Normalna cena: 5 499,00 zł

Special Price 5 295,00 zł

LUB
Negocjuj cenę

Zadzwoń

61 642 77 42

lub wypełnij formularz

Wyślij
Produkt dostępny
KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty: 0,00 zł

K-EX - Przedpłata:

0,00 zł

K-EX - Wysyłka za pobraniem:

70,00 zł
Oblicz ratę Eraty
Zmywarka MIELE G 6620 SCi
Kod producenta: G 6620 SCI
Zintegrowana zmywarka do naczyń z szufladą na sztućce 3D+ i 44 dB (A) dla najwyższego komfortu.
  • 10% oszczędniej niż klasie efektywności energetycznej A+++
  • Najlepsze wyniki − zużycie wody w programie Automatic od 6,5 l
  • Długotrwały blask szkła − Perfect GlassCare
  • Wyjątkowo łatwe otwieranie i zamykanie drzwi − ComfortClose
  • Elastyczność i pewność załadunku − wyposażenie koszy ExtraComfort
Dowiedz się więcej
Rewolucja na rolkach 

Organizacja koszy Miele

Rewolucja na rolkach 

Nowe ergonomiczne uchwyty koszy, całkowicie od nowa zaprojektowany pod względem funkcjonalnym kosz dolny oraz wiele innowacyjnych funkcji w koszu górnym: Wraz z nowymi zmywarkami Miele zaczyna się nowa era w zakresie wykorzystania koszy.

Z wieloma dodatkami

Wyposażenie koszy ExtraComfort

Z wieloma dodatkami

Wariant kosza ExtraComfort obejmuje następujące elementy wyposażenia: szuflada na sztućce 3D, uchwyty koszy, przestawiany na wysokość kosz górny, stałe rzędy podpórek w koszu górnym, obszar MultiComfort w koszu dolnym, 2 rzędy podpórek w koszu dolnym oraz 2 przestawiane na wysokość podpórki na kieliszki w koszu dolnym

 
Optymalne miejsce na każde naczynie

Strefa MultiComfort w koszu dolnym*

Optymalne miejsce na każde naczynie

W strefie szuflady MultiComfort można umieścić w trzech rzędach talerze o różnych wielkościach (do 35 cm Ø). Także deski do krojenia, tace i naczynia, takie jak salaterki czy szklanki do piwa, znajdą tam swoje miejsce. W niektórych modelach cały kosz dolny można łatwo przekształcić w jedną dużą płaską powierzchnię na duże garnki i długie sztućce.

Klasa w formie i działaniu

Ergonomiczne uchwyty koszy

Klasa w formie i działaniu

Ergonomiczne uchwyty koszy ułatwiają obsługę podczas każdego załadunku i rozładunku. Najwyższej klasy materiały podkreślają wysokie standardy jakości. 

 
Optymalne wykorzystanie miejsca

Kosz górny o regulowanej wysokości

Optymalne wykorzystanie miejsca

We wszystkich zmywarkach Miele można regulować wysokość górnego kosza – także ukośnie. W sumie 9 wariantów ustawień. Za każdym razem można optymalnie wykorzystać przestrzeń w komorze.

Nic się nie stłucze

Najlepsze miejsce na wysokie kieliszki

Nic się nie stłucze

Optymalne możliwości ustawienia kieliszków: Uchwyty na kieliszki o regulowanej wysokości oraz specjalna podpórka w dolnym koszu zapewniają kieliszkom na długiej nóżce optymalne podtrzymanie – dla idealnego, delikatnego mycia. 

 
Kolorowe oznaczenie dla komfortu obsługi 

Oznaczenia FlexiAssist

Kolorowe oznaczenie dla komfortu obsługi 

Z oznaczeniem FlexAssist widać od razu, które elementy wyposażenia są mobilne, żeby dopasować kosz na naczynia do swoich oczekiwań. Małe symbole, jak np. symbol filiżanki lub kieliszka wina na kolorowych elementach, podają wskazówki dotyczące wykorzystania obszaru. Równocześnie oznaczenia FlexAssist służą jako uchwyty. Dzięki temu można optymalnie wykorzystać elastyczność koszy jednym ruchem ręki.  

Elastyczność dla perfekcyjnej pielęgnacji sztućców

Opatentowana* szuflada na sztućce 3D+ 

Elastyczność dla perfekcyjnej pielęgnacji sztućców

Zmienność tkwi w inteligentnym programie Szuflada na sztućce 3D+. Szerokość, wysokość i głębokość są zmienne i dopasowują się do każdego załadunku. Dzięki składanym rzędom podpórek w środkowej części mają Państwo więcej miejsca na duże sztućce, jak np. sztućce do sałatek lub tasak. Dzięki przestawianym bocznym elementom również w koszu górnym można umieszczać kieliszki na długich nóżkach. Więcej elastyczności dla perfekcyjnych rezultatów czyszczenia. 

 
Perfekcyjna organizacja koszy dla każdego załadunku

Nowa organizacja koszy Miele

Perfekcyjna organizacja koszy dla każdego załadunku

Nowa organizacja koszy jest przemyślana w szczegółach i oferuje wyjątkowe rozwiązania. Każdy element znajdzie swoje właściwe miejsce do optymalnego czyszczenia. Kolorowe oznaczenia FlexAssist wskazują na ruchome elementy i posiadają małe symbole. Dzięki temu można wygodnie skorzystać z elastycznej organizacji koszy za jednym ruchem. Zinegrowane wyściółki silikonowe w uchwytach do szkła FlexCare zapewniają delikatny chwyt dla wrażliwego szkła.

Oszczędzanie energii przy najlepszych rezultatach

Najlepsza efektywność energetyczna 

Oszczędzanie energii przy najlepszych rezultatach

Etykieta energetyczna informuje o zużyciu energii i wydajności Państwa zmywarki. Urządzenia Miele zapewniają najlepsze rezultaty mycia i suszenia przy bardzo niskim zużyciu energii i wody:Klasa efektywności energetycznej A+++Roczne zużycie energii: 237 kWhRoczne zużycie wody: 2 716 litrówKlasa suszenia: ANajlepsze rezultaty przy minimalnym zużyciu. 

 
Najbardziej oszczędne zmywarki Miele

Zmywanie świeżą wodą od 6,5 litra zużycia wody

Najbardziej oszczędne zmywarki Miele

Zmywarki Miele zmywają wyłącznie świeżą wodą i to już przy zużyciu 6,5 litra wody w programie Automatic - to znacznie mniej niż jedno napełnienie zlewu. W ciągu ostatnich 30 lat Miele obniżyło zużycie wody o 85 %. Także zużycie prądu obniżyło się do rekordowego poziomu: W programie ECO zmywarki Miele osiągają zużycie na poziomie tylko 0,83 kWh. 

Mniejsze zużycie 

Połowa załadunku*

Mniejsze zużycie 

Dzięki automatycznemu rozpoznawaniu ładunku, zmywarki Miele sprawdzają automatycznie ilość naczyń w komorze zmywania i odpowiednio dopasowują wartości zużycia wody i prądu. Dzięki tej automatycznej funkcji nie trzeba już czekać, aż zmywarka będzie załadowana do pełna.

 
Nawet do 50% zaoszczędzonego prądu

Podłączenie do ciepłej wody

Nawet do 50% zaoszczędzonego prądu

Każda zmywarka Miele może zostać podłączona do przyłącza ciepłej wody o temperaturze do 60°C. Można w ten sposób ograniczyć zużycie prądu nawet o 50 %, a czas pracy urządzenia nawet o 10 %. W programie ECO zużycie energii zmywarki spada do 0,45 kWh.

Gwarantowana ochrona przed zalaniem

Ochrona przed zalaniem

Ochrona przed zalaniem

Dla ochrony przed szkodami spowodowanymi przez wodę wszystkie zmywarki Miele są wyposażone w Waterproof-System. Są więc Państwo dobrze zabezpieczeni na długie lata.

