Jesteśmy dla ciebie pon - pt od 8:30 do 21:00, a także w soboty od 9:00 do 16:00   |   Tel: 61 642 77 42  |  E-mail: SKLEP@MATRIXMEDIA.PL

Robot sprzątający SAMSUNG POWERbot VR20R7250WC

2 899,00 zł
ZAMÓWIENIE BEZ REJESTRACJI
W 2 MINUTY

Negocjuj cenę

Zadzwoń

61 642 77 42

lub wypełnij formularz

Wyślij
LUB
Produkt dostępny
KOSZT DOSTAWY
Paczkomaty

Odbiór osobisty:

0,00 zł
DHL

DHL24 - Przedpłata:

15,00 zł
DHL

DHL24 - Wysyłka za pobraniem:

20,00 zł
Oblicz ratę Eraty
Robot sprzątający SAMSUNG POWERbot VR20R7250WC
Kod producenta: VR20R7250WC
EAN : 8801643798086
  • Czas czyszczenia: 60/75/90 min
  • Prędkość poruszania: 0.32 m/sek
  • Czas ładowania: 160 min
  • Moc silnika: 130 W
  • Maks. pobór mocy w trakcie ładowania: 75 W
  • Poziom hałasu: 78 dBA
Dowiedz się więcej

Delikatne i skuteczne odkurzanie podłóg

Samoczyszcząca się szczotka

Jeszcze większa efektywność odkurzania każdego typu podłogi. Samoczyszczącą się szczotkę, na którą składa się 1,5 miliona delikatnych włókien, stworzono z delikatnych tkanin, w których użyto także antystatycznego srebra. Szczotka zbiera drobinki kurzu z podłóg, czyści wszelkie zagłębienia, a także zmniejsza ilość splątanych włosów (także sierści zwierząt domowych)*. * Na podstawie testów wewnętrznych w porównaniu z konwencjonalną szczotką modelu VR10F71UCAC. W ramach testu oceniono przeciętną ilość splątanych włosów po tym, jak 5-krotnie włożono ich 0,5 g.

* Na podstawie testów wewnętrznych w porównaniu z konwencjonalną szczotką modelu VR10F71UCAC. W ramach testu oceniono przeciętną ilość splątanych włosów po tym, jak 5-krotnie włożono ich 0,5 g.

Mniej kurzu i włosów gromadzących się na szczotce

Rozdrabniacz

Kurz i włosy nie zgromadzą się już na szczotce utrudniając jej pracę. Dzięki rozdrabniaczom umieszczonym na środku i po bokach szczotki, przecinane są włosy i sierść, które w przeciwnym razie okręciłyby się wokół włosia. Uzyskane w ten sposób mniejsze elementy mogą łatwo zostać wessane, nie trzeba więc martwić się koniecznością ich ręcznego usuwania.

Precyzyjne mapowanie i ustalanie najlepszej ścieżki sprzątania

Visionary Mapping 2.0

Twój dom zostanie odkurzony szybko i dokładnie. Umieszczony w górnej części urządzenia system Visionary Mapping™ wyznacza optymalną trasę, po której poruszać się będzie robot. Precyzję jego działania zapewniają dokładne czujniki i kamera. W efekcie powstaje szczegółowa mapa, pozwalająca skrócić czas odkurzania poprzez wyznaczenie odpowiedniej trasy*. * Na podstawie testów wewnętrznych w porównaniu z modelem Samsung VR10F71UCAC. Testy przeprowadzono w pomieszczeniach, w których meble ustawiono tak, by przypominały prawdziwe warunki domowe.

* Na podstawie testów wewnętrznych w porównaniu z modelem Samsung VR10F71UCAC. Testy przeprowadzono w pomieszczeniach, w których meble ustawiono tak, by przypominały prawdziwe warunki domowe.

Sprawne sprzątanie trudno dostępnych miejsc

Jeszcze smuklejszy i skuteczniejszy

Znacznie dokładniejsze odkurzanie nawet trudno dostępnych miejsc. Urządzenie ma zaledwie 97 mm wysokości, co oznacza, że jest o 28% smuklejsze* niż konwencjonalny robot. Może więc dotrzeć do takich miejsc, jak przestrzeń pod łóżkiem. Dysponuje ponadto 20x większą siłą ssania** niż konwencjonalne roboty sprzątające, przez co mocą dorównuje odkurzaczom pionowym***. * W porównaniu z modelem Samsung POWERbot VR9000. ** Na podstawie testów wewnętrznych, w ramach których Samsung POWERbot VR7200 (w trybie czyszczenia miejscowego) porównano z konwencjonalnym modelem Samsung VR10F71UCAC. *** W porównaniu z konwencjonalnym modelem Samsung VC-LSS90.

