Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

Telewizor SAMSUNG The Sero 43" QE43LS05B - Produkt poekspozycyjny

Kod producenta: QE43LS05BAUXXH EAN : 8806094326598

WYPRZEDAŻ

PRODUKT POEKSPOZYCYJNY

ZGODNY Z DVB-T2 HEVC

Specyfikacja

 • Ekran Współgrający z Telefonem
 • Matowa Powłoka Ekranu
 • Potężny dźwięk w formacie 4.1Ch
 • Technologia QLED
Zobacz pełną specyfikację

Ochrona na wypadek szkody

Ubezpieczenie warta

4 999,00 zł

6 498,00 zł

Taniej o 1 499,00 zł
i
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 4 999,00 zł
499,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt niedostępny

Opis i specyfikacja

 • Ekran Współgrający z Telefonem
  Ekran Współgrający z Telefonem
 • The Sero with conventional display has light reflections on its screen next to a lamp. The Sero with Matte Display has no glare even next to a lamp. The UL verified Glare Free logo is on display with Reflection Glare UGR<10, Discomfort Glare UGR<22, Disability Glare UGR<34.
  Matowa Powłoka Ekranu
 • Background Image
  Potężny dźwięk w formacie 4.1Ch
 • Technologia QLED
  Technologia QLED

To, co najlepsze w Twoim telefonie, jeszcze lepsze na telewizorze

* Zdjęcia i filmy stanowią symulację i służą wyłącznie do celów ilustracyjnych.
Background Image
The word TURN blinks multiple times. Then The Sero rotates from horizontal to vertical.

Oglądanie treści w pionie lub poziomie

Obrotowy Ekran

The Sero zmienia się wtedy, gdy tego potrzebujesz. Kiedy wyświetlasz treści ze smartfona i aplikacji, możesz ustawić telewizor do pionu, a gdy oglądasz tradycyjne programy telewizyjne i filmy, pozostaw go w orientacji poziomej.

* The Sero jest kompatybilny z wybranymi urządzeniami mobilnymi, posiadającymi system operacyjny Android lub iOS. * Funkcja Automatycznego Obracania jest dostępna dla urządzeń Samsung Galaxy z wersją Android 10 i wyższą. * Funkcja Airplay 2 może nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności aplikacji podczas oglądania treści w pionie.
Oglądanie treści w pionie lub poziomie

Najlepszy telewizor do treści z Twojego smartfona

The Sero is displaying an Instagram image on its screen in vertical mode.
Various examples of The Sero in both landscape and portrait mode are on moving from right to left. Then 2 TVs are on display next to eachother, one in landscape mode and the other in portrait mode.

Obrotowy Ekran

Background Image
The words Rotating Screen and The Sero is on display in parallel. The Sero rotates from horizontal to vertical.

Obraz bez refleksów

Matowa Powłoka Ekranu

Teraz możesz w pełni skupić się na oglądanych treściach i niemalże zapomnieć o odbiciu światła, niezależnie od pory dnia. Pierwsza na świecie certyfikowana Matowa Powłoka Ekranu sprawia, że światło sztuczne i naturalne nie odbija się od ekranu, co pozwoli Ci cieszyć się dziełami sztuki i podziwiać ich niewidoczne dotąd detale i tekstury, a także sprawi, że oglądanie ulubionych seriali będzie przyjemniejsze nawet w najbardziej słoneczny dzień.

*Pierwsza Matowa Powłoka ekranu potwierdzona certyfikatem Glare Free przez UL (Underwriters Laboratories).
  
The Sero with conventional display has light reflections on its screen next to a lamp. The Sero with Matte Display has no glare even next to a lamp. The UL verified Glare Free logo is on display with Reflection Glare UGR<10, Discomfort Glare UGR<22, Disability Glare UGR<34.

Głęboki dźwięk o wysokiej jakości

Potężny dźwięk w formacie 4.1Ch

Mocny system audio telewizorów The Sero jest wyposażony w system głośników w formacie 4.1 o mocy 60W z funkcją Dolby Digital Plus, która sprawia, że poczujesz przestrzenny i potężny dźwięk w swoim domu. Dzięki wbudowanym głośnikom podłączając smartfon do telewizora możesz nie tylko wyświetlić obraz z telefonu na dużym ekranie, ale i podkręcić dźwięk dzięki głębokim basom.

