Jak zapłacić

Płatność PayU
  Udostępniamy Państwu powszechnie znany, doceniany i charakteryzujący się najwyższym stopniem bezpieczeństwa sposób płatności internetowych online – PayU. Decydując się na PayU, mogą być Państwo pewni, że wpłacone środki trafią na nasze konto szybko i bezpiecznie. Podczas składania zamówienia Klient jest przenoszony na stronę płatności online, a po zakończeniu transakcji sklep potwierdza otrzymanie zapłaty, co maksymalnie skraca czas realizacji zamówienia. PayU to określone procedury rozliczeniowe i pełne bezpieczeństwo danych, czego dowodem jest uzyskany przez ten rodzaj płatności międzynarodowy certyfikat PCI DSS. Transmisja danych przebiega tu za pośrednictwem protokołu SSL EV zapewniającego najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości. W przypadku użycia kradzionych czy utraconych kart płatniczych, PayU zapewnia gwarancję chargeback, czyli przejęcie odpowiedzialności finansowej za przeprowadzone nimi transakcje. Dodatkowym zabezpieczeniem karty jest technologia 3D-Secure, która pozwala na weryfikację karty płatniczej przed użyciem za pomocą specjalnego hasła potwierdzającego tożsamość posiadacza karty.
Płatność za zamówienie
  Przy złożeniu zamówienia w naszym Sklpie internetowym, poza płatnością PayU, mają Państwo również skorzystania z tradycyjnych sposób płatności, tj.:
  • za pobraniem (zapłata do rąk kuriera przy odbiorze przesyłki),
  • przelewem bankowym na rachunek podany w wiadomości mailowej,
  • w systemie płatności ratalnej, szczegółowo opisanej w zakładce: Jak kupić na raty.
Płatność za rezerwację
  W przypadku złożenia rezerwacji i odbioru zarezerowanego produktu w wybranym przez Państwa pukcie odbioru, istnieje mozliwość płatności wyłącznie na miejscu, przy odbiorze towaru:
  • gotówką,
  • kartą płatniczą,
ceneo

97% klientów poleca ten sklep

opineo

97% klientów poleca ten sklep