1 749,00 zł
Wysyłka w przeciągu 1-3 dni
LUB
Zamrażarka LIEBHERR GP1476 Premium
Kod producenta: GP1476 Premium
Zamrażarka szufladowa GP1476 została zaprojektowana tak aby zadowolić najbardziej wybrednego użytkownika. Znajdzie ona zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża przestrzeń do mrożenia produktów. Zamrażarka posiada dobrze dopracowane wymiary. Zamrażarka GP1476 emitująca hałas na niskim poziomie obsługiwana jest przez nowoczesne sterowanie i wyposażona jest w szereg dodatkowych funkcji. Zamrażarka GP1476 jest w wysokiej klasie energetycznej, dzięki czemu zużywa mało prądu w ciągu roku.
Dowiedz się więcej
Oblicz ratę

Przechowuj żywność w odpowiedniej temperaturze

Awaria sprzętu lub długotrwały brak prądu powoduje wzrost temperatury w zamrażarce. Aby uniknąć rozmrożenia się żywności urządzenie wyposażono w alarm wzrostu temperatury, który na czas poinformuje Cię o niewłaściwej temperaturze wewnątrz zamrażarki.

Oszczędzaj z klasą A++

Kupując sprzęt o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd. Jeśli Twoja stara zamrażarka miała gorszą klasę, różnica w rachunkach będzie odczuwalna.

Nie przejmuj się nagłą przerwą w dostawie prądu

Ten model zamrażarki w przypadku braku prądu utrzymuje temperaturę nawet do 30 godzin. Dzięki temu nie musisz martwić się o rozmrożenie żywności. Ogranicz jedynie otwieranie drzwi zamrażarki.

Ogranicz tworzenie się szronu z funkcją SmartFrost

Odszranianie zamrażarki bywa uciążliwe. Dlatego ten model wyposażono w technologię SmartFrost, która znacznie ogranicza tworzenie się szronu wewnątrz urządzenia. Dzięki temu zamrażarka znacznie rzadziej wymaga rozmrażania.

Łatwo steruj parametrami zamrażarki

Elektroniczny wyświetlacz pozwala na łatwe ustawienie temperatury, kontrolowanie jej oraz wybieranie odpowiedniej funkcji. Nadaje zamrażarce również nowoczesny wygląd.

Aby postawić zamrażarkę w piwnicy wybierz model z klasą SN

Zastanawiasz się nad postawieniem zamrażarki w piwnicy? Ten model może pracować już w temperaturze od +10°C, dlatego możesz postawić go w pomieszczeniu, które jest słabiej ogrzewane zimą.

Postaw na cichą pracę zamrażarki

Jeśli zamrażarka będzie stać w otwartej kuchni warto wybrać model, który nie będzie uciążliwy w życiu codziennym domowników. Poziom hałasu zamrażarki to jedynie 38 dB, dlatego warto wybrać właśnie ten model.

Szybko zamrażaj nowe produkty

Gdy jednorazowo wkładasz do zamrażarki większą ilość żywności (np. po zakupach) temperatura wewnątrz podnosi się, co niekorzystnie wpływa na pozostałe produkty. Włączając szybkie zamrażanie gwałtownie obniżasz temperaturę i szybciej mrozisz nowe produkty.

Dane ogólne
Klasa energetyczna:A++
Wymiary(wys/szer/gł):85 × 60 × 62.4 cm
Pojemność całkowita:106 l
Ilość szuflad:4
Sterowanie:Elektroniczne

Dane techniczne

Producent LIEBHERR
Kod producenta GP1476 Premium
Klasa energetyczna A++
Rodzaj urządzenia zamrażarka szufladowa
Pojemność od 70 litrów
Szerokość od 60 do 79,9 cm
Wysokość od 85 do 99,9 cm
Głębokość od 60 do 64,9 cm
Klasa zamrażarki ****
Liczba koszy/szuflad od 3 do 4
Bezszronowa (No frost) Nie

Dostawa

Odbiór osobisty 0,00 zł
K-EX - Przedpłata 240,00 zł
K-EX - Wysyłka za pobraniem 245,00 zł
Warunki kredytowania

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banków Credit Agricole Bank Polska S.A. i Santander Consumer Bank.

 
Okres spłaty kredytu
od 3 do 50 miesięcy
Minimalna wartość zakupu
100 zł
Maksymalna wartość zakupu
50000 zł
Minimalny dochód miesięczny

bez ograniczeń
(szczegółowe informacje
znajdziesz na stronie banku)

Wymagana wpłata własna
nie
Dodatkowe informacje
nie wszystkie towary dostępne w sklepie możesz sfinansować kredytem na zakup towarów Santander Consumer Bank (będą one odpowiednio oznakowane)
 
Zapisz

Dodaj opinię

Rating
ceneo

97% klientów poleca ten sklep

opineo

97% klientów poleca ten sklep