585,00 zł
Produkt dostępny
LUB
Robot droid SPHERO SPRK edition
Kod producenta: IKRORSPPK
Dowiedz się więcej
Oblicz ratę

Zabawa jest najlepszym nauczycielem

Sphero to producent zdalnie sterowanych zabawek uwielbianych zarówno przez dzieci, jak i dorosłych na całym świecie. Ale to nie wszystko. Dzięki połączeniu technologii z robotyką, Sphero SPRK uczy i inspiruje przyszłe pokolenie innowatorów i wynalazców. Programowanie nie jest łatwe, ale teraz nie musisz być inżynierem, aby nauczyć swoje dziecko podstaw tej dziedziny. Wszystko czego potrzebujesz to Sphero SPRK.

Programowanie jest proste!

Do dyspozycji mamy szereg funkcji, zdarzeń, efektów wraz z intuicyjnym, graficznym środowiskiem obiektowego programowania, które dostarcza bezpłatna aplikacja SPRK dostępna dla systemów iOS oraz Android. Układając kolejne zdarzenia jakie może wykonać Sphero SPRK w sposób wizualny tworzymy program, którego kolejne linie kodu tworzy sama aplikacja SPRK umożliwiając jego podgląd na oddzielnej, dedykowanej zakładce w aplikacji.

Gotowe scenariusze lekcji

Sphero SPRK z jednej strony uczy systematyki i metodologii programowania – od idei, poprzez planowanie, programowanie robotyki, z drugiej zaś stanowi świetną zabawę. Dostępnych jest szereg gotowych programów oraz przykładów wykorzystania Sphero SPRK w edukacji, a nawet kilkanaście przykładowych scenariuszy lekcji.

Podstawowe lekcje

Od obliczania pola powierzchni do procentów. W trakcie podstawowych lekcji poznajemy podstawy matematyki oraz naukę poprzez programowanie. Program SPRK rozpoczynamy od MacroLab – aplikacji do programowania wizualnego. Po ukończeniu 5 lekcji MacroLab, uczniowie są gotowi do lekcji opartych o OrbBasic – wydajnej aplikacji wykorzystującej programowanie w trybie tekstowym. 8 lekcji jest zgodnych z krajowym jednolitym programem nauczania 3., 4., i 5. stopnia.

OGÓLNE
Producent SPHERO
Model SPRK edition
SPECYFIKACJA
Sterowanie Aplikacja , Smartfon , Tablet
Czas działania [min] 60
Maksymalna prędkość 2 m/s
Komunikacja Bluetooth
USB Tak

Dane techniczne

Producent SPHERO
Kod producenta IKRORSPPK
Klasa energetyczna Nie

Dostawa

Odbiór osobisty 0,00 zł
DPD - Przedpłata 0,00 zł
DPD - Wysyłka za pobraniem 0,00 zł
DPD - Wysyłka za pobraniem (doręczenie w sobotę) 35,00 zł
Paczkomaty InPost - Przedpłata 0,00 zł
Warunki kredytowania

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banków Credit Agricole Bank Polska S.A. i Santander Consumer Bank.

 
Okres spłaty kredytu
od 3 do 50 miesięcy
Minimalna wartość zakupu
100 zł
Maksymalna wartość zakupu
50000 zł
Minimalny dochód miesięczny

bez ograniczeń
(szczegółowe informacje
znajdziesz na stronie banku)

Wymagana wpłata własna
nie
Dodatkowe informacje
nie wszystkie towary dostępne w sklepie możesz sfinansować kredytem na zakup towarów Santander Consumer Bank (będą one odpowiednio oznakowane)
 
Zapisz

Dodaj opinię

Rating
ceneo

97% klientów poleca ten sklep

opineo

97% klientów poleca ten sklep