Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

OCZYSZCZACZ POWIETRZA Z NAWILŻACZEM PERFECT AIR SMART HEPA13 CONCEPT CA3000

Kod producenta: CA3000 EAN : 8595631006832

DARMOWA DOSTAWA

Najtańsze dostawy dzięki najlepszym
firmom kurierskim na rynku.


Potrzebujesz ustalić konkretną date dostawy?

Skontaktuj się z nami.

2 059,00 zł
205,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt dostępny
Dostawa w 24h
Sprawdź koszty dostawy
Negocjuj cenę

Opis i specyfikacja

Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Perfect Air
CA3000

7-stopniowa filtracja

Czujnik zanieczyszczeń

Nawilżacz

Uwalnia cię od wirusów i bakterii

Chcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? CA3000 to kolejny z serii pomocników, który zapewni czystszą i zdrowszą atmosferę w domu. Dzięki wydajnemu systemowi filtracji usuwa z powietrza do 99,9% bakterii, wirusów i alergenów.

Czystsze powietrze z każdym oddechem

Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem CA3000 pomoże Ci usunąć z pomieszczenia zanieczyszczenia, które powstają w gospodarstwach domowych lub przedostają się z otoczenia. Posiada 8 prędkości oczyszczania powietrza i wydajność 488 m3 / h. Jest cichy, łatwy do przenoszenia i odpowiedni do pomieszczeń o powierzchni do 60 m2. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu nie zaburza wyglądu wnętrza. Wyposażony w timer z możliwością ustawienia do 12 godzin oraz praktyczną blokadę przed dziećmi. Pomoże złagodzić objawy alergii, przewlekłych i ostrych chorób układu oddechowego, serca i naczyń krwionośnych. Usuwa z powietrza kurz, różnego rodzaju alergeny, bakterie, wirusy, zapachy, smog i inne niebezpieczne substancje. Podaruj sobie i rodzinie lepsze i zdrowsze powietrze.

7-stopniowa filtracja

Filtracja to najważniejszy proces oczyszczania, który decyduje o uzyskanej jakości powietrza. CA3000 jest wyposażony w 7-stopniowy system filtracji, który zatrzymuje zanieczyszczenia i zapobiega ich rozprzestrzenianiu się. Może usunąć do 99,9% zanieczyszczeń w powietrzu. Każda pojedyncza warstwa filtrująca wychwytuje określone rodzaje zanieczyszczeń, a wzajemna współpraca pozwala uzyskać idealnie czyste powietrze w Twoim domu. Dzięki zaawansowanej technologii urządzenie monitoruje aktualny stan filtrów i przypomina o konieczności ich wymiany.

Czujnik jakości powietrza

Oczyszczacz wyposażony jest w czujnik zanieczyszczeń, dzięki któremu w czasie rzeczywistym można zobaczyć poziom pyłu zawieszonego w powietrzu (PM2,5) w pomieszczeniu. Po uruchomieniu działa w trybie w pełni zautomatyzowanym, więc nie musisz się o nic martwić. Sam odczytuje aktualny stan i ustawia optymalną prędkość czyszczenia zgodnie z wykrytymi wartościami. Dokładna wartość jest wyświetlana na czytelnym wyświetlaczu LED. Możesz wizualnie sprawdzić jakość powietrza za pomocą kolorowego podświetlenia, które zmienia się w zależności od stopnia zanieczyszczenia: zielony = doskonała jakość powietrza (do 80 PM2,5) • niebieski = niewielkie zanieczyszczenie (81 - 120 PM2,5) • żółty = średnie zanieczyszczenie (121 - 160 PM2,5) • czerwony = duże zanieczyszczenie (161 PM2,5 i więcej)

Nawilżacz

Oczyszczacz powietrza CA3000 posiada również funkcję nawilżacza. Twój dom pozbędzie się nieprzyjemnego suchego powietrza, które zwiększa ryzyko chorób układu oddechowego, nasila alergie, astmę i może wpływać na ogólne zmęczenie organizmu. Wystarczy napełnić pojemnik nawilżacza wodą, włączyć urządzenie, aby dosłownie w jednej chwili zwiększyć wilgotność w pomieszczeniu i uzyskać zdrowsze środowisko do oddychania. Osiąga maksymalną wydajność 86 ml / h. Jedno napełnienie wystarczy na 54 godziny nawilżania.

Mobilna aplikacja Concept Home

Możesz sterować oczyszczaczem z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnej Concept Home, która jest dostępna bezpłatnie na iOS i Android. Dzięki niej zdalnie włączysz lub wyłączaczysz urządzenie, regulujesz prędkość oczyszczania, dowiesz się o stanie filtrów czy np. sprawdzisz aktualny stan powietrza w pomieszczeniu. A jeśli nie jesteś fanem aplikacji, możesz sterować za pomocą pilota lub przycisków umieszczonych bezpośrednio na wyświetlaczu.