* W porównaniu z modelem Samsung POWERbot VR9000. ** Na podstawie testów wewnętrznych, w ramach których Samsung POWERbot VR7200 (w trybie czyszczenia miejscowego) porównano z konwencjonalnym modelem Samsung VR10F71UCAC. *** W porównaniu z konwencjonalnym modelem Samsung VC-LSS90.

Skanowanie przestrzeni i odkurzanie każdego miejsca

Czujnik FullView Sensor™ 2.0

Nie musisz już się martwić o to, że odkurzacz gdzieś utknie lub pozostawi nieposprzątane kąty. Czujnik FullView Sensor™ 2.0 precyzyjnie skanuje dużą przestrzeń, dzięki czemu urządzenie wie dokładnie dokąd jechać, a także unika nawet wyjątkowo wąskich szczelin i niewielkich przeszkód. Ponadto wielokrotnie odkurza kąty pokoju, używając przy tym ssania, którego moc jest o 10% większa*. * Kontrola mocy ssania dostępna tylko w trybie normalnym.

* Kontrola mocy ssania dostępna tylko w trybie normalnym.

Łączność Wi-Fi i współpraca z aplikacją SmartThings

Sterowanie Wi-Fi

Umożliwia sterowanie odkurzaczem przy użyciu aplikacji SmartThings*. Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia, a także sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcesz aby urządzenie pracowało. * Dostępne na urządzeniach z iOS oraz systemem Android. Wymagane połączenie z Wi-Fi.

* Dostępne na urządzeniach z iOS oraz systemem Android. Wymagane połączenie z Wi-Fi.

Głosowe powiadomienia na temat statusu i błędów

Przewodnik głosowy

Za sprawą głosowych powiadomień możesz sprawdzić, co w danej chwili robi Twój robot sprzątający. Korzystając z przewodnika głosowego, dostępnego w jednym z 13 języków*, możesz sprawdzić status urządzenia, jego harmonogram i tryby sprzątania. Urządzenie samo poinformuje Cię o wystąpieniu błędu. Głos można wyciszyć lub zastąpić go efektami dźwiękowymi. * 13 języków (koreański, angielski, chiński, holenderski, francuski, niemiecki, węgierski, włoski, polski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, tajski). * 13 języków (koreański, angielski, chiński, holenderski, francuski, niemiecki, węgierski, włoski, polski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, tajski).

* 13 języków (koreański, angielski, chiński, holenderski, francuski, niemiecki, węgierski, włoski, polski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, tajski).

Sprzątanie przy krawędziach ścian

Edge Clean Master

Funkcja Edge Clean Master umożliwia skuteczniejsze oczyszczenie powierzchni przy krawędziach i w rogach przy pomocy specjalnej obrotowej szczotki, umieszczonej na samym przodzie. Gdy urządzenie dotknie ściany, funkcja Auto Shutter automatycznie podnosi frontową ściankę urządzenia, co pomaga zebrać więcej kurzu przy krawędzi.

Optymalna moc dostosowana do różnych powierzchni

Sterowanie mocą

Odkurzając różne powierzchnie należy korzystać z optymalnej mocy ssania, by mieć pewność, że są dokładnie wysprzątane. Funkcja sterowania mocą wykrywa, czy urządzenie znajduje się na dywanie, czy na posadzce i automatycznie generuje najefektywniejszą siłę ssania. Dzięki temu na dywanie odkurzacz używa więcej mocy, by skutecznie usunąć nagromadzony kurz.

Stała moc ssąca przez długi czas

CycloneForce

Robot sprzątający przez długi czas utrzyma wyjątkowo dużą moc ssania*. Technologia CycloneForce wytwarza dużą siłę odśrodkową, która wyłapuje z powietrza kurz i zanieczyszczenia, kierując je do zewnętrznej komory. Sprawia tym samym, że filtr dłużej pozostaje czysty, a także zapobiega jego zatykaniu. * Na podstawie testów wewnętrznych, w ramach których Samsung POWERbot VR7200 porównano z konwencjonalnym modelem Samsung VR10F71UCAC.

* Na podstawie testów wewnętrznych, w ramach których Samsung POWERbot VR7200 porównano z konwencjonalnym modelem Samsung VR10F71UCAC.

Sprzątanie według wskazań

Point Cleaning™

System Point Cleaning™ generuje punkt świetlny, którego możesz użyć, by pokierować urządzenie w konkretną lokalizację. Wystarczy wskazać światłem miejsce przed odkurzaczem, a przemieści się on w kierunku punktu świetlnego, po drodze odkurzając daną powierzchnię.

Szybkie i skuteczne sprzątanie większych powierzchni

Szeroka szczotka

Szeroka szczotka odkurzacza umożliwia szybsze i skuteczniejsze sprzątanie większych powierzchni. Szczotka ma 278 mm szerokości, czyli o około 35% więcej niż standardowe szczotki o wymiarze 204 mm. Pozwala to przyspieszyć proces sprzątania, ponieważ urządzenie odkurza większą powierzchnię przy mniejszej liczbie ruchów i w krótszym czasie.

