Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

SOUNDBAR SONY HT-A5000 - Produkt poekspozycyjny

Kod producenta: HT-A5000 EAN : 4548736129962

DARMOWA DOSTAWA

Najtańsze dostawy dzięki najlepszym
firmom kurierskim na rynku.


Potrzebujesz ustalić konkretną date dostawy?

Skontaktuj się z nami.

PRODUKT POEKSPOZYCYJNY

Ochrona na wypadek szkody

Ubezpieczenie warta

2 499,00 zł

3 399,00 zł

Taniej o 900,00 zł
i
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2 499,00 zł
249,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt dostępny
Dostawa w 24h
Sprawdź koszty dostawy
Negocjuj cenę

Opis i specyfikacja

 

Technologia dźwięku przestrzennego 360

 dostosowywana do otoczenia

 

Z oferowanymi oddzielnie głośnikami tylnymi Sony
W połączeniu z tylnymi głośnikami Sony rewolucyjna technologia 360 Spatial Sound Mapping wytwarza wiele pozornych głośników z dźwięku z samego soundbara i tylnych głośników. Dzięki tym pozornym głośnikom, rozmieszczonym wokół Ciebie w polu dźwiękowym zoptymalizowanym do otoczenia, słuchanie staje się nowym doświadczeniem. Poczuj dramatyzm dźwięku Dolby Atmos® i DTS:X®. Usłysz każdy oddech, każdy krok, każde słowo i poczuj się uczestnikiem filmu.

 

 

 

 

 

 

 

Poznaj rozległy dźwięk przestrzenny 360

 

Z oferowanymi oddzielnie głośnikami tylnymi Sony
Rