Infolinia 61 642 77 42

czynna od PON do PT od 8:30 do 21:00 oraz w SOBOTY od 9:00 do 16:00

|

Informacja o celach i zakresie przetwarzania danych osobowych

  1. Administratorem Twoich dobrowolnie podawanych danych osobowych jest Matrix Media Sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie, ul. Wierzbowa 5, 62 – 002 Suchy Las. Będą one przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem Czatu, co stanowi czynność poprzedzającą dokonanie Rezerwacji lub złożenie Zamówienia (art. 6 ust. 1 lit. b Rodo).
  2. W sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych dostępnym pod adresem e-mail: abi@matrixmedia.pl.
  3. Dane osobowe mogą być udostępniane upoważnionym przez nas podmiotom przetwarzającym lub innym administratorom działających we własnym imieniu, w tym osobom z nimi współpracującym, tj. firmom świadczącym usługi marketingowe, reklamowe, informatyczne, hostingowe oraz wspierające obsługę Czatu (Smartsupp.com, s.r.o).
  4. Twoje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia czynności poprzedzających zawarcie umowy w Sklepie.
  5. Obecnie nie będziemy przekazywać Twoich danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego, obejmującego Państwa Unii Europejskiej, Norwegię, Islandię oraz Lichtenstein.
  6. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich przenoszenia bezpośrednio innemu administratorowi (o ile jest to technicznie możliwe), sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane, wniesiono prawnie uzasadniony sprzeciw oraz zostały zebrane z naruszeniem prawa. W celu z korzystania ze swoich uprawnień należy skierować swoje żądania na adres e-mail: dane.osobowe@matrixmedia.pl.
  7. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, a brak tego sprawi, że Administrator nie będzie mógł udzielić odpowiedzi na kierowane przez Ciebie zapytanie (gdy Czat jest wersji offline) oraz prowadzić z Tobą rozmowy przy wykorzystaniu Czatu (gdy Czat jest w wersji online).
  8. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  9. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności, w której szczegółowo opisujemy procesy przetwarzania danych w sklepie internetowym MatrixMedia.pl.
ceneo

97% klientów poleca ten sklep