2 998,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
KOSZT DOSTAWY

DPD - Przedpłata:

0,00 zł

DPD - Wysyłka za pobraniem:

0,00 zł

DPD - Wysyłka za pobraniem (doręczenie w sobotę):

38,00 zł
Oblicz ratę Eraty
Zestaw Muzyczny SONY MHC-GT4
Kod producenta: MHCGT4
  • Technologia DSEE: poprawa jakości dźwięku z plików muzycznych poddanych kompresji
  • Tryb „Futbol”: wrażenia jak przy oglądaniu meczu z trybun
  • Technologia NFC do nawiązywania łączności Bluetooth® za jednym dotknięciem
  • Kinowy dźwięk dzięki technologii S-Force Front Surround
  • Sterowanie i strumieniowa transmisja ze smartfonu za pomocą aplikacji SongPal i Fiestable
Dowiedz się więcej

Zestaw Muzyczny SONY MHC-GT4

Moc basu w trybie Mega Bass

Naciśnięcie przycisku Mega Bass spowoduje dodanie niezwykle głębokich basów do odtwarzanej muzyki. Mocny dźwięk jest generowany poprzez wzmocnienie basu. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby włączyć ten tryb i poczuć falę niskich tonów.


Podświetlane głośniki: imprezy z klimatem

Podświetlenie głośnika pozwala czuć się jak w klubie. Światła przechodzą przez obiektyw i tworzą rozległy wzór składający się z punktów lub linii. Do sterowania wyświetlaniem można użyć aplikacji Fiestable lub elementów sterujących na zestawie. Pojawiające się wzory synchronizują się z muzyką, a w domu powstaje klubowa atmosfera.


System obsługi gestami umożliwiający zmienianie ustawień zabawy

Do rozkręcenia imprezy wystarczy jeden prosty ruch. Ciekawy i intuicyjny system sterowania gestami daje kontrolę nad wszystkimi funkcjami, w tym podświetleniem, a także efektami DJ i mikrofonowymi. Wykonuj gesty w lewo lub w prawo, aby omijać utwory, albo w górę lub w dół, aby zmieniać głośność. Dopasowywanie imprezy do własnych upodobań nigdy nie było równie przyjemne.


Personalizacja ustawień dzięki aplikacji Fiestable

Aplikacja Fiestable umożliwia łatwe sterowanie ustawieniami zabawy z parkietu. Możesz bezprzewodowo zmieniać kolory świateł w głośnikach lub włączać efekty DJ i karaoke. Dzięki intuicyjnej funkcji sterowania gestami wystarczy do tego kilka ruchów nadgarstkiem. Aplikacja pozwoli także wybrać ulubioną listę odtwarzania ze smartfonu i przejść do następnego utworu — bez dotykania sprzętu.


Tryb „futbol”: jesteś na stadionie

Teraz piękna gra ma piękną oprawę dźwiękową. Do reprodukcji dźwięku w tym trybie wykorzystywane są dane akustyczne zgromadzone na jednym ze stadionów piłkarskich w Brazylii. Wzmacnianie naturalnego zgiełku panującego na imprezie sportowej pozwala poczuć się jej uczestnikiem.


Funkcja Party Chain umożliwiająca rozbudowę systemu

Moc posiadanego sprzętu audio można zwiększyć, łącząc kilka zestawów w większy system. Jedno z urządzeń trzeba wtedy przełączyć w tryb „gospodarz imprezy”. Umożliwi to synchronizację efektów świetlnych i dźwiękowych w pozostałych urządzeniach.


Funkcje Karaoke: śpiewanie z akompaniamentem

Możesz zaprosić przyjaciół do wspólnej zabawy w konkursie karaoke. W tym celu wystarczy podłączyć zestaw MHC-GT4D do telewizora i włożyć płytę DVD do karaoke — albo wykorzystać utwory dostępne na YouTube™, przesyłając je przez Bluetooth®. Dwa wejścia mikrofonowe, aranżacje i efekty dźwiękowe gwarantują mnóstwo radości przy wspólnym śpiewaniu. Wbudowana funkcja Karaoke PON pozwala nawet wyciszyć wokalistów przy odtwarzaniu płyt CD — i daje możliwość śpiewania do każdego utworu.

OGÓLNE
ModelMHC-GT4
ProducentSony
WZMACNIACZ
Korektor dźwiękutak
WEJŚCIA / WYJŚCIA
Dostępne wejścia / wyjściaBluetooth, analogowe wejście audio (1 szt.), analogowe wyjście audio (1 szt.), cyfrowe wejście audio (1 szt.), kompozytowe wyjście wideo (1 szt.), Port USB (1 szt.), wejście mikrofonowe (2 szt.), wyjście na przedni głośnik (1 szt.)
TUNER
Odbierany zakres: FMtak
Odbierany zakres: AMtak
CECHY FIZYCZNE
Wymiary głośnika (SxWxG)jednostka wysokotonowa: 4cm x 1, stożkowa, jednostka średniotonowa: 8cm x 2, stożkowa

Dodaj opinię

Rating
Wyślij

Dostawa

DPD - Przedpłata 0,00 zł
DPD - Wysyłka za pobraniem 0,00 zł
DPD - Wysyłka za pobraniem (doręczenie w sobotę) 38,00 zł

ceneo

97% klientów poleca ten sklep

opineo

97% klientów poleca ten sklep