Z łatwością pokonuje przeszkody

Easy Pass™

Dzięki kółkom Easy Pass™ odkurzacz płynnie i pewnie porusza się po domu. Mają one dużą, wynoszącą 80 mm średnicę, a korpus urządzenia uniesiono tak, by znajdował się na wysokości 15 mm. To oznacza, że robot bez trudu pokona większość przeszkód, takich jak przewody, dywany czy progi, dzięki czemu może pracować również pod nieobecność domowników.

Nigdy nie mówi „dość”

Automatyczne ładowanie

Nie ma już ryzyka, że odkurzacz się rozładuje. Dzięki funkcji automatycznego ładowania sam skieruje się do stacji dokującej, by naładować baterię, gdy tylko będzie ona na wyczerpaniu. Co więcej, w pełni naładowane urządzenie wróci do swojej ostatniej lokalizacji, by podjąć przerwane odkurzanie.

Wybór sposobu odkurzania

Wiele trybów odkurzania

Wybierz najlepszy sposób odkurzania w różnych sytuacjach, korzystając z jednego z wielu dostępnych. Urządzenie oferuje 3 sposoby odkurzania, tj. tryb Auto, sprzątania miejscowego oraz ręczny*. Masz także do wyboru trzy typy sterowania mocą ssania** oraz tryby ustalania harmonogramu czyszczenia, w ramach których możesz ustawić odkurzanie do siedmiu razy w tygodniu, nawet gdy nie ma Cię w domu. * Tryb ręczny jest dostępny tylko w modelach VR1AM7040, VR2AM7050, VR2AM7070, VR2AM7090, VR10M702, VR10M703, VR20M705 oraz w serii VR7200R. **Sterowanie mocą ssania jest dostępne tylko w trybie Auto oraz w trybie ręcznym. * Tryb ręczny jest dostępny tylko w modelach VR1AM7040, VR2AM7050, VR2AM7070, VR2AM7090, VR10M702, VR10M703, VR20M705 oraz w serii VR7200R. **Sterowanie mocą ssania jest dostępne tylko w trybie Auto oraz w trybie ręcznym.

* Tryb ręczny jest dostępny tylko w modelach VR1AM7040, VR2AM7050, VR2AM7070, VR2AM7090, VR10M702, VR10M703, VR20M705 oraz w serii VR7200R. **Sterowanie mocą ssania jest dostępne tylko w trybie Auto oraz w trybie ręcznym.

Wydajność
Czas czyszczenia 60/75/90 min
Prędkość poruszania 0.32 m/sek
Czas ładowania 160 min
Moc silnika 130 W
Maks. pobór mocy w trakcie ładowania 75 W
Poziom hałasu 78 dBA
Bateria
Typ baterii Li-ion
Funkcjonalności
Czujnik FullView Sensor™ 2.0
Informacje ogólne
Szerokość szczotki 278 mm
Kolor dodatkowy Srebrny
Rodzaj sterowania Dotykowy
Automatyczne ładowanie akumulatora Tak
Sterowanie zdalne pilotem Tak
Tryby czyszczenia
Automatyczny Tak
Manualny Tak
Miejscowy Tak
Point Cleaning Tak
Inne Powtarzanie
Gromadzenie kurzu
Typ Cyclone Force
Pojemność pojemnika na kurz 0.3 l
Szczotka
Szczotka główna Samoczyszcząca się szczotka
Funkcje dodatkowe
System Visionary Mapping™ Tak
Harmonogram sprzątania Tak
Sterowanie Wi-Fi Tak
Edge Clean Master Tak
Sterowanie mocą Tak
Kółka Easy Pass™ Tak
Filtr
Filtr na wylocie Tak
Filtr umieszczony przed silnikiem Tak
Dodatkowe właściwości
Wyświetlacz LED Tak
Parametry fizyczne
Wymiary urządzenia (SxWxG) 340 x 97 x 348 mm
Waga urządzenia 4.3 kg

Dodaj opinię

Rating

Dostawa

Odbiór osobisty 0,00 zł
DHL24 - Przedpłata 15,00 zł
DHL24 - Wysyłka za pobraniem 20,00 zł
Warunki kredytowania

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank.

 
Okres spłaty kredytu
od 3 do 50 miesięcy
Minimalna wartość zakupu
100 zł
Maksymalna wartość zakupu
50000 zł
Minimalny dochód miesięczny

bez ograniczeń
(szczegółowe informacje
znajdziesz na stronie banku)

Wymagana wpłata własna
nie
Dodatkowe informacje
nie wszystkie towary dostępne w sklepie możesz sfinansować kredytem na zakup towarów Santander Consumer Bank (będą one odpowiednio oznakowane)
 
Zapisz
ceneo

97% klientów poleca ten sklep