Pierwsza rata po wakacjach z bankiem Santander Consumer Bank


Pierwsza rata po wakacjach

1Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług z karencją w spłacie pierwszej raty oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji „Pierwsza rata po wakacjach” zawartego na okres 23 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 14.06.2017 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 7,13%; cena towaru 2 500 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 500 zł; całkowita kwota do zapłaty 2 700 zł; całkowity koszt kredytu 200 zł (w tym: prowizja 200 zł, odsetki 0 zł); wysokość 20 równych rat miesięcznych 135 zł. Propozycja kredytu na zakup towarów i usług z przesuniętym terminem płatności pierwszej raty obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 15.06.2017 r. do dnia do dnia 30.06.2017 r.

MATRIX MEDIA SPÓŁKA Z O.O. występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c, udostępnia swoim klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem MATRIX MEDIA SPÓŁKA Z O.O..

Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

Regulamin promocji

ceneo

97% klientów poleca ten sklep