5 497,00 zł
ZAMÓWIENIE BEZ REJESTRACJI
W 2 MINUTY

LUB
Produkt dostępny
KOSZT DOSTAWY

Odbiór osobisty: 0,00 zł

GEIS (K-EX) - Przedpłata:

0,00 zł

GEIS (K-EX) - Wysyłka za pobraniem:

0,00 zł
Oblicz ratę Eraty
Zmywarka MIELE G 7310 SC AutoDos
Kod producenta: G 7310 SC AUTODOS
Zmywarka wolnostojąca z automatycznym dozowaniem AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk.
  • Innowacyjny design i najwyższy komfort – szuflada 3D MultiFlex
  • Najprostsza komunikacja z urządzeniem – WiFiConn@ct
  • Najlepsze rezultaty w mniej niż godzinę - QuickPowerWash
  • Zmywanie w świeżej wodzie – od 6,0 litrów w programie Automatic
  • Elastyczne rozmieszczenie – aranżacja koszy ExtraComfort
Dowiedz się więcej
Maksymalna elastyczność

Szuflada 3D MultiFlex*

Maksymalna elastyczność

Ulepszyliśmy szufladę na sztućce: teraz możesz umieścić w niej również mniejsze naczynia, jak filiżanki do espresso. Szuflada 3D MultiFlex składa się z opuszczanych części bocznych i środkowej. Lewą można przesunąć w prawo, aby w górnym koszu zrobić miejsce na wysokie kieliszki do wina. W opuszczanej prawej części można umieścić wygodnie duże sztućce i małe naczynia.

Inteligentna aranżacja koszy dla wszystkich naczyń

Aranżacja koszy FlexLine

Inteligentna aranżacja koszy dla wszystkich naczyń

Dzięki niezwykłym udogodnieniom można umieścić najróżniejsze naczynia i sztućce. Elegancki uchwyt pozwala na bezpieczne wyciąganie koszy – wygodnie pod każdym kątem. Na wypustkach półki na filiżanki FlexCare filiżanki będą bezpiecznie oparte. Miski można wygodnie umieścić w składanych rzędach. A co z eleganckimi kieliszkami do wina? Takie szkło jest bezpiecznie trzymane za pomocą uchwytów do szkła FlexiCare z miękkimi silikonowymi wkładami.

Innowacyjny system prowadzenia wody

Technologia EcoPower

Innowacyjny system prowadzenia wody

W programie ECO zużycie wody jest zredukowane do 8,9 litra. Tym samym potrzebna jest również mała ilość energii do jej ogrzania – a Ty korzystasz z energooszczędnej zmywarki. Oszczędzanie wody jest możliwe dzięki inteligentnemu systemowi dopływu oraz nowemu, wysoce wydajnemu systemowi filtrowania. Dodatkowa izolacja zmniejsza straty ciepła i tym samym zużycie energii, jaka jest potrzebna do ogrzania wody.

Najbardziej oszczędne zmywarki Miele

Płukanie świeżą wodą

Najbardziej oszczędne zmywarki Miele

Zmywarki Miele zmywają wyłącznie świeżą wodą i to przy zużyciu zaledwie 6 litrów wody w programie Automatic – to znacznie mniej niż jedno napełnienie zlewu. W ciągu ostatnich 30 lat firma Miele obniżyła zużycie wody przez swoje urządzenia o 85 %. Również zużycie energii elektrycznej zostało zmniejszone do niewiarygodnego poziomu: w programie ECO zmywarki Miele osiągają zużycie na poziomie tylko 0,67 kWh.

Dostosowane zużycie

Połowa załadunku

Dostosowane zużycie

Z czystym sumieniem można zmywać również małe ilości naczyń: zmywarka prawie we wszystkich popularnych programach mierzy automatycznie ilość naczyń w komorze i dokładnie dostosowuje zużycie wody. Dzięki automatycznemu rozpoznaniu wsadu nie trzeba już czekać, aż zmywarka będzie załadowana do pełna.

