Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

SOUNDBAR SONY HT-A3000

Kod producenta: HT-A3000 EAN : 4548736134362

DARMOWA DOSTAWA

Najtańsze dostawy dzięki najlepszym
firmom kurierskim na rynku.


Potrzebujesz ustalić konkretną date dostawy?

Skontaktuj się z nami.

Ochrona na wypadek szkody

Ubezpieczenie warta
2 399,00 zł
239,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt dostępny
Dostawa w 24h
Sprawdź koszty dostawy
Negocjuj cenę

Opis i specyfikacja

 

 

Technologia 360 Spatial Sound dostosowywana

do otoczenia

 

Z oferowanymi oddzielnie głośnikami tylnymi Sony
W połączeniu z tylnymi głośnikami Sony rewolucyjna technologia 360 Spatial Sound Mapping wytwarza wiele pozornych głośników z dźwięku z samego soundbara i tylnych głośników. Dzięki tym pozornym głośnikom

, rozmieszczonym wokół Ciebie w polu dźwiękowym zoptymalizowanym do otoczenia, słuchanie staje się nowym doświadczeniem. Poczuj dramatyzm dźwięku Dolby Atmos® i DTS:X®. Usłysz każdy oddech, każdy krok, każde słowo. Bądź uczestnikiem filmu.

 

 

 

 

 

Poznaj rozległy dźwięk przestrzenny 360

 

Z oferowanymi oddzielnie głośnikami tylnymi Sony
Rozległa strefa słuchania obejmuje całe pomieszczenie, więc rodzina i znajomi uzyskują identyczne wrażenia. Strefa słuchania nie ogranicza się do obszaru naprzeciwko telewizora — jest znacznie szersza.

 

 

 

Innowacyjna technologia do optymalizacji pola

brzmieniowego

 

Optymalizacja odpowiednio do

położenia głośnika

 

Nie musisz pieczołowicie rozmieszczać dodatkowych głośników. Dzięki wbudowanym mikrofonom soundbar określi położenie poszczególnych głośników i zoptymalizuje dźwięk do pomieszczenia,
a gdy podłączysz dodatkowe głośniki, pozwoli też skorzystać z optymalizacji pola brzmieniowego. Wystarczy, że z ekranu konfiguracji początkowej lub głównego menu wybierzesz funkcję kalibracji.

wymiary.PNG

Wciągający dźwięk przestrzenny z soundbara

 

3.1-kanałowy soundbar HT-A3000 jest wyposażony w trzy przednie głośniki, w tym głośnik centralny do czystego odtwarzania dialogów, oraz dwa zintegrowane subwoofery będące źródłem głębokiego basu. Technologie Vertical Surround Engine i S-Force PRO Front Surround zapewniają wirtualny, dobiegający zewsząd dźwięk przestrzenny z nagrań Dolby Atmos® i DTS:X®. 

 

 

 

gora.PNG

Dźwięk dobiegający z góry

 

Soundbar z technologią wirtualnego dźwięku przestrzennego Sony umożliwia rozmieszczanie dźwięku w pionie i uzyskanie efektu 3D bez głośników sufitowych lub skierowanych do góry. W połączeniu z systemami Dolby Atmos i DTS:X technologia Vertical Surround Engine zapewnia bardziej realistyczny, wielowymiarowy dźwięk także z nagrań w innych formatach.

 

wokolo.PNG

Dźwięk przestrzenny dla każdego

 

Firmowa technologia przetwarzania cyfrowego pola dźwiękowego rekonstruuje wirtualne, przestrzenne pole dźwiękowe z użyciem wyłącznie przednich głośników. Rezultat to bogaty, filmowy efekt przestrzenny bez dodatkowych urządzeń w salonie.

 

Tak wciągające. Tak realistyczne.

 

Poznaj technologię 360 Reality Audio — dzięki niej poczujesz się jak na koncercie lub w studiu nagraniowym.

360-udio.PNG

Dźwięk z zaawansowanych głośników i subwoofera

 

Głośniki o dużej mocy — trzy przednie do wytwarzania efektu przestrzennego i dwa subwoofery stanowiące źródło głębokiego basu — wypełniają pomieszczenie czystym dźwiękiem o szerokim zakresie.

 

Wyraźne dialogi z głośnika centralnego

Dzięki dedykowanemu głośnikowi centralnemu (1) wyraźnie usłyszysz zarówno błyskawiczną wymianę zdań w programie telewizyjnym, jak i wypowiadaną szeptem kwestię z filmu. Głośnik ten zapewni też bogate, szczegółowe brzmienie muzyki.