*Wybrane funkcje wymagają pobrania i zainstalowania aplikacji SmartThings lub użycia funkcji AirPlay 2.*Apple i AirPlay 2 są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPlay 2 wymaga systemu iOS 12.3 lub nowszego albo macOS 10.14.5 lub nowszego. System Apple AirPlay może nie być obsługiwany w zależności od modelu lub obszaru geograficznego.* Funkcja Dotknij i Wyświetl jest dostępna na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 lub nowszym. *Usługa dostępna, gdy telewizor i urządzenie mobile są włączone.
Głęboki dźwięk o wysokiej jakości
The internal workings of the bottom half of The Sero is on display as it sends out soundwaves. The soundwaves stop and shows The Sero covered in a navy blue covering.

Miliard żywych kolorów i inteligentne funkcje

Technologia QLED

Zastosowana Technologia QLED to nie tylko 100% Natężenie Kolorów dzięki Quantum Dot, ale także inteligentne rozwiązania wzmacniające jakość obrazu i dźwięku oraz poprawiające komfort użytkowania telewizora.

*100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.
Miliard żywych kolorów i inteligentne funkcje
Left side of The Sero's screen is duller compared to the right side which displays a colorful and clear tennis court.
Left side of The Sero's screen is duller compared to the right side which displays a colorful and clear tennis court.

Sero Design

The Sero's Vertical Design, All-in-1 Floor Stand and Premium 60W Speakers are on display.

Stylowy i optymalny

Pionowy Design

Pionowy Design sprawia, że The Sero to idealny telewizor do oglądania treści z Twojego smartfona. Bez względu na to, jak z niego korzystasz, The Sero to stylowy i zajmujący mało miejsca dodatek do wystroju każdego wnętrza.

* The Sero jest kompatybilny z wybranymi urządzeniami mobilnymi, posiadającymi system operacyjny Android lub iOS.
The wheels of The Sero are on display. Then a birds eye view of a home is on display to show that The Sero can be rolled to and from multiple places of a home.

Telewizor na kółkach

Kółka Sero Wheel

Mobilność to drugie imię The Sero - nie tylko w kontekście telefonów. Chcesz przestawić swój telewizor lub wielokrotnie zmieniać jego położenie? Nie ma najmiejszego problemu. Wystarczy doczepić kółka Sero Wheel, znaleźć nowe miejsce, w którym chcesz ustawić telewizor i chłonąć ulubione treści.

*Kółka Sero Wheel sprzedawane są osobno.

Funkcjonalność

The same image on a smartphone is mirrored on The Sero. The SmartThings and Works with Apple Airplay logos are on display.

Wyświetlaj treści z urządzenia mobilnego

Udostępnianie Ekranu

Oglądasz ulubiony serial na telefonie? Kontynnuj oglądanie na The Sero z większym ekranem. Dzięki apilkacji SmartThings na Twoim urządzeniu z Androidem lub Apple AirPlay 2 na IPhone, możesz udostępniać ekran ze swojego smartfona na The Sero i cieszyć się jeszcze lepszymi wrażeniami.

*Dostępne technologie, funkcje i cechy mogą się różnić w zależności od kraju, dostawcy usług, sieci lub modelu produktu i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.*Ta usługa działa tylko wtedy, gdy telewizor i telefon komórkowy są włączone. * Wymaga pobrania i zainstalowania aplikacji SmartThings bądź użycia AirPlay 2 w systemie iOS*Apple i AirPlay 2 są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPlay 2 wymaga systemu iOS 12.3 lub nowszego albo macOS 10.14.5 lub nowszego.* System Apple AirPlay może nie być obsługiwany w zależności od modelu lub obszaru geograficznego.
A smartphone and The Sero are on display. When the smartphone is tapped on The Sero, The Sero displays what the smartphone had on its screen.

Połączenie jednym dotknięciem

Dotknij i Wyświetl

Przesyłanie filmów lub muzyki z telefonu na telewizor nigdy nie było prostsze. Z funkcją Dotknij i Wyświetl możesz w szybki i prosty sposób przełączać się z telefonu i oglądać na dużym ekranie to, co lubisz najbardziej. Wystarczy tylko jeden ruch - dotknij telefonem telewizora, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli treści z Twojego telefonu.

* Funkcja Dotknij i Wyświetl jest dostępna na urządzeniach Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 lub nowszym.
The Sero is displaying a man very clearly in optimal aspect ratio.

Mobilne treści, ale większe i lepsze

Ekran Współgrający z Telefonem

Jesteś zmęczony czarnymi paskami w Twoim telewizorze, kiedy odtwarzasz film z telefonu? The Sero wyświetli Twoje treści, w tym aplikacje i serwisy społecznościowe, w optymalny sposób, abyś mógł cieszyć się nimi na całym ekranie.