Zużycie zawsze pod kontrolą

EcoFeedback

Zużycie zawsze pod kontrolą

Chcesz zmywać świadomie i oszczędnie? Nasze zmywarki to ułatwiają: przewidywane zużycie wody i prądu odczytasz na wyświetlaczu, jak tylko wybierzesz program. Dzięki EcoFeedback można wybrać najbardziej ekologiczny wariant. Po zakończeniu programu istnieje możliwość wyświetlenia faktycznych wartości zużycia.

Do 50 % oszczędności prądu

Przyłącze wody ciepłej

Do 50 % oszczędności prądu

Każda zmywarka Miele może zostać podłączona do przyłącza ciepłej wody o temperaturze do 65 °C. Można w ten sposób ograniczyć zużycie prądu w programie „Delikatny“ nawet o 50 %, a czas pracy urządzenia – nawet o 10 %. W programie „ECO“ zużycie energii przez zmywarkę spada do 0,45 kWh.

Ochrona przed zalaniem

Ochrona przed wylaniem wody*

Ochrona przed zalaniem

Na tym możesz polegać: W celu ochrony przed zalaniem wszystkie zmywarki Miele są wyposażone w system Waterproof. Ochrona przed zalaniem to maksymalny poziom bezpieczeństwa przed niekontrolowanym wypływem wody ze zmywarki. Warunkiem jest prawidłowa instalacja.

Cichy pomocnik

Najlepsze wyciszenie

Cichy pomocnik

Ciesz się ciszą: nasze zmywarki pracują wyjątkowo cicho, osiągając wartości od 41 dB(A) – czyli znacznie ciszej niż normalna rozmowa. Mimo to możesz liczyć na optymalne rezultaty, jak zawsze.

Automatyczne dozowanie dla doskonałych rezultatów

Nowość na światową skalę: AutoDos z PowerDisk

Automatyczne dozowanie dla doskonałych rezultatów

Doskonałe rezultaty: AutoDos to pierwsze na świecie automatyczne dozowanie ze zintegrowanym PowerDisk. Zmywarki i ekskluzywny granulat proszku stanowią precyzyjnie dobrany system – dozowanie odbywa się w zależności od wybranego programu i w optymalnym momencie. Ciesz się wolnością: jeden PowerDisk starcza średnio na 20 cykli. Wystarczy raz zaprogramować – a pierwsza autonomiczna zmywarka będzie zmywać samodzielnie dzięki funkcji AutoStart.

Zaprogramowany start z aplikacji

AutoStart*

Zaprogramowany start z aplikacji

Funkcja AutoStart* umożliwia zaprogramowanie zmywarki w aplikacji w taki sposób, aby samoczynnie uruchamiała się w ustawionym czasie. AutoDos i PowerDisk zapewniają stałą dostępność środka czyszczącego, aby urządzenie mogło pracować autonomicznie. Nie trzeba wówczas uruchamiać urządzenia ręcznie ani w aplikacji. Również pominięte uruchomienia programów i tym samym niedostatecznie czyste naczynia będą należeć do przeszłości.

Dla suchych naczyń

Suszenie AutoOpen*

Dla suchych naczyń

Delikatne mycie delikatnego szkła

Perfect GlassCare

Delikatne mycie delikatnego szkła

Perfect GlassCare pozwala na delikatne zmywanie szklanek. Program „Delikatne“ zmywa w temperaturze tylko 45 °C. Kieliszki do wina są bezpieczne w uchwytach do szklanek FlexCare z silikonowymi wkładami. Na koniec programu zmywarka otwiera się automatycznie dzięki opatentowanej opcji suszenia AutoOpen. Szklanki będą suche, bez potrzeby polerowania – i są optymalnie pielęgnowane przy użyciu naszych dobranych produktów z formułą ochrony szkła.

Koncept drzwi, który pozwala na wszystko

ComfortClose

Koncept drzwi, który pozwala na wszystko

Drzwi Miele wyjątkowo lekko się otwierają i zamykają. Ponadto zatrzymują się w żądanej pozycji.

