRACJI
W 2 MINUTY

LUB
Produkt dostępny
KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty: 0,00 zł

DPD - Przedpłata:

15,00 zł

DPD - Wysyłka za pobraniem:

20,00 zł

DPD - Wysyłka za pobraniem (doręczenie w sobotę):

35,00 zł
Oblicz ratę Eraty
Zestaw akcesoriów THRUSTMASTER do eSwap pro Controller srebrny
Kod producenta: 4160766
  • Rodzaj akcesorium: Zestaw wymiennych modułów
  • Kompatybilność: eSwap Pro Controller
  • Kolor: Srebrny
Dowiedz się więcej

Pakiet Thrustmaster eSwap Yellow Color Pack

Specjalnie zaprojektowane nowe moduły dla kontrolera Thrustmaster eSwap Pro Controller zapewniają optymalny komfort podczas grania. Pakiet ten powstał, aby umożliwić graczowi osiągnięcie lepszych wyników i poprawę pozycji w rankingach, a to wszystko w jak najlepszym stylu.

eSwap Yellow Color Pack to pakiet 7 oficjalnych żółto-czarnych modułów przeznaczonych do kontrolera eSwap Pro Controller dla PlayStation i PC.

W skład pakietu wchodzi: 7 unikalnych modułów i 2 dodatkowe nakładki na minidrążki. Mają one nowe kształty i faktury, dzięki którym łatwiej przełamiesz dotychczasowe ograniczenia i wzniesiesz się na nowy poziom rozgrywki.


Jeszcze bardziej wygodna gra

Pakiet eSwap Yellow Color Pack zawiera między innymi dłuższe, bardziej precyzyjne spusty, które stanowią alternatywę dla krótkich spustów. Zapewniają maksymalną precyzję dzięki długiej, smukłej konstrukcji i odporności na nacisk. W zestawie znajdują się również wysokie minidrążki z metalowymi połączeniami, które umożliwiają wykonywanie płynnych i precyzyjnych ruchów w każdej sytuacji. Rodzaj nakładek - wypukłe lub wklęsłe - można zmieniać odpowiednio do upodobań. Co więcej, będące częścią pakietu bardzo gładkie uchwyty zapewniają niecodzienny styl o nowatorskich walorach ergonomicznych. Stworzone zostały w celu zapewniania zupełnie nowych wrażeń i optymalnego komfortu podczas długich rozgrywek.Poznaj Thrustmaster eSwap Pro Controller

Atutem kontrolera Thrustmaster eSwap Pro Controller jest nieograniczony ekosystem modułów łączących walory konstrukcyjne i wizualne ze znakomitym działaniem. Gracz może skorzystać z dostępnych pakietów zawierających nowe funkcje, a także z licznych zestawów kolorystycznych zapewniających optymalny komfort i atrakcyjny wygląd dopasowany do ulubionych gier każdego użytkownika. Możesz także wypróbować nowe faktury, kształty i wysokości modułów. Docenisz zarówno ich różnorodność, jak i komplementarność.

Specyfikacja
Rodzaj akcesorium Zestaw wymiennych modułów
Kompatybilność eSwap Pro Controller
Dodatkowe informacje 2 długie spusty Moduł D-pad 2 uchwyty 2 moduły z gałkami analogowymi 2 krótkie nakładki na gałki analogowe
Kolor Srebrny

Dodaj opinię

Rating

Dostawa

Odbiór osobisty 0,00 zł
DPD - Przedpłata 15,00 zł
DPD - Wysyłka za pobraniem 20,00 zł
DPD - Wysyłka za pobraniem (doręczenie w sobotę) 35,00 zł
Warunki kredytowania

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank.

 
Okres spłaty kredytu
od 3 do 50 miesięcy
Minimalna wartość zakupu
100 zł
Maksymalna wartość zakupu
50000 zł
Minimalny dochód miesięczny

bez ograniczeń
(szczegółowe informacje
znajdziesz na stronie banku)

Wymagana wpłata własna
nie
Dodatkowe informacje
nie wszystkie towary dostępne w sklepie możesz sfinansować kredytem na zakup towarów Santander Consumer Bank (będą one odpowiednio oznakowane)
 
Zapisz
ceneo

97% klientów poleca ten sklep