 
Cicha pomoc

Najlepsze wyciszenie

Cicha pomoc

Zmywarki Miele pracują szczególnie cicho przy bardzo niskiej emisji hałasu od 41 dB(A), zachowując przy tym najlepsze rezultaty mycia. To ciszej niż normalna rozmowa.

Mniej odcisków palców, więcej komfortu

CleanSteel

Mniej odcisków palców, więcej komfortu

Panele sterowania Miele ze stali szlachetnej CleanSteel posiadają wyjątkowe uszlachetnienie. Chroni ono powierzchnię przed widocznymi odciskami palców. Ponadto stal szlachetna CleanSteel jest bardzo łatwa do czyszczenia - bez specjalnych środków czyszczących. 

 
Dla perfekcyjnie wysuszonych naczyń 

Opatentowane* suszenie AutoOpen 

Dla perfekcyjnie wysuszonych naczyń 

Pod koniec suszenia drzwi zmywarki uchylają się automatycznie. W ten sposób do naczyń dostaje się świeże powietrze, dzięki czemu nawet taki ładunek, jak np. naczynia plastikowe, zostaje całkowicie wysuszony. Dzięki specjalnemu prowadzeniu powietrza blat roboczy jest chroniony przed wilgocią.

Nowoczesne rozwiązanie dla drzwi zmywarki 

ComfortClose

Nowoczesne rozwiązanie dla drzwi zmywarki 

Drzwiczki Miele wyjątkowo lekko się otwierają i zamykają. Komfortowo: Drzwiczki pozostają w żądanej pozycji.

 
Oszczędność prądu dzięki nocnej taryfie. 

Programowanie startu z wyświetlaniem czasu poz.

Oszczędność prądu dzięki nocnej taryfie. 

Z 24-godz. opóźnieniem startu można używać zmywarki, kiedy tylko się chce, wykorzystując korzystną (nocną) taryfę elektryczną. Wskazanie czasu pozostałego odlicza wstecz czas trwania programu i pokazuje, jak długo będzie jeszcze trwał wybrany program. Dzięki temu w każdym momencie są Państwo informowani o statusie programu zmywarki.

Najlepsza pielęgnacja dla Państwa szkła 

Perfect GlassCare* 

Najlepsza pielęgnacja dla Państwa szkła 

Miękka woda ułatwia dokładne mycie naczyń, ale jest agresywna dla szkła. Dlatego zmywarki Miele są wyposażone w technologię Perfect GlassCare. Zapewnia ona delikatną pielęgnację szklanych naczyń - aby długo Państwu służyły.

 
Zawsze optymalne suszenie 

SensorDry*

Zawsze optymalne suszenie 

Temperatura panująca w kuchni i wielkość załadunku w zmywarce mogą mieć wpływ na proces suszenia. W programie Automatic funkcja SensorDry zapewnia optymalny efekt suszenia także przy niedogodnych warunkach.

Minimalne zużycie

ECO

Minimalne zużycie

 

 
Program do codziennego użytku

Automatic

Program do codziennego użytku

 

Na każdą okazję

Normalny 55°C

Na każdą okazję

 

 
Specjalista od trudnych przypadków

Intensywny 75°C

Specjalista od trudnych przypadków

 

Dla szlachetnych i wrażliwych

Delikatny

Dla szlachetnych i wrażliwych

 

 
Ekspresowe mycie naczyń ze świeżymi zabrudzeniami 

Program skrócony

Ekspresowe mycie naczyń ze świeżymi zabrudzeniami 

 

Najlepsza wydajność czyszczenia... 

QuickPowerWash

Najlepsza wydajność czyszczenia... 

Razem nie do pobicia: Nowy program zmywania QuickPowerWash i dokładnie do niego dostosowane tabletki UltraTabs Multi osiągają najlepsze możliwe efekty czyszczenia i suszenia dla normalnie zabrudzonych naczyń w 58 minut. Specjalnie opracowane tabletki rozpuszczają się już w 2-3 minuty. Dzięki temu czyszczenie jest wydajne już od początku programu zmywania. Rezultat: Klasa wydajności czyszczenia A. 

