Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

% Zapytaj o lepszą cenę każdego produktu %

% Zapytaj o lepszą cenę
każdego produktu %

Bezprzewodowy głośnik Sony SRS-XE300 czarny - Produkt poekspozycyjny

Kod producenta: SRSXE300B EAN : 4548736135291

DARMOWA DOSTAWA

Najtańsze dostawy dzięki najlepszym
firmom kurierskim na rynku.


Potrzebujesz ustalić konkretną date dostawy?

Skontaktuj się z nami.

PRODUKT POEKSPOZYCYJNY

239,00 zł

499,00 zł

Taniej o 260,00 zł
i
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 239,00 zł
23,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt niedostępny

Opis i specyfikacja

Głośnik XE300 to doskonały wybór, gdy chcesz zapewnić na imprezie wysoką jakość dźwięku. Technologia Line-Shape Diffuser rozszerza strefę emisji dźwięku bez szkody dla jakości. A dzięki długiej pracy na akumulatorze, poręcznym wymiarom i imponującej trwałości głośnik ten idealnie sprawdzi się na Twojej następnej imprezie — gdziekolwiek ją zorganizujesz.
 

Bezprzewodowy głośnik Sony z serii X (czarny) | SRSXE300B

Lepsze imprezy z szerzej niosącym się dźwiękiem


Głośnik XE300 jest wyposażony w technologię Line-Shape Diffuser, dzięki której dźwięk niesie się dalej niż kiedykolwiek. Poręczne wymiary i 24 godziny pracy na akumulatorze oznaczają, że idealnie sprawdzi się na podczas następnej imprezy.

Przedstawiamy technologię Line-Shape Diffuser


Inspirowana koncertowymi systemami audio, unikatowa technologia Sony Line-Shape Diffuser wytwarza liniowe źródło dźwięku, o wiele równomierniej rozpraszające energię akustyczną. W rezultacie dźwięk niesie się szerzej i dalej, przez co lepiej wypełnia otoczenie — bez pogorszenia jakości.

Co daje technologia Line-Shape Diffuser


Dzięki technologii Line-Shape Diffuser dźwięk emitowany z przodu głośnika niesie się szerzej i jest jednakowo słyszalny dla osób znajdujących się z przodu i z boków głośnika. Oznacza to, że wszyscy goście mogą tańczyć do tej samej muzyki i odczuwać identyczną jakość dźwięku. A=Standardowy obszar nagłośnienia B=Szerszy obszar nagłośnienia dzięki technologii Line-Shape Diffuser

Jak to działa


W zwykłych głośnikach większość energii koncentruje się pośrodku stożka. Nasza unikatowa konstrukcja Line-Shape Diffuser emituje dźwięk przez wąską szczelinę. Wzrasta przez to ciśnienie akustyczne, a dźwięk rozchodzi się równomiernie na wszystkie strony, szerzej i dalej.

Co to jest głośnik X-Balanced Speaker Unit?


W przeciwieństwie do standardowych głośników membrana nowo opracowanej jednostki głośnikowej X-Balanced Speaker Unit w głośniku XE300 nie ma kształtu koła. Powoduje to zwiększenie ciśnienia akustycznego i poprawia jakość dźwięku.

Wyższe ciśnienie akustyczne, mniej zniekształceń


Wydłużona membrana głośnika ma większą powierzchnię, co przekłada się na większe ciśnienie akustyczne i mocniejszy bas. Mniejsza amplituda ruchów membrany przy stałym ciśnieniu akustycznym oznacza mniej zniekształceń.

Czystszy dźwięk, szersza scena dźwiękowa


Mimośrodowa konstrukcja i zoptymalizowane wyważenie zwiększają czystość dźwięku i rozszerzają scenę dźwiękową.

Dwie membrany bierne


Dwie membrany bierne odtwarzają mocny bas.

Woda to nie przeszkoda

Głośnik XE300 jest odporny na wodę — również słoną — więc bez obaw możesz zabrać go nad morze lub na basen. Nie będzie też żadnego problemu z myciem. 1

1) W przypadku zabrudzenia się powierzchni urządzenia nie używaj detergentów, rozcieńczacza, eteru naftowego, alkoholu itp. do jego czyszczenia. To, czy całkowite wyczyszczenie urządzenia będzie możliwe, zależy od rodzaju i stopnia zabrudzenia.