 Dwa zintegrowane subwoofery zapewniające głęboki bas

Środkową część soundbara zajmują dwa subwoofery (2) o dużej mocy, dzięki czemu do uzyskania głębokiego basu nie potrzeba dużej ilości sprzętu.

balance.PNG

 

 

X-Balanced Speaker Unit

 

Dwa wbudowane subwoofery i przednie głośniki to moduły X-Balanced Speaker Unit z powiększonymi, wzmacniającymi bas membranami w kształcie prostokąta. Mimo mniejszej amplitudy przemieszczeń membrany nie maleje ciśnienie akustyczne. Oznacza to mniej zniekształceń i czystsze wokale.

Wyraźniejszy głos

 

Im głębszy bas, tym mocniejsze ruchy membrany głośnika. Jeśli w tym samym czasie membrana pełnozakresowa odtwarza wyższe częstotliwości, mogą wystąpić zakłócenia w modulacji fazy. Opracowana przez Sony technologia przetwarzania sygnału kompensuje to zjawisko, poprawiając słyszalność dialogów i rozmieszczenie źródeł dźwięku. Korekta zmodulowanego sygnału zwiększa czystość brzmienia i zapobiega zniekształcaniu głosu.

glos.PNG
bas.PNG

Rozszerzony bas 

 

Precyzyjne odtwarzanie głębokiego basu wymaga dużej mocy, powstaje więc ryzyko zniekształceń (A). W soundbarze zastosowano specjalną technologię przetwarzania sygnału, która zapewnia rozszerzony, dynamiczny bas przy każdej głośności (B).

Interpolacja cyfrowej muzyki

w czasie rzeczywistym

 

Działający w czasie rzeczywistym system DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca dźwięki o wysokiej częstotliwości, które zanikają podczas kompresji. Wykorzystując technologię Edge-AI, dynamicznie rozpoznaje instrumentację, gatunek muzyczny i indywidualne cechy utworu, jak wokale i interludia. Rezultat to bogatsze, pełniejsze wrażenia podczas słuchania.

 

innowacja.PNG

Pełniejszy, bogatszy dźwięk po dodaniu bezprzewodowego subwoofera i głośników tylnych

 

W przypadku użycia dodatkowego subwoofera bezprzewodowego dwa subwoofery w soundbarze będą odtwarzały tony niskie i wokale, a zewnętrzny subwoofer posłuży do reprodukcji najniższych częstotliwości. Aby wzmocnić filmowe przeżycia i słyszeć dźwięki z tyłu, dodaj oferowane oddzielnie bezprzewodowe tylne głośniki Sony. 

 

 

Idealne dopasowanie do telewizora Sony

 

W parze z telewizorem BRAVIA™ soundbar HT-A3000 zapewnia najlepszą jakość obrazu i dźwięku, a w rezultacie intensywne wrażenia audiowizualne. To idealny soundbar do telewizorów BRAVIA.

 

 

 

acustic.PNG

BRAVIA Acoustic Center Sync — jeszcze silniejsze przeżycia

 

Po podłączeniu telewizora BRAVIA z funkcją Acoustic Center Sync
soundbar i telewizor pełnią funkcję głośnika centralnego w zestawie kina domowego. W przypadku połączenia soundbara z dodatkowymi głośnikami bezprzewodowymi głośnik telewizora pełni funkcję kanału centralnego i wraz z soundbarem wykorzystuje technologię 360 Spatial Sound Mapping. Zapewnia to dokładne dopasowanie dźwięku do obrazu, wyraźniejsze dialogi i większą intensywność wrażeń.

Dźwięk idealnie dopasowany do akcji

 

Dzięki technologii Acoustic Center Sync usłyszysz dialog dokładnie z miejsca, w którym postaci znajdują się na scenie. Idealne dopasowanie obrazu i dźwięku sprawi, że oglądanie stanie się jeszcze bardziej emocjonujące.

doakcji.PNG

 

Łatwa obsługa telewizorów BRAVIA

Dzięki integracji interfejsu użytkownika ustawienia dźwięku w soundbarze automatycznie pojawiają się w menu „Szybkie ustawienia” telewizora BRAVIA, a do wybierania pola dźwiękowego i regulacji głośności można używać pilota od telewizora.

 

Miejsce na soundbar

Jeśli masz telewizor BRAVIA z wielopozycyjną podstawą, możesz zmienić jej ustawienie tak, by soundbar HT-A3000 dyskretnie zajął miejsce pod telewizorem.

Wielokierunkowa, blokowa konstrukcja

 

Soundbar HT-A3000 i dodatkowe głośniki są oparte na wspólnej koncepcji „wielokierunkowej blokowej konstrukcji” (Omnidirectional Block). Finezyjne, zaokrąglone brzegi symbolizują monolityczny blok będący źródłem donośnego dźwięku. Bogate faktury użytych materiałów dobrze wpisują się w wystrój domowego salonu.

