Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

Robot sprzątający PURON PR10 z lampą UV, nawigacją laserową i funkcją mopowania

Kod producenta: Puron_PR10 EAN : 5903760246600

DARMOWA DOSTAWA

Najtańsze dostawy dzięki najlepszym
firmom kurierskim na rynku.


Potrzebujesz ustalić konkretną date dostawy?

Skontaktuj się z nami.

Specyfikacja

 • precyzyjna laserowa nawigacja przestrzeni 360°
 • lampa UV – zabija drobnoustroje
 • potężna siła ssąca 2500 Pa
 • zaawansowana aplikacja mobilna
 • funkcja mopowania – zbiornik 360 ml
 • bardzo duży zbiornik na zanieczyszczenia – 600 ml
 • bardzo cicha praca – poniżej 50 dB
 • idealnie odkurzone kąty
Zobacz pełną specyfikację

1 599,00 zł

1 999,00 zł

Taniej o 400,00 zł
i
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1 599,00 zł
159,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt niedostępny

Opis i specyfikacja

PURON to marka stworzona z myślą o wygodzie życia domowego.

Powołana została w oparciu o ponad ćwierć wieku doświadczenia zebranego w polskiej firmie Polor, wyspecjalizowanej w rozwiązaniach służących utrzymaniu czystości. Ważną część asortymentu marki PURON stanowią odkurzacze i roboty sprzątające, w których korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Taki jest flagowy model PURON PR10 wyposażony w precyzyjną nawigację laserową, aplikację mobilną oraz lampę UV wspierającą utrzymanie czystości. Nasze plany wychodzą poza ramy sprzętu czyszczącego. Zespół R&D firmy pracuje nad nowymi produktami, które wprowadzimy do sprzedaży wkrótce.

PURON PR10 zaawansowany technologicznie robot 3 w 1 – odkurzacza, mopuje i zabija bakterie


- precyzyjna laserowa nawigacja przestrzeni 360°
- lampa UV – zabija drobnoustroje
- potężna siła ssąca 2500 Pa
- zaawansowana aplikacja mobilna
- funkcja mopowania – zbiornik 360 ml
- bardzo duży zbiornik na zanieczyszczenia – 600 ml
- bardzo cicha praca – poniżej 50 dB
- idealnie odkurzone kąty
- zaawansowane czujniki – robot omija przeszkody, nie spada ze schodów, nie wciąga kabli, na bieżąco skanuje i skutecznie omija pojawiające się na drodze przedmioty
- komunikaty głosowe i aplikacja w języku polskim
- koła off-roadowe – pokonuje przeszkody do 2cm
- bardzo pojemna bateria – odkurza powierzchnie ok. 200 m2
- niski robot – mieści się pod meblami i nie klinuje się pod nimi
- automatyczny powrót na stację ładującą – robot idealnie zapamiętuje położenie stacji

Precyzyjna laserowa nawigacja przestrzeni 360°

Nawigacja laserowa to najbardziej zaawansowany technologicznie typ mapowania pomieszczenia. Jego przewagą nad skanowaniem za pomocą kamery jest to, że mapa pomieszczenia w aplikacji tworzy się w zaledwie 3-4 sekundy zanim robot zacznie sprzątać!

Dzięki temu masz możliwość „postawienia” wirtualnej ściany w aplikacji – której robot nie przekroczy, wydzielenia miejsca do sprzątania, czy wydzielenia miejsca, w które ma nie wjechać.

Dzięki laserowi robot tworzy precyzyjną mapę i może bardzo dokładnie rozplanować pracę. Jeździ miejsce przy miejscu i z pewnością dotrze wszędzie tam, gdzie znajduje się kurz

Jeśli zabraknie robotowi mocy, zjedzie na stację, aby naładować baterię, a następnie wznowi pracę tam, gdzie ją przerwał. Nie ma obaw, że robot zaklinuje się pod meblami, ponieważ laser lekko się ugina i urządzenie swobodnie wyjeżdża spod szafek czy sof. Dodatkowo laser nie stanowi też problemu podczas odkurzania pod zasłonami i firanami, bez problemu pod nimi przejeżdża i pozostawia czystą podłogę.