Imprezuj jeszcze mocniej


Głośnik XE300 przeszedł różne testy udarowe. 3 Na pewno wytrzyma uderzenia, wstrząsy i zadrapania w codziennym użytkowaniu. Będzie działać nawet po upuszczeniu na podłoże. 3

3) Urządzenie przeszło test upadku z wysokości 1,22 m na płytę ze sklejki o grubości 5 cm zgodnie ze standardami metody badawczej MIL-STD 810 H 516.8 — uderzenia.

Nie przejmuj się pyłem


Stopień ochrony IP67 2 oznacza, że głośnik ma pyłoszczelną obudowę i może być używany na każdym podłożu — na plaży, w parku, ogrodzie itp. 

2) Po dokładnym zamocowaniu osłony urządzenie jest wodoodporne na poziomie IPX7*1, zgodnie z opisem w części „Poziom ochrony przed wnikaniem wody” normy IEC60529 „Stopnie ochrony zapewnianej przez obudowy (Kod IP)”, oraz odporne na pył na poziomie IP6X*2, zgodnie z opisem w części „Poziom ochrony przed wnikaniem obcych ciał stałych”. *1 Odpowiednik standardu IPX7: głośnik przetestowano i potwierdzono jego sprawność po łagodnym zanurzeniu w wodzie na głębokość 1 m i pozostawieniu go na 30 minut. *2 Odpowiednik standardu IP6X: głośnik przetestowano i potwierdzono jego odporność na pył po 8-godzinnym obracaniu w urządzeniu do badań zawierającym drobinki pyłu o średnicy do 75 μm.

24 godziny pracy na akumulatorze i technologia Ambient Noise Sensing


Głośnik XE300 z całkowicie naładowanym akumulatorem odtwarza muzykę przez 24 godziny, więc jedno ładowanie powinno wystarczyć na każdą imprezę. Unikatowa technologia Sony Ambient Noise Sensing wykorzystuje czujnik mikrofonowy, by oszczędzać akumulator podczas słuchania na powietrzu. 5


5) Kiedy głośność jest ustawiona na maksimum, urządzenie pracuje na akumulatorze o maksymalnie 1 godzinę dłużej niż bez użycia technologii Ambient Noise Sensing.

Akumulator w dobrych rękach


Funkcja ochrony akumulatora pomaga uniknąć jego przeładowania i utrzymać optymalny stan przez dłuższy czas. Funkcję tę można włączyć w aplikacji Sony | Music Center.

Szybkie ładowanie


Brak czasu bywa problemem — ale nie w tym przypadku. Funkcja szybkiego ładowania zapewnia 70 minut odtwarzania po zaledwie 10-minutowym ładowaniu.

Lepsza jakość rozmów dzięki eliminacji echa


Funkcja eliminacji echa poprawia dźwięk podczas spotkań i rozmów przez telefon. Dzięki niej dwie osoby mogą mówić równocześnie bez żadnych przerw w dźwięku. W razie potrzeby dźwięk można wyciszyć przyciskiem MIC Mute na głośniku. A tryb połączenia wielopunktowego pozwala sparować dwa urządzenia naraz.

Większe imprezy z Party Connect i tryb pary stereo


Funkcja Party Connect pozwala połączyć przez BLUETOOTH® i zsynchronizować nawet 100 zgodnych bezprzewodowych głośników 6, dzięki czemu wszyscy mogą tańczyć w jednym rytmie 7. Tryb pary stereo umożliwia słuchanie pięknego dźwięku stereofonicznego przez dwa głośniki połączone bezprzewodowo. Obie funkcje włącza się w aplikacji Sony | Music Center.

6) Zgodność tylko między głośnikami SRS-XB43, SRS-XB33, SRS-XB23, SRS-XP700, SRS-XP500, SRS-XG500, SRS-XG300, SRS-XE300, SRS-XE200 i LSPX-S3. Nie jest możliwe podłączanie produktów z funkcją Wireless Party Chain.