Wyświetlanie obrazów i dekoracji

Wyświetlanie obrazów i dekoracji

Tryb Ambient+

Kiedy nic nie oglądasz, ekran nie musi być czarny. Tryb Ambient tworzy atmosferę dopasowaną do Twojego nastroju. Możesz wyświetlić przydatne informacje, gdy rano wychodzisz do pracy, różnorodne klimatyczne wizualizacje na spotkania z przyjaciółmi, relaksującą muzykę, gdy czytasz książk. The Sero daje Ci szeroki wybór i imponujący zakres ustawień, które sprawią, że telewizor zapewni Ci to, na co aktualnie masz ochotę.

Perfekcyjny obraz w zmieniających się warunkach

Funkcja Adaptacji Obrazu

Pora dnia i oświetlenie nie mają znaczenia. Funkcja Adaptacji Obrazu cały czas reaguje na panujące dookoła Ciebie warunki i automatycznie reguluje jasność oraz kontrast, a Ty możesz cieszyć się niezmiennie perfekcyjnym obrazem.

Perfekcyjny obraz w zmieniających się warunkach

Smart

Intuicyjne centrum zarządzania

Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart Hub

Udoskonalony układ Smart Hub jest jeszcze bardziej intuicyjny w użytkowaniu - teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu lub graniu. Wyświetlane treści podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem Twoich wcześniejszych zainteresowań, a więc wszystko, czego szukasz, masz na wyciągnięcie ręki.

*Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.
Zasilany energią świetlną

Zasilany energią świetlną

Pilot SolarCell

Dzięki panelom słonecznym umieszczonym na obudowie pilota, nie potrzebujesz już jednorazowych baterii. Ulepszony Pilot SolarCell zasilany jest nie tylko energią świetlną: słoneczną lub pochodzącą ze sztucznego oświetlenia, ale potrafi też pozyskiwać energię z fal radiowych (RF harvesting).