 

 

 

 

 

 

Strumieniowe przesyłanie muzyki z ulubionych serwisów

 

Dzięki obsłudze technologii Spotify Connect™ oraz innych serwisów muzycznych cała rodzina może wygodnie słuchać muzyki przez Bluetooth®, Chromecast lub Apple AirPlay 2.

 

 

Spotify Connect™

Słuchaj muzyki z serwisu Spotify bezpośrednio przez głośnik, a jako pilota używaj aplikacji Spotify Connect™.

Wbudowany Chromecast

Możesz przesyłać strumieniowo muzykę, radio internetowe i podcasty ze swojego smartfona, tabletu lub laptopa do urządzenia audio. Wystarczy nacisnąć przycisk Cast.

Apple AirPlay 2

Używaj soundbara do odtwarzania muzyki i innych materiałów z urządzeń Apple. Wystarczy do tego jedno stuknięcie.

polecenie.PNG

Polecenia głosowe

 

Soundbar HT-A3000 jest zgodny z urządzeniami z Asystentem Google
i technologią Chromecast built-in™ oraz urządzeniami z asystentem Amazon Alexa. Można go dodać do grupy głośników w aplikacji Google Home, by włączać odtwarzanie, regulować głośność i wybierać wiele innych funkcji poleceniami głosowymi.

 

Tworzenie nastroju przez naciśnięcie przycisku

 

Kiedy chcesz, żeby film był jeszcze bardziej emocjonujący, naciśnij przycisk Sound Field na pilocie, a przeniesiesz się w środek akcji. Wyłącz pole dźwiękowe, aby uzyskać czyste brzmienie muzyki stereo.

nastroju.PNG

 

Łatwa obsługa telewizorów BRAVIA

Dzięki integracji interfejsu użytkownika ustawienia dźwięku w soundbarze automatycznie pojawiają się w menu „Szybkie ustawienia” telewizora BRAVIA, a do wybierania pola dźwiękowego i regulacji głośności można używać pilota od telewizora.

 

Miejsce na soundbar

Jeśli masz telewizor BRAVIA z wielopozycyjną podstawą, możesz zmienić jej ustawienie tak, by soundbar HT-A3000 dyskretnie zajął miejsce pod telewizorem.

Łączność Bluetooth®

Łącze Bluetooth® umożliwia bezprzewodową, strumieniową transmisję muzyki ze smartfona, tabletu lub laptopa. 

Strumieniowa transmisja przez Wi-Fi

Wbudowane łącze Wi-Fi umożliwia połączenie z Internetem i strumieniową transmisję dźwięku z urządzeń w tej samej sieci domowej.

 

Konfiguracja w kilka sekund

 

Włącz soundbar do gniazdka sieci energetycznej, połącz go z telewizorem przez HDMI eARC i włącz. Port USB, wejście optyczne, wyjście HDMI (eARC) oraz wyjście S-CENTER OUT do zgodnych modeli BRAVIA oznaczają, że masz wszystkie złącza potrzebne do słuchania fantastycznego dźwięku przestrzennego.

 

 

Jeszcze więcej przyjemności

 

Seanse filmowe, oglądanie telewizji, słuchanie muzyki czy kibicowanie ulubionej drużynie – cokolwiek robicie całą rodziną, dzięki soundbarowi Sony będziecie z tego czerpać jeszcze więcej przyjemności, a wspólny czas upłynie pod znakiem intensywnej rozrywki.

rodzina2.PNG

Dane techniczne i charakterystyka


Soundbar HT-A3000 pozwoli Ci przeżywać ulubione filmy, programy telewizyjne i muzykę. Sam soundbar zapewnia prawdziwy 3.1-kanałowy dźwięk przestrzenny połączony z technologiami S-Force PRO Front Surround i Vertical Surround Engine. Możesz ponadto dodać oferowane oddzielnie głośniki tylne i korzystać z technologii 360 Spatial Sound Mapping z wieloma wirtualnymi głośnikami.