Twoja zmywarka Miele „mówi“ w kilku językach

MultiLingua

Twoja zmywarka Miele „mówi“ w kilku językach

Urządzenie potrafi wyświetlać wskazówki i teksty w kilku językach, aby móc zrozumieć wszystkie informacje. Wystarczy wybrać w menu żądany język. Chorągiewka wskaże właściwą drogę. Dzięki niej trafisz dokładnie tam – nawet, jeśli ustawiono język, którego nie rozumiesz.

Optymalnie suche przy małym zużyciu energii

SensorDry

Optymalnie suche przy małym zużyciu energii

SensorDry to najbardziej inteligentne dostosowanie programu zmywania, jeżeli chodzi o suszenie i ochronę mebli. Czujnik sprawdza ładunek i mierzy temperaturę w komorze oraz w pomieszczeniu. Po czym program zmywania zostaje dopasowany, np. pod względem temperatury płukania. Cel: brak osadzania się skroplin na meblach, mniejsze zużycie energii i krótszy czas trwania programu przy stałym, wysokim poziomie suszenia.

Najlepsze rezultaty w mniej niż godzinę

QuickPowerWash

Najlepsze rezultaty w mniej niż godzinę

Bezkonkurencyjne połączenie: program zmywania QuickPowerWash i dostosowane do niego tabletki UltraTabs zapewniają najlepsze efekty zmywania i suszenia w przypadku normalnie zabrudzonych naczyń w ciągu 58 minut, tak samo jak PowerDisk. Specjalnie opracowane tabletki rozpuszczają się już w ciągu 2–3 minut. Dzięki temu maksymalna moc czyszczenia jest dostępna już od samego początku programu zmywania. Efekt: klasa wydajności czyszczenia A.

Automatyczne dozowanie

AutoDos

Automatyczne dozowanie

Dla intensywnego mycia w dolnym koszu

IntenseZone

Dla intensywnego mycia w dolnym koszu

1/2 czasu trwania

Program Expres

1/2 czasu trwania

Perfe. rezultaty w przypadku szkła i tworzywa szt.

ExtraDry

Perfe. rezultaty w przypadku szkła i tworzywa szt.

Gwarancja suchości: Dzięki przedłużeniu fazy suszenia i podwyższeniu temperatury nabłyszczania wszystko jest perfekcyjnie wysuszone, nawet szkło i plastiki.

Minimalne zużycie

ECO

Minimalne zużycie

Program do codziennego użytku

Automatic

Program do codziennego użytku

Specjalista od trudnych przypadków

Intensywny 75°C

Specjalista od trudnych przypadków

Dla szlachetnych i wrażliwych

Delikatny

Dla szlachetnych i wrażliwych

Czystość pod kontrolą

Higiena

Czystość pod kontrolą

Higienicznie czyste: Butelki dla niemowląt, deski do krojenia itd. będą sterylne i szczególnie czyste. Certyfikowane przez Instytut Badań Stosowanych (IFAF).

Nowy wymiar ekologicznej odpowiedzialności

SolarEnergy

Nowy wymiar ekologicznej odpowiedzialności

Miele - nie do pokonania w kwestiach ekologii. Program zmywania SolarEnergy jest programem optymalnym dla gospodarstw domowych, które dysponują termiczną instalacją solarną, pompą ciepła lub grzaniem gazowo-olejowym, ponieważ wykorzystuje on wyłącznie temperaturę już podgrzanej wody w instalacji. Dzięki inteligentnemu przebiegowi programu osiąga się w nim sensacyjnie niskie zużycie prądu o wielkości 0,05 kWh na cykl zmywania.