*Aby ładować pilota, należy ustawić go panelem słonecznym skierowanym ku górze. Pilot może zostać umieszczony w pomieszczeniu, podczas gdy sztuczne źródło światła jest włączone lub w pobliżu okna, by zaczerpnąć naturalnego światła słonecznego. Aby korzystać z technologii pozyskiwania energii z fal radiowych, pilot powinien znajdować się w odległości nie większej niż 5 centymetrów od routera WIFI 2.4 GHz.
Produkt
QLED
Seria
LS05B
Wyświetlacz
Przekątna ekranu43"
Częstotliwość odświeżania50Hz
Rozdzielczość3,840 x 2,160
Powłoka AntyrefleksyjnaMatowa Powłoka Ekranu
Wideo
Procesor obrazuProcesor AI Quantum 4K
PQI (Picture Quality Index)2900
HDR (High Dynamic Range)Quantum HDR
HDR 10+Certyfikowany HDR10+
Inteligentne SkalowanieTak
HLG (Hybrid Log Gamma)Tak
KontrastMega Contrast
Kolor100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)
Kąt widzeniaSzeroki Kąt Widzenia
Micro DimmingSupreme UHD Dimming
Czujnik Światła/KoloruTak
Wzmacniacz KontrastuWzmocnienie Głębi Obrazu
Tryb naturalnyTak
Tryb filmowyTak
Inteligentna KalibracjaTak
Filmmaker Mode (FMM)Tak
Dźwięk
Dolby Digital PlusMS12 2ch
Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)Tak
Funkcja Adaptacji DźwiękuFunkcja Adaptacji Dźwięku+
Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)Dźwięk Podążający za Obiektem Lite
Audio Pre-selection DescriptorTak
Moc RMS60W
Rodzaj głośników4.1CH
Głośnik niskotonowyTak
Kompatybilność z Systemami MultiroomTak
Bluetooth AudioTak
Wsparcie Dual Audio (Bluetooth)Tak
Smart TV
Samsung SMART TVTak
System operacyjnyTizen™
Przeglądarka internetowaTak
Wsparcie dla aplikacji SmartThingsTak
SmartThingsTak
Media HomeTak
Smart Feature
TV to Mobile - MirroringTak
Urządzenie mobilne do TV – mirroring, DLNATak
TV Initiate MirroringTak
Dotknij i WyświetlTak
WideorozmowyGoogle Duo
Multi ViewTak (do 2 wideo)
Muzyczna ścianaTak
Wsparcie kamer mobilnychTak
Odtwarzacz wideo 360Tak
Easy SetupTak
App CastingTak
WiFi DirectTak
TV Sound to MobileTak
Sound MirroringTak
Tryb AmbientTryb Ambient+
Wireless DexTak
Cloud ServiceMicrosoft 365
Funkcje do gier
Automatyczny Tryb GryTak
Game Motion PlusTak
Dynamiczny Korektor CzerniTak
Surround SoundTak
Ultra Szeroki Widok w GrachTak
Mini Map ZoomTak
HGiGTak
Tuner/nadawanie
Tuner DTVDVB-T2CS2/HEVC
Tuner analogowyTak
CI (Common Interface)Tak (CI+(1.4))
HbbTVHbbTV 2.0.3
Łączność
Gniazdo HDMI3
USB2
Wejście RF (sygnał telewizji naziemnej/kablowej/satelitarnej)1/1(wspólne z naziemną)/1
Gniazdo CI1
HDMI A / Kanał zwrotny (ARC)Tak
eARCTak (HDMI 3)
HDMI Quick SwitchTak
Wbudowany WLANTak (WiFi5)
BluetoothTak (BT5.2)
Złącze Anynet+ (HDMI-CEC)Tak
Wzornictwo
WzornictwoPionowy Design
RamkaBardzo Wąskie Ramki
Rodzaj obudowyNormal
Kolor obudowyNAVY BLUE
Rodzaj podstawyPLATE STAND
Kolor podstawyNAVY BLUE
Funkcje dodatkowe
Wsparcie ekranu 9:16Tak
Instant OnTak
Automatyczne wyszukiwanie kanałówTak
Obsługa napisówTak
Connect Share™ (dysk twardy)Tak
ConnectShare™ (USB 2.0)Tak
Elektroniczny informator programowy (EPG)Tak
IP ControlTak
Język OSD27 języków europejskich + Rosyjski (tylko po podłączeniu do sieci EE,LV,LT)
Wbudowane łącze Bluetooth HIDTak
Obsługa USB HIDTak
Teletext (TTX)Tak
Wsparcie IPv6Tak
Ułatwienia dostępu
Ułatwienia dostępu – Przewodnik głosowyAngielski (brytyjski), fiński, niemiecki, grecki, węgierski, włoski, norweski, polski, portugalski, rumuński, słowacki, hiszpański, szwedzki, czeski, duński, holenderski, koreański
Naucz się korzystać z pilota / Poznaj ekran MenuAngielski (brytyjski), niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, holenderski, polski, duński, szwedzki, fiński, norweski, portugalski, rosyjski (tylko po podłączeniu do sieci EE,LV,LT)
Ułatwienia dostępu - InnePowiększenie / Większy Kontrast / Wielokanałowy Dźwięk / Aplikacja SeeColors / Odwrócenie Kolorów / Skala Szarości /Zoom Języka Migowego /Powtórzenie w Zwolnionym Tempie /Zoom Graficzny/ Wyłączanie obrazu
Zasilanie oraz rozwiązania Eco
Czujnik ekoTak
Źródło zasilaniaAC220-240V 50/60Hz
Klasa efektywności energetycznejG
Pobór mocy (tryb czuwania)0.50 W
Pobór mocy w trybie włączenia dla standardowego zakresu dynamicznego (SDR)65.0 W
Automatyczne wyłączanie zasilaniaTak
Auto Power SavingTak
Wymiary
Opakowanie (SxWxG)738 x 1365 x 272 mm
Zestaw z podstawą (SxWxG)564.7 x 1200 x 327 mm
Zestaw bez podstawy (SxWxG)564.7 x 1228.1 x 83.4 mm
Wymiary podstawy218.1 x 170 mm
Waga
Waga brutto (z opakowaniem)39.4 kg
Waga z podstawą32.2 kg
Akcesoria
Pilot zdalnego sterowaniaTM2281E
Jeden Pilot (w zestawie)Tak
Instrukcja obsługiTak
Instrukcja w wersji elektronicznejTak
Kabel zasilającyTak
Rozwiń opis

Opinie

Dodaj opinię +
Rozwiń więcej opinii

Ostatnio przeglądane

Raty i Leasing

Raty
Leasing
santander_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank

 • Okres spłaty kredytu: 3-50 miesięcy
 • Minimalna wartość zakupu: 100 zł
 • Maksymalna wartość zakupu: 50 00 zł
 • Minimalny dochód miesięczny: bez ograniczeń
 • Wpłata własna: nie

Więcej o ratach na Santander Consumer Bank

pko_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu w leasing za pośrednictwem banku PKO Leasing S.A.

 • Okres spłaty kredytu: 12-48 miesięcy

Więcej o leasingu na PKO Leasing S.A.

Ostatnio oglądane

4 999,00 zł

6 498,00 zł

Taniej o 1 499,00 zł
i
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 4 999,00 zł
499,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt niedostępny
ceneo

97% klientów poleca ten sklep