Lampa UV – zabija drobnoustroje

Wiadomym jest, że samo odkurzanie nie sprawia, że pozbywamy się wszystkich szkodliwych drobnoustrojów, które znajdują się w naszym domu. Abyście mieli pewność, że czyszczenie podłogi jest w pełni skuteczne, wyposażyliśmy naszego robota w lampę UV, która podczas odkurzania zabija bakterie i roztocza!

Światło UV-C, które wytwarza lampa pod robotem jest na tyle silne, że zabija roztocza i inne organizmy chorobotwórcze. Światło zmienia także DNA jaj roztoczy kurzu, dzięki czemu zmniejsza się szybkość wykluwania jaj.

Odkurzacz zasysa zniszczone przez lampę drobnoustroje do zbiornika. Pamiętaj, aby po każdym odkurzaniu opróżnić zbiornik.

PURON PR10 jest więc bardzo doceniany między innymi przez alergików oraz rodziców małych dzieci.

Lampa znajduje się przed turboszczotką, jest niewidoczna podczas pracy.
Dzięki lampie UV robot czyści nie w trzech etapach – jak wszystkie roboty – a w czterech(!):
1. Szczotki boczne zamiatają brud pod lampę;
2. Światło UV zabija drobnoustroje;
3. Turboszczotka przesuwa je do ssawy;
4. Potężna siła ssąca 2500 Pa wciąga je do zbiornika.
W zbiorniku znajdują się dwa filtry, które zatrzymują resztki cząsteczek i drobnoustrojów.

Potężna siła ssąca – dwukrotnie większa niż w robotach konkurencji

Naprawdę potężna siła ssąca robota PURON PR10 rozprawi się z każdym brudem. W trybie maksymalnym moc wynosi aż 2500 Pa! To ponad dwukrotnie więcej niż w robotach konkurencji!

Dodatkowo turboszczotka wspomaga tę potężną siłę ssania i zbiera zanieczyszczenia z każdego rodzaju podłoża. Nadaje się zarówno do dywanów, jak i podłóg twardych. Ramka osłaniająca turboszczotkę ogranicza ilość nawijających się włosów.

Siłę ssącą możesz regulować za pomocą aplikacji i pilota (CICHO-STANDARD-TURBO).

Zaawansowana aplikacja mobilna w języku polskim z wieloma funkcjonalnościami

Robot PURON PR10 został wyposażony w moduł Wi-Fi, dzięki czemu możesz sterować nim za pomocą aplikacji w swoim smartfonie. Aplikacja WeBack jest bardzo zaawansowana. To w niej pojawia się zeskanowana przez laser mapa Twojego pomieszczenia. Dzięki temu możesz nawet już przed rozpoczęciem sprzątania: - Postawić wirtualną ścianę, przez którą robot nie przejedzie podczas pracy – oddzielisz w ten sposób np. miski Twojego czworonoga, buty, czy cały pokój, którego nie chcesz sprzątać.

Wskazać pomieszczenie lub przestrzeń, w które robot nie wjedzie podczas sprzątania. Jeśli chcesz odgrodzić dywan podczas mopowania, pokój, w którym śpi lub bawi się Twoje dziecko, czy miski zwierzaka, wystarczy zarysować taką przestrzeń palcem w aplikacji.

Wskazać pomieszczenie lub przestrzeń, którą robot ma posprzątać. Dzięki tej funkcji robot będzie sprzątał tylko wyznaczony obszar, np. konkretny pokój, dywan, przestrzeń, w której często przebywa zwierzę, itp.

Regulować siłę ssącą (CICHO-STANDARD-TURBO). Robot automatycznie zaczyna odkurzanie ze standardową siłą ssącą. Jeśli zabrudzenia są bardziej intensywne, możesz użyć maksymalnej siły – 2500Pa.


- Regulować stopień namoczenia szmatki;
- Sterować robotem (podobnie, jak pilotem);
- Wskazywać miejsce, w które robot ma dojechać;
- Zmieniać język i przyciszać/wyłączać komunikaty głosowe;
- Aktualizować oprogramowanie;
- Sprawdzać historię sprzątania;
- Kierować robota na stację ładującą.

Mapy, które robot utworzy zostają zapamiętane w aplikacji – oczywiście możesz je zresetować.

Zarówno WeBack, jak i wszystkie komunikaty głosowe są po polsku – wystarczy wybrać odpowiedni język w aplikacji.

Idealnie czyste podłogi dzięki funkcji mopowania

Dużą zaletą robota PURON PR10 jest jego dwufunkcyjność. Robot nie tylko odkurza, ale i mopuje.

Robot pomieści aż 360 ml wody z detergentem. Wystarczy to na umycie ok. 200 m2 powierzchni (ok. 80- 120 min).

Zbiornik do pracy na mokro podzielony jest na dwie części – w jednej znajduje się woda z roztworem myjącym (360 ml), druga przeznaczona jest na zanieczyszczenia suche (300 ml), zbierane przez turboszczotkę podczas mycia podłogi. Takie rozwiązanie pozwala na wstępne odkurzanie przed mopowaniem. Pamiętaj jednak, że najlepszy efekt uzyskasz, kiedy najpierw odkurzysz podłogę z wykorzystaniem zbiornika na zanieczyszczenia suche, następnie zmienisz zbiornik na ten do mopowania i wymyjesz podłogę przy użyciu wody z detergentem Blue Star.

Mop w robocie PURON PR10 nie zostawia smug, czyści równomiernie. Posiada system i-dropping – dzięki któremu ze zbiornika nie leje się woda, kiedy odkurzacz stoi w miejscu. Twoje panele będą bezpieczne.

W aplikacji możesz ustawiać stopień namoczenia szmatki (MIN-STANDARD-MAX). Jeśli zabrudzenia są intensywne, wybierz maksymalne nawilżenie szmatki i ciesz się czystą podłogą.

W zestawie znajdują się dwie szmatki z mikrofibry. Dzięki temu, kiedy jedna jest mokra, bądź znajduje się w praniu, możesz użyć drugą.

Bardzo duży zbiornik na zanieczyszczenia

Zbiornik na zanieczyszczenia pomieści aż 600 ml zanieczyszczeń! Standardowo roboty mają zbiorniki o wielkości ok. 300-400 ml. PR10 odkurzy mieszkanie bez konieczności opróżniania zbiornika w trakcie pracy.

Pracujący robot jest bardzo cichy i nie przeszkadza nawet najmłodszym domownikom

Pomimo tak potężnej siły ssącej 2500 Pa robot pracuje bardzo cicho. Poziom głośności, jaki wytwarza wynosi mniej niż 50 dB. PURON PR10 nie przeszkadza śpiącym dzieciom, w nauce i innych pracach. Zapomnisz, że jest włączony!

Idealnie odkurzone kąty

Jeśli nie ustawisz innego trybu – robot rozpocznie sprzątanie od wszystkich krawędzi i kątów, następnie będzie sprzątał w środku obrysowanej mapy. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie kąty będą idealnie wysprzątane – a to właśnie w nich zbiera się najwięcej brudu. Dwie szczotki boczne wymiotą cały kurz, siła ssąca szybko przetransportuje go do zbiornika

Komunikaty w języku polskim

Zarówno aplikacja, jak i komunikaty głosowe są w języku polskim. Obsługa dedykowanej aplikacji WeBack jest więc bardzo prosta. Nie ma też obaw, że nie zrozumiesz informacji przekazywanych przez robota.

Zaawansowane czujniki – omija przeszkody, nie obija mebli, nie spada ze schodów, nie wkręca kabli

PURON PR10 wyposażony jest w wiele czujników, dzięki którym robot idealnie omija meble i przedmioty stojące mu na drodze. Z pomocą przychodzi oczywiście również laser, który skanuje pomieszczenie podczas pracy i wykrywa przedmioty, które należy ominąć. Robot reaguje także na bieżąco pojawiające się nagle przedmioty i omija je bez kolizji! Nie ma także obaw, że spadnie ze schodów. Dzięki specjalnym czujnikom po wjechaniu w kable – wycofuje się i nie wciągnie ich. Mimo to pamiętaj, aby uprzątnąć je przed sprzątaniem, aby nieco ułatwić mu pracę.

Bardzo pojemna bateria – długa praca

Robot PURON PR10 wyposażony został w potężną litowo-jonową baterię o pojemności 3200 mAh, dzięki której na jednym naładowaniu odkurzy aż 200 m2! Chcesz, aby posprzątał większą powierzchnię? To jest robot do zadań specjalnych, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych! Jeśli zabraknie robotowi mocy, zjedzie na stację, aby naładować baterię, a następnie wznowi pracę tam, gdzie ją przerwał.

Duże off-roadowe koła, które pokonają przeszkody o wysokości ok. 2 cm

Solidne, duże off-roadowe koła, które bez problemu wjeżdżają na dywany – nawet te wyższe. Robot pokonuje progi o wysokości do 2 cm.

Dodatkowo zarówno koła, jak i turboszczotka przystosowane są do każdego rodzaju powierzchni. Robot idealnie odkurzy zarówno panele, kafelki, jak i dywany. Nie ma konieczności wymiany szczotki.

Niski robot – mieści się wszędzie i nie blokuje pod meblami

Wysokość robota wynosi 7,6 cm + 2 cm wysokości samego lasera. PURON PR10 swobodnie wjeżdża pod meble. Dodatkowo laser lekko się ugina, dzięki czemu łatwo wyswabadza się, kiedy się zaklinuje.

Odkurzacz samojezdny bez problemu także odkurza przestrzeń pod firankami i zasłonami, nie traktuje ich jako przeszkodę

Automatyczny powrót na stację ładującą – robot dokładnie zapamiętuje położenie stacji

Specyfikacja
Sposób nawigacji Laser
Wymiary 330x96 mm
Waga ~2,8 kg
Siła ssąca 1800 - 2500 Pa
Głośność <50dB
Funkcja mopowania TAK
Aplikacja TAK
Komunikaty w języku polskim TAK
Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia 600 ml
Pojemność zbiornika na wodę 360 ml na wodę + 300 ml na zanieczyszczenia suche
Czas pracy 120 min/200 m2
Czas ładowania ~5-6 godz
Napięcie zasilania 14,8 V
Bateria Litowo-jonowa 3200 mAh
Rozwiń opis

Opinie

Dodaj opinię +
Rozwiń więcej opinii

Ostatnio przeglądane

Raty i Leasing

Raty
Leasing
santander_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank

 • Okres spłaty kredytu: 3-50 miesięcy
 • Minimalna wartość zakupu: 100 zł
 • Maksymalna wartość zakupu: 50 00 zł
 • Minimalny dochód miesięczny: bez ograniczeń
 • Wpłata własna: nie

Więcej o ratach na Santander Consumer Bank

pko_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu w leasing za pośrednictwem banku PKO Leasing S.A.

 • Okres spłaty kredytu: 12-48 miesięcy

Więcej o leasingu na PKO Leasing S.A.

Ostatnio oglądane

1 599,00 zł

1 999,00 zł

Taniej o 400,00 zł
i
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1 599,00 zł
159,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt niedostępny
ceneo

97% klientów poleca ten sklep