Higieniczne wnętrze

Czyszczenie urządzenia

Higieniczne wnętrze

Rodzaj
Wolnostojąca zmywarka do naczyńTak
Zmywarka o szer. 60 cmTak
Design
KolorBrillantwhite
Rodzaj paneluProsty panel
Rodzaj obsługiPanel dotykowy
Wyświetlacz1-wiersz. wyświetlacz tekstowy
Kolor wyświetlaczaBiały
MultiLinguaTak
Komfort
Automatyczne dozowanie z PowerDiskTak
Pomoc w zamykaniu drzwiComfortClose
Głośność dB(A) re 1 pW43
Wskazania czasu pozostałegoTak
Programowanie startu nawet do 24 godz.Tak
Kontrolka funkcjiWyświetlacz
Wybór języka wyświetlaczaTak
Ekologia
Klasa efektywności energetycznej A+++ -DA+++
Oszczędniej niż dla klasy energetycznej A+++10%
Klasa suszeniaA
Zużycie wody w programie Automatic w l od6,0
Zużycie wody w programie ECO w l8,9
Zużycie prądu w programie ECO w kWh0,73
Roczne zużycie wody w programie ECO w l2.492
Roczne zużycie prądu w programie ECO w kWh208
Zużycie prądu w trybie czuwania w W0,3
Tryb czuwania przy podłączeniu do sieci0,9
EcoFeedbackTak
Technologia EcoPowerTak
Przyłącze wody ciepłejTak
Połowa załadunkuTak
Pielęgnacja naczyń i szkła
Zmywanie w świeżej wodzieTak
Suszenie AutoOpenTak
SensorDryTak
Aktywne suszenie kondensacyjneTak
BrilliantGlassCareTak
Programy myjące
ECOTak
AutomaticTak
Intensywny 75°CTak
Normalny 60 °CTak
DelikatnyTak
QuickPowerWashTak
HigienaTak
SolarEnergyTak
Bardzo cichy 40 dB(A)Tak
Konserwacja urządzeniaTak
Opcje zmywania
IntenseZoneTak
ExpresTak
AutoDosTak
Bardzo czysteTak
Dodatkowe suszenieTak
Wyposażenie koszy
Miejsce na sztućceSzuflada 3D MultiFlex
Uchwyt na kieliszki FlexCare2
Półeczka na Filiżanki FlexCare1
Wyposażenie koszyExtraComfort
Ilość zestawów naczyń14
Połączenie urządzeń domowych w sieć
Miele@homeTak
MobileControlTak
WiFiConn@ctTak
ShopConn@ctTak
Funkcja AutoStartTak
RemoteServiceTak
Bezpieczeństwo
Waterproof-SystemTak
Lampka kontrolna sitTak
Blokada rodzicielskaTak
Dane techniczne
Szerokość niszy w mm600
Szerokość niszy w mm600
Wysokość niszy w mm845
Wysokość niszy w mm880
Głębokość niszy w mm600
Szerokość urządzenia w mm598
Wysokość urządzenia w mm845
Głębokość urządzenia w mm600
Głębokość urządzenia przy otwartych drzwiczkach w cm119,5
Waga netto w kg56,0
Całkowita moc przyłączeniowa w kW2,0
Napięcie w V230
Zabezpieczenie w A10
Ilość faz1
Częstotliwość prądu standardowa50
Długość węża doprowadzającego wodę w m1,50
Długość węża odprowadzającego wodę w m1,50
Długość przewodu elektrycznego w m1,70
Alicja
08.01.2020
Zmywarka MIELE G 7310 SC AutoDos
Niedawno kupiłam tą zmywarkę ze względu na jej energooszczędność i faktycznie tak jest, płace o wiele mniejsze rachunki niż jak miałam poprzednią. Dodatkowo mogę ją włączyć na noc przez co płace jeszcze mniej. Jest bardzo cicha i bardzo pojemna, spełnia wszystkie swoje funkcje, dlatego jestem z niej zadowolona.

Dodaj opinię

Rating

Dostawa

Odbiór osobisty 0,00 zł
GEIS (K-EX) - Przedpłata 0,00 zł
GEIS (K-EX) - Wysyłka za pobraniem 0,00 zł
Warunki kredytowania

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank.

 
Okres spłaty kredytu
od 3 do 50 miesięcy
Minimalna wartość zakupu
100 zł
Maksymalna wartość zakupu
50000 zł
Minimalny dochód miesięczny

bez ograniczeń
(szczegółowe informacje
znajdziesz na stronie banku)

Wymagana wpłata własna
nie
Dodatkowe informacje
nie wszystkie towary dostępne w sklepie możesz sfinansować kredytem na zakup towarów Santander Consumer Bank (będą one odpowiednio oznakowane)
 
Zapisz
ceneo

97% klientów poleca ten sklep