 
 
Rodzaj
Zintegrowana zmywarkaTak
Zmywarka o szer. 60 cmTak
Design
KolorStal szlachetna CleanSteel
Rodzaj paneluProsty panel
Rodzaj obsługiPrzycisk wyboru programu
Wyświetlacz3-wierszowy 7-segmentowy
Kolor wyświetlaczaBiały
Komfort
Pomoc w zamykaniu drzwiComfortClose
Wskazania czasu pozostałegoTak
Głośność dB(A) re 1 pW44
Programowanie startu nawet do 24 godz.Tak
Kontrolka funkcjiLampka kontrolna
Ekologia
Klasa efektywności energetycznejA+++
Klasa suszeniaA
Oszczędniej niż dla klasy energetycznej A+++10%
Zużycie wody w programie ECO w l9,7
Zużycie prądu w programie ECO w kWh0,75
Roczne zużycie wody w programie ECO w l2.716
Roczne zużycie prądu w programie ECO w kWh213
Zużycie wody w programie Automatic w l od6,5
Wartości dotyczące zużycia z przyłączem ciepłej wody w programie ECO w kWh0,45
Zużycie prądu w trybie czuwania w W0,20
Przyłącze wody ciepłejTak
Technologia mycia naprzemiennegoTak
Połowa załadunkuTak
Pielęgnacja naczyń i szkła
Zmywanie w świeżej wodzieTak
Suszenie AutoOpenTak
SensorDryTak
Suszenie TurbothermicTak
Perfect GlassCareTak
Asystent detergentuTak
Programy myjące
ECOTak
AutomaticTak
Intensywny 75°CTak
Normalny 55°CTak
DelikatnyTak
QuickPowerWashTak
Opcje zmywania
Program skróconyTak
Wyposażenie koszy
Miejsce na sztućceSzuflada na sztućce 3D+
Uchwyt na kieliszki FlexCare2
Ilość zestawów naczyń14
Wyposażenie koszyExtraComfort
Technika i jakość
CzujnikiAutoSensor
Elektron. pompa ze zmiennym ciśn. natrysku wodyTak
Bezpieczeństwo
Waterproof-SystemTak
Blokada rodzicielskaTak
Dane techniczne
Szerokość niszy w mm600
Szerokość niszy w mm600
Wysokość niszy w mm805
Wysokość niszy w mm870
Głębokość niszy w mm570
Szerokość urządzenia w mm598
Wysokość urządzenia w mm805
Głębokość urządzenia w mm570
Głębokość urządzenia przy otwartych drzwiczkach w cm116,5
Waga netto w kg44,7
Całkowita moc przyłączeniowa w kW2,1
Napięcie w V230
Zabezpieczenie w A10
Ilość faz1
Częstotliwość prądu standardowa50
Długość węża odprowadzającego wodę w m1,50
Długość przewodu elektrycznego w m1,70
Długość węża doprowadzającego wodę w m1,50

Dane techniczne

Lepsze rezultaty Suszenie Autoopen, Perfect Glasscare, SensorDry

Dostawa

Odbiór osobisty 0,00 zł
K-EX - Przedpłata 0,00 zł
K-EX - Wysyłka za pobraniem 70,00 zł
Warunki kredytowania

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank.

 
Okres spłaty kredytu
od 3 do 50 miesięcy
Minimalna wartość zakupu
100 zł
Maksymalna wartość zakupu
50000 zł
Minimalny dochód miesięczny

bez ograniczeń
(szczegółowe informacje
znajdziesz na stronie banku)

Wymagana wpłata własna
nie
Dodatkowe informacje
nie wszystkie towary dostępne w sklepie możesz sfinansować kredytem na zakup towarów Santander Consumer Bank (będą one odpowiednio oznakowane)
 
Zapisz

Dodaj opinię

Rating
ceneo

97% klientów poleca ten sklep

opineo

97% klientów poleca ten sklep