7) Jeśli funkcja Party Connect jest używana do odtwarzania filmów, może wystąpić przesunięcie w czasie między obrazem a dźwiękiem.

Port USB Type-C®


Ładowanie głośnika XE300 odbywa się przez przewód USB Type-C®.

Łącze Bluetooth® i technologia Fast Pair


Dzięki Google możesz szybko i wygodnie wykonać parowanie Bluetooth® między głośnikiem Sony XE300 a urządzeniem z systemem Android™.

Aplikacja Fiestable z rozrywkowymi funkcjami


Korzystaj z imprezowych funkcji, takich jak DJ Control czy obsługa ruchami.

Układ pionowy lub poziomy


Wybierając zalecany układ pionowy, korzystasz ze wszystkich zalet technologii Line-Shape Diffuser. Możesz też położyć głośnik i słuchać dźwięku stereofonicznego z użyciem aplikacji Sony | Music Center.

Sony | Music Center


Optymalizuj ustawienia dźwięku, wybieraj listy odtwarzania, zmieniaj utwory i obsługuj funkcję Party Connect. Zarządzaj urządzeniami wprost z telefonu z aplikacją Sony | Music Center.

Z myślą o naturze


Projektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o styl, lecz i środowisko naturalne. Wewnętrzne elementy głośnika XE300 zawierają tworzywo sztuczne z recyklingu opracowane specjalnie dla Sony 9. Udział tworzyw sztucznych w opakowaniu jednostkowym nie przekracza natomiast 5% 10. Pokazuje to, jak firma Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów i działań na środowisko naturalne.

9) Okresowo produkcja części może się odbywać bez użycia plastiku z recyklingu.

10) Bez powłok i klejów.

Specyfikacja
Pełnozakresowy (Line-Shape Diffuser)
Pełnozakresowy: 49 × 71 mm
Około 24 h
USB typu C
20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
Typ głośnikaPełnozakresowy (Line-Shape Diffuser)
Wymiary głośnikaPełnozakresowy: 49 × 71 mm
Tryby dźwiękuClear Audio+, DSEE,
DSEETak
Własne ustawienia korektoraTony niskie / średnie / wysokie
Wymiary (szer. x wys. x gł.)Około 105 × 238 × 119 mm
WagaOkoło 1,3 kg
Tryb głośnomówiącyTak
System łącznościWersja 5.2
Maksymalny zasięg łącznościOkoło 30 m
Zgodność z profilamiA2DP, AVRCP, HFP, HSP, SPP
Obsługiwane kodekiSBC, AAC, LDAC
Zasięg transmisji20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
Zakres częstotliwościPasmo 2,4 GHz
Złącza wejściowe i wyjścioweUSB typu C
ZGODNE APLIKACJE NA SMARTFONYSony | Music Center / Fiestable
Czas pracy baterii / akumulatoraOkoło 24 h
ZasilanieWewnętrzny akumulator
Ochrona przed wodą IP67
Pobór mocy7,5 W * Ładowanie 1,5 A
Pobór mocy (w trybie czuwania)0,3 W
Rozwiń opis

Opinie

Dodaj opinię +
Rozwiń więcej opinii

Ostatnio przeglądane

Raty i Leasing

Raty
Leasing
santander_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank

  • Okres spłaty kredytu: 3-50 miesięcy
  • Minimalna wartość zakupu: 100 zł
  • Maksymalna wartość zakupu: 50 00 zł
  • Minimalny dochód miesięczny: bez ograniczeń
  • Wpłata własna: nie

Więcej o ratach na Santander Consumer Bank

pko_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu w leasing za pośrednictwem banku PKO Leasing S.A.

  • Okres spłaty kredytu: 12-48 miesięcy

Więcej o leasingu na PKO Leasing S.A.

% Zapytaj o lepszą cenę każdego produktu %

Ostatnio oglądane

239,00 zł

499,00 zł

Taniej o 260,00 zł
i
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 239,00 zł
23,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt niedostępny
ceneo

97% klientów poleca ten sklep