wymiary_koniec.PNG
Specyfikacja
WYMIARY JEDNOSTKI CENTRALNEJ – SAMA JEDNOSTKA (SZER. X WYS. X GŁ.) 950 × 64 × 128 mm
WAGA JEDNOSTKI CENTRALNEJ – SAMA JEDNOSTKA 4,6 kg
Typ wzmacniaczaWzmacniacz cyfrowy, S-Master
Kanały wzmacniacza5 kanałów
Moc wyjściowa (całkowita)250 W
Typ subwooferaWbudowany subwoofer
Złącza wejściowe i wyjścioweOptyczne wejście audio, USB typu A, exFAT, FAT12/16/32, vFAT
Wersja w IEEE802.11a / b / g / n / ac
Bluetooth®RX / TX
Wersja BluetoothWersja 5.0
HDCP 2.2Tak
Liczba wejść/wyjśćWejścia/wyjścia: — / 1 (eARC/ARC)
eARCTak
Funkcja BRAVIA SyncTak
HDMI CECTak
HDMI eARCDolby Digital, Dolby Digital plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, DTS HD High Resolution Audio, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96 / 24, DTS: X, LPCM 5 kan. / 5.1 kan. / 7.1 kan., LPCM 192 kHz / 24 bity
Wejście optyczneDolby Digital, Dolby Dual mono, DTS, LPCM 2 kanały, LPCM 48 kHz / 24 bity
USBDSD (.dsf / .dff) DSD 5,6 MHz, WAV, Flac, ALAC (.m4a, .mov), AIFF (.aiff, .aif), HE AAC, AAC, MP3, Monkey Audio, WMA, Ogg Vorbis
Bluetooth (odbiornik)SBC, AAC, LDAC
Bluetooth (nadajnik)SBC, LDAC
Tryb dźwiękuPole dźwiękowe
Efekt dźwiękowyTryb nocny, tryb głosowy, Immersive Audio Enhancement (z włączonym polem dźwiękowym)
Technologia wirtualnego dźwięku przestrzennegoS-Force PRO, Vertical Surround Engine, 360 Spatial sound mapping, Dolby Speaker Virtual, DTS Virtual: X
Struktura głośnika3.1-kanałowy (wbudowany subwoofer)
SubwooferWbudowany subwoofer
Funkcja współpracy z sieciąChromecast built-in, Spotify Connect, przycisk Music Service, współpraca z Asystentem Google, współpraca z Alexa
Bezprzewodowy dźwięk przestrzenny (opcjonalne głośniki bezprzewodowe)Tak
Bezprzewodowe połączenie z telewizoremTak
Pobór mocy50 W
Pobór mocy (w trybie QuickStart (Szybkie uruchamianie))Poniżej 0,5 W
Pobór mocy (w trybie Remote Start (Zdalne uruchamianie))Poniżej 3 W
Możliwość montażu na ścianieTak
Pobór mocy (przy wyłączonym zasilaniu)Brak danych
Pobór mocy (w trybie czuwania)0,5 W
Pobór mocy (w trybie czuwania sieci) — Złącza0,5 W (HDMI CEC) / 3,0 W (Wi-Fi) / 2,0 W (Bluetooth) / 3,0 W (wykorzystane wszystkie gniazda i sieci) ** Port Wi-Fi ma funkcję routera, która pozwala przesyłać dane audio do wybranych produktów audio Sony (SA-SW3, SA-SW5, SA-RS3S).
Włączony tryb czuwaniaPo 20 minutach
Włączony tryb czuwania sieci — ZłączaPo 20 minutach (Wi-Fi) / po 20 minutach (Bluetooth)
Wyłącznik sieci bezprzewodowej(-ych)Aby włączyć funkcję Wi-Fi i funkcję BT, naciśnij przycisk HOME i wybierz poniższe ustawienia. 1. [Setup] (Konfiguracja) - [Advanced Settings] (Ustawienia zaawansowane) - [Network Settings] (Ustawienia sieciowe) - [Wi-Fi Connection] (Połączenie Wi-Fi) - [On/Off] (Wł./Wył.) 2. [Setup] (Konfiguracja) - [Advanced Settings] (Ustawienia zaawansowane) - [Bluetooth Settings] (Ustawienia Bluetooth) - [Bluetooth Mode] (Tryb Bluetooth) - [Receiver/Transmitter/Off] (Odbiornik/Nadajnik/Wył.)
Rozwiń opis

Opinie

Dodaj opinię +
Rozwiń więcej opinii

Ostatnio przeglądane

Raty i Leasing

Raty
Leasing
santander_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank

  • Okres spłaty kredytu: 3-50 miesięcy
  • Minimalna wartość zakupu: 100 zł
  • Maksymalna wartość zakupu: 50 00 zł
  • Minimalny dochód miesięczny: bez ograniczeń
  • Wpłata własna: nie

Więcej o ratach na Santander Consumer Bank

pko_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu w leasing za pośrednictwem banku PKO Leasing S.A.

  • Okres spłaty kredytu: 12-48 miesięcy

Więcej o leasingu na PKO Leasing S.A.

Ostatnio oglądane

2 399,00 zł
239,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt dostępny
Dostawa w 24h
Sprawdź koszty dostawy
Negocjuj cenę
ceneo

97% klientów poleca ten sklep