Wysokiej jakości sen

Czyste powietrze wpływa również na jakość snu, dlatego oczyszczacz wyposażono w tryb nocny. Jeśli jest ciemno CA3000 przełącza się automatycznie w tryb SMART (możesz go ustawić także ręcznie za pomocą przycisku SLEEP). Oczyszczacz pracuje wówczas cicho, tylko 30 dB, a wyświetlacz wraz z kolorowym podświetleniem gaśnie. Dzięki temu możesz cieszyć się czystym powietrzem podczas snu, bez przeszkód. Rano budzisz się wypoczęty i zrelaksowany.

Charakterystyka filtrów

Filtr przeciwpyłowy – wychwytuje grubsze zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, takie jak cząsteczki kurzu, włosy, sierść, pyłki i inne zanieczyszczenia

Filtr katalityczny – rozkłada amoniak, benzen i inne niebezpieczne substancje, które mogą się uwalniać np. z nowych mebli i dywanów

Filtr węglowy – pochłania toksyczne, duszące gazy i opary różnego pochodzenia, takie jak formaldehyd (uwalniany z nowych podłóg, mebli lub materiałów budowlanych), benzen lub dym papierosowy

Filtr antybakteryjny – eliminuje bakterie i zapobiega tworzeniu się pleśni

HEPA filtr 13 – wychwytuje cząsteczki o wielkości od 0,1 mikrometra z wydajnością 99,9% (kurz, pyłki, dym, bakterie, wirusy, alergeny, zarodniki pleśni itp.)

UV lampa i jonizator

Promieniowanie ultrafioletowe eliminuje szkodliwe bakterie, wirusy, grzyby oraz pochłania zapachy. Jonizator wykorzystuje wyładowanie elektryczne w celu zwiększenia ilości ujemnie naładowanych jonów w powietrzu (tzw. witaminy powietrza), które poprawiają ogólną jakość powietrza. Ich ilość wpływa pozytywnie na jakość oddychania, psychikę człowieka, lepszą koncentrację, zwiększoną wydolność oraz pomaga zwalczyć bóle głowy. Jednocześnie jonizator pochłania dodatnio naładowane cząsteczki kurzu, wirusów, bakterii oraz usuwa dym papierosowy. Obie te funkcje można uruchomić niezależnie od siebie.

Co to jest PM2,5?

Są to cząsteczki unoszące się w powietrzu o maksymalnej średnicy 2,5 mikrometra. Dla uzmysłowienia są to cząsteczki, które są średnio do 28 razy mniejsze od średnicy ludzkiego włosa i 36 razy mniejsze od ziarenka piasku. Ich wdychanie może mieć niekorzystny wpływ na zdrowie ludzi.

Rodzina Perfect Air

Nawilżacze, osuszacze, oczyszczacze… Czyste i świeże powietrze dla Twojego domu i umysłu.

Techniczne parametry:

 • Atrakcyjny design pasujący do nowoczesnych przestrzeni
 • Wychwytuje cząsteczki, alergeny, pyłki, zapachy, gazy (formaldehyd), zarodniki pleśni
 • 7 poziomów filtracji powietrza (5x filtr + jonizator + lampa UV)
 • Cyrkulacja powietrza: 488 m3 / h
 • 10 000 0000/ionts / m3
 • Nadaje się do pomieszczeń do 60 m2
 • Aplikacja mobilna Concept Home, 5 GHz
 • 8 prędkości oczyszczania powietrza
 • Nawilżacz (pojemność zbiornika na wodę: 1,3 l; wydajność 24-86 ml / h)
 • Timer (do 12 h, w aplikacji mobilnej bez ograniczeń)
 • Tryb SMART + SLEEP (automatyczne przełączanie w ciemności)
 • Czujnik cząstek kurzu z wyświetlaczem LED
 • Zdalne sterowanie
 • Uchwyty do przenoszenia
 • Funkcja przypomnienia o wymianie filtra
 • Głośność: 30-60 dB
 • Kolorowe podświetlenie w zależności od zanieczyszczenia (taśma LED)
 • Zabezpieczenie przed dziećmi
 • Kolor: biały + srebrny
 • Rozmiar: 400 x 620 x 230 mm
 • Moc: 85 W

Opinie o produkcie (0)

Rozwiń opis

Opinie

Dodaj opinię +
Rozwiń więcej opinii

Ostatnio przeglądane

Raty i Leasing

Raty
Leasing
santander_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank

 • Okres spłaty kredytu: 3-50 miesięcy
 • Minimalna wartość zakupu: 100 zł
 • Maksymalna wartość zakupu: 50 00 zł
 • Minimalny dochód miesięczny: bez ograniczeń
 • Wpłata własna: nie

Więcej o ratach na Santander Consumer Bank

pko_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu w leasing za pośrednictwem banku PKO Leasing S.A.

 • Okres spłaty kredytu: 12-48 miesięcy

Więcej o leasingu na PKO Leasing S.A.

Ostatnio oglądane

2 059,00 zł
205,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt dostępny
Dostawa w 24h
Sprawdź koszty dostawy
Negocjuj cenę
ceneo

97% klientów poleca ten sklep