Normalna cena: 7 999,00 zł

Special Price 7 699,00 zł

LUB
Negocjuj cenę

Zadzwoń

801 00 33 95 61 642 77 42

lub wypełnij formularz

Wyślij
Wysyłka w przeciągu 1-3 dni
KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty: 0,00 zł

K-EX - Przedpłata:

0,00 zł

K-EX - Wysyłka za pobraniem:

115,00 zł
Oblicz ratę Eraty
Pralka MIELE WMH 261 WPS
Kod producenta: WMH261WPS
Pralka ładowana od frontu W1 ze SteamCare – rewolucyjna czystość Miele i mniej zagnieceń.
  • Szybciej uprać już się nie da – QuickPowerWash
  • Automatyczne dozowanie najlepszego płynu do prania – TwinDos
  • Perfekcyjne porcjowanie do zadań specjalnych – CapDosing
  • 50% mniej prasowania plus maksymalna wszechstronność - SteamCare
  • Najlepsza ochrona prania – Thermo-SoftCare
Dowiedz się więcej
Dodatkowe bezpieczeństwo

Waterproof System (WPS)

Dodatkowe bezpieczeństwo

WPS posiada dodatkowo podwójny zawór magnetyczny bezpośrednio na kranie. Gdyby pierwszy zawór zawiódł, drugi odetnie dopływ wody. O najwyższe bezpieczeństwo dba także wąż dopływowy o podwójnych ściankach: Jeśli wewnętrzny wąż zostanie uszkodzony, woda spływa przez wąż zewnętrzny do wanny podłogowej. Podobnie jak WCS, WPS jest również wyposażone w inteligentną technologię sensoryczną: Przecieki są rozpoznawane, dopływ wody zatrzymywany.

Gwarancja ochrony przed szkodami wodnymi! 

Ochrona przed zalaniem

Ochrona przed zalaniem

Dzięki specjalnemu systemowi zabezpieczającemu mają Państwo gwarancję, że pralka Miele będzie pracowała bezawaryjnie prze długie lata. Ochrona przed zalaniem to maksymalny poziom bezpieczeństwa przed niekontrolowanym wypływem wody z pralki. Urządzenie chroni specjalny system WCS lub WPS.

 
Oszczędny, efektywny i trwały!

Silnik ProfiEco

Oszczędny, efektywny i trwały!

W pralkach Miele stosowane są szczególnie mocne silniki. Silnik ProfiEco firmy Miele jest bardzo oszczędny i cichy. Jest energooszczędny i wyjątkowo trwały. Efektywne i komfortowe pranie przez wiele lat. 

Inteligentne pranie

Automatyka wagowa

Inteligentne pranie

Wszystkie pralki Miele dysponują inteligentną automatyką wagową. Analizuje ona aktualną wielkość ładunku i zużywa tylko tyle wody i prądu, ile jest niezbędne dla uzyskania optymalnego efektu prania i płukania.

 
Absolutna dokładność

Licznik ilości wody

Absolutna dokładność

Niektóre pralki Miele jako uzupełnienie automatyki wagowej posiadają także licznik ilości wody: Przy pomocy precyzyjnego wirnika skrzydełkowego ilość pobieranej wody jest bardzo dokładnie mierzona i regulowana. Pomaga to oszczędzać wodę - w najwyższym stopniu ekonomicznie i ekologicznie.

Pełna kontrola nad kosztami 

EcoFeedback

Pełna kontrola nad kosztami 

Pralki Miele z funkcją EcoFeedback dostarczają dokładnych informacji na temat aktualnego zużycia prądu i wody. Dzięki temu umożliwiają pełną kontrolę nad kosztami. Przed uruchomieniem programu można uzyskać informację o prognozowanym zużyciu dla wybranego programu. Po zakończeniu programu wyświetlane są dokładne dane na temat zużycia, które mogą się różnić w zależności od stopnia załadowania pralki. 

 
Wyjątkowa powierzchnia

Emaliowany front

Wyjątkowa powierzchnia

Firma Miele jako jedyny producent urządzeń domowych pokrywa emalią fronty wszystkich swoich pralek, suszarek i pralko-suszarek. Ta wysokiej jakości emalia jest odporna na zarysowania, korozję, kwasy i zasady, łatwa do czyszczenia i trwała, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i użytkowym.

Wyjątkowa jakość

Testowane na 20 lat użytkowania

Wyjątkowa jakość

Aby spełnić najwyższe wymagania jakościowe, podczas opracowywania Miele sprawdza swoje urządzenia w ciężkim teście użytkowym. W takim teście urządzenia muszą prać przez 10000 godzin. Przeprowadza się przy tym ok. 5000 różnych programów. W odniesieniu do codziennego użytkowania odpowiada to ok. 5 programom tygodniowo o przeciętym czasie trwania 2 godzin - przez 20 lat.

 
Tak indywidualnie jak Państwa wymagania

ProgramManager

Tak indywidualnie jak Państwa wymagania

ProgramManager umożliwia dopasowanie procesu prania do indywidualnych potrzeb. Intensywny: lepszy efekt prania – i to przy dotychczasowym czasie trwania programu. Eco: szczególnie energooszczędny przy takim samym efekcie prania. Bardzo delikatny: maksymalna ochrona tkanin i krószy czas prasowania. Bardzo cichy: cicha praca dzięki specjalnemu rytmowi prania i funkcji W wodzie. AllergoWash: dla potrzeb alergików

Nieskazitelna czystość 

Opatentowana szuflada na środki piorące AutoClean* 

Nieskazitelna czystość 

Podczas każdego programu prania szuflada na proszek AutoClean przepłukiwana jest kilkoma silnymi uderzeniami wody. W ten sposób są wypłukiwane pozostałości środka do prania. Sprzyja temu niezwykle gładka powierzchnia. Dzięki temu szuflady na środki piorące są zawsze nieskazitelnie czyste. 

* Patent europejski EP 2 022 884 B1

 
Pielęgnacja tkanin według harmonogramu 

Programowanie startu i wskazania czasu pozostałego 

Pielęgnacja tkanin według harmonogramu 

Programowanie startu umożliwia swobodny wybór czasu rozpoczęcia następnego programu prania. Jest to szczególnie korzystne w sytuacji, gdy chcą Państwo skorzystać z nocnej taryfy za prąd lub gdy program powinien się zakończyć np. po powrocie z pracy. Rozpoczęcie programu można zaprogramować z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Wyświetlacz pokazuje ponadto, kiedy się zakończy aktualny program. 

Komfort doświetlenia 

Oświetlenie bębna

Komfort doświetlenia 

Wiele pralek Miele jest wyposażonych w oświetlenie LED bębna. Bezobsługowe oświetlenie Power-LED doskonale doświetla bęben SoftCare, dlatego podczas jego opróżniania nic nie zostanie przeoczone. Wygoda i ładny wygląd! 

 
Prasowanie staje się łatwe

Thermo-SoftCare*

Prasowanie staje się łatwe

Gdy zostanie wybrana opcja Wstępne prasowanie ew. Wygładzanie parą, po ostatnim cyklu wirowania bęben zostanie podgrzany. Dzięki temu pranie jest poluzowane, wygładzone i łatwo się je wyjmuje. I przede wszystkim: znacznie ułatwia prasowanie. 

* Patent europejski EP 2 390 399 B1

Do 50 % mniej prasowania 

SteamCare

Do 50 % mniej prasowania 

Funkcja SteamCare firmy Miele wygładzi Państwa tekstylia łagodnie i efektywnie za pomocą pary. Dzięki temu czas prasowania ulega zredukowaniu nawet do 50%. W przypadku niektórych tekstyliów prasowanie staje się wręcz zbędne. Funkcja „Wygładzanie parą” umożliwia upranie i wygładzenie odzieży w jednym kroku. Funkcja „Para Finish” znajduje zastosowanie do już wypranych tekstyliów.

 
Pranie i suszenie dwóch różnych tekstyliów

Automatic Plus*

Pranie i suszenie dwóch różnych tekstyliów

 

*Patent europejski EP 0 835 955 B2

Biznes na codzień

Koszule

Biznes na codzień

 

 
Delikatny dla naturalnych włókien

Jedwab

Delikatny dla naturalnych włókien

 

Najłagodniejsze traktowanie ulubionej odzieży

Wełna

Najłagodniejsze traktowanie ulubionej odzieży

 

 
Najkrótsze pranie i suszenie

Expres 20

Najkrótsze pranie i suszenie

 

Specjalny program do materiałów technicznych

Outdoor

Specjalny program do materiałów technicznych

 

 
Zabezpieczanie tekstyliów funkcyjnych

Impregnacja

Zabezpieczanie tekstyliów funkcyjnych

 

Specjalny program do tekstyliów funkcyjnych

Odzież sportowa

Specjalny program do tekstyliów funkcyjnych

 

 
Łagodnie aż po każde piórko

Tekstylia puchowe

Łagodnie aż po każde piórko

 

Efektywne wygładzanie

Para Finish

Efektywne wygładzanie

 

 
Idealne uzupełnienie do specjalnych zastosowań

CapDosing

Idealne uzupełnienie do specjalnych zastosowań

Specjalne środki piorące można wygodnie dozować przy pomocy kapsułek Miele. Wkłada się je po prostu do komory na płyn zmiękczający. Urządzenie dozuje ich zawartość w optymalnym momencie procesu prania – całkowicie automatycznie. Do wyboru jest: 6 specjalnych środków piorących (Sport, Odzież puchowa, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnat), 3 płyny zmiękczające (Aqua, Nature, Cocoon), jak również Booster na uporczywe plamy.

Szybciej się nie da

QuickPowerWash

Szybciej się nie da

Prawdziwa czystość w mniej niż 1 godzinę - szybko i dokładnie. Z QuickPowerWash Miele realizuje wysoką wydajność czyszczenia w zaskakująco krótkim czasie.

 
Najlepszy system płynnych środków piorących na naciśnięcie guzika

TwinDos

Najlepszy system płynnych środków piorących na naciśnięcie guzika

W pełni automatyczne dozowanie – 2 opcje TwinDos: Wlać płynny środek piorący ew. płyn zmiękczający do dostarczonego wraz z urządzeniem pojemnika lub zastosować 2-fazowy system Miele. Dla najlepszej skuteczności TwinDos dozuje UltraPhase 1 i UltraPhase 2 w optymalnym czasie podczas prania. Do białego czy do koloru – TwinDos z systemem 2–fazowym osiąga najlepsze rezultaty prania i zapewnia najlepszy system płynnych środków piorących na rynku.

To może tylko Miele

Funkcja Plamy*

To może tylko Miele

Przy pomocy pralki Miele można specjalnie potraktować nawet 23 rodzaje plam – do 3 rodzajów jednocześnie. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję – a przebieg programu zostanie optymalnie dopasowany do wskazanych zabrudzeń. Zintegrowany poradnik podsuwa na wyświetlaczu wskazówki, jak efektywnie usuwać poszczególne plamy. Tylko w Miele.

*Ilość plam, kombinacja 3 rodzajów plam, porady na wyświetlaczu w zależności od modelu urządzenia

 
Rewolucyjnie oszczędnie przy każdym załadunku

PowerWash 2.0*

Rewolucyjnie oszczędnie przy każdym załadunku

Urządzenia Miele z systemem PowerWash 2.0 piorą aż do 40% oszczędniej w porównaniu do wymogów klasy efektywności energetycznej A+++ i są wyjątkowo energooszczędne przy małym załadunku. Ich tajemnica: Innowacyjna technologia Spin&Spray, która pozwala na bardzo niski poziom wody i oszczędza energię na jej podgrzanie. Przy zachowaniu doskonałych efektów prania i płukania oraz umiarkowanym czasie trwania procesu nawet w programie Bawełna Eco. 

* w zależności od modelu nawet do 40 % bardziej oszczędna niż wartość graniczna (46) klasy efektywności energetycznej A+++

 
Rodzaj
Możliwość ustawienia w kolumnieTak
Side-by-SideTak
Możliwość wsunięcia w niszęTak
Otwieranie drzwiprawa strona
Nazwa handlowaW1 White Edition
Pralki ładowane od frontuTak
Max. szybkość wirowania1.600
Zatrzymanie wody w bębnieTak
Pranie bez odwirowaniaTak
Design
Kolor urządzeniaBiały lotos
Kolor paneluBiały lotos
Przyciski parametrówChrom
Wzornictwo drzwiczekbiałe z pierścieniem chromowanym
Przyciski opcjiBiały lotos
Kolor pokrętła wyboruBiały lotos/pierścień chrom.
Rodzaj paneluuwypuklony 5°
Rodzaj obsługipokrętło
Wyświetlacz1-wierszowy
PowerWash 2.0Tak
TwinDosTak
CapDosingTak
Funkcja plamyTak
Bęben Thermo-SoftCareTak
Ładunek w kg8,0
Komfort obsługi
SteamCareTak
Programowanie startu nawet do 24 godz.Tak
Wskazania czasu pozostałegoTak
Wskazanie przebiegu programuTak
Oświetlenie bębnaLED
Wybór języka wyświetlaczaTak
Szuflada na środki AutoCleanTak
Ekologia
Klasa efektywności energetycznejA+++
bardziej oszczędny niż wartość graniczna klasy efektywności energetycznej A+++30%
Roczne zużycie energii w kWh137,00
Roczne zużycie wody w l9.900
Klasa efektywności wirowaniaA
Emisja hałasu przy praniu w db(A) re1pW46
Emisja hałasu przy wirowaniu w db(A) re1pW72
Zużycie wody w programie standardowym Bawełna 60° przy pełnym ładunku w l48
Zużycie prądu w programie standardowym Bawełna 60° przy pełnym ładunku w kWh0,73
Funkcja EcoFeedbackTak
Automatyka wagowaTak
Pranie w niskich temperaturach "zimne" oraz "20°CTak
Licznik ilości wodyTak
Regulacja pianyTak
Silnik ProfiEcoTak
QuickPowerWashTak
Automatic plusTak
BawełnaTak
Tkaniny delikatneTak
Tkaniny bardzo delikatneTak
Bawełna z praniem wstępnymTak
KoszuleTak
Jedwab (Pranie ręczne)Tak
Wełna (Pranie ręczne)Tak
Expres 20Tak
Tkaniny ciemne/JeansTak
OutdoorTak
ImpregnacjaTak
Odzież sportowaTak
Tekstylia puchoweTak
ParaTak
Czyszczenie urządzeniaTak
Dodatkowe płukanie / KrochmalenieTak
Pompowanie / WirowanieTak
Manager programuTak
Program skróconyTak
Woda dodatkowaTak
Dodatkowe płukanieTak
Wygładzanie parąTak
BrzęczykTak
Jakość
Zbiornik kąpieli piorącejStal szlachetna
Emaliowany frontTak
Przeciwwagi z szarego żeliwaTak
Bezpieczeństwo
Waterproof-SystemTak
Blokada rodzicielskaTak
Blokada kodem PINTak
Złącze optyczneTak
Wymiary w mm (Szerokość)596
Wymiary w mm (Wysokość)850
Wymiary w mm (Głebokość)643
Głebokość urządzenia z otwartymi drzwiami w mm1.077
Waga w kg96
Moc całkowita w kW2,10-2,40
Napięcie w V220-240
Zabezpieczenie w A10
Częstotliwość w Hz50
Długość przewodu przyłączeniowego w mm2.000
3 kapsułkiTak
UltraPhase 1+2Tak

Dane techniczne

Producent MIELE
Kod producenta WMH261WPS
Klasa energetyczna A+++
Typ urządzenia Pralka
Sposob załadunku od przodu
Rodzaj Wolnostojące
Możliwe ustawienia Side-by-side, Do ustawienia w kolumnie, Wsuwane pod blat
Nazwy handlowe W1 White Edition
Maksymalna prędkość wirowania 1600 obr/min
Wielkość załadunku 8 kg
Doskonałe rezultaty prania Nie
Programy prania Jedwab (pranie ręczne), Outdoor, Tekstylia o zwiększonych wymaganiach higienicznych, Tekstylia z wypełnieniem puchowym, Wełna (pranie ręczne)
Komfort obsługi Automatyczne dozowanie środków piorących, Expres 20, Oświetlenie bębna, ProgramManager, Programowanie startu nawet do 24 godz., Waterproof-System
Efektywność i ekologia Automatyka wagowa, Kontrola zużycia EcoFeedback
Możliwość połączenia Nie

Dostawa

Odbiór osobisty 0,00 zł
K-EX - Przedpłata 0,00 zł
K-EX - Wysyłka za pobraniem 115,00 zł
Warunki kredytowania

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank.

 
Okres spłaty kredytu
od 3 do 50 miesięcy
Minimalna wartość zakupu
100 zł
Maksymalna wartość zakupu
50000 zł
Minimalny dochód miesięczny

bez ograniczeń
(szczegółowe informacje
znajdziesz na stronie banku)

Wymagana wpłata własna
nie
Dodatkowe informacje
nie wszystkie towary dostępne w sklepie możesz sfinansować kredytem na zakup towarów Santander Consumer Bank (będą one odpowiednio oznakowane)
 
Zapisz

Dodaj opinię

Rating
ceneo

97% klientów poleca ten sklep

opineo

97% klientów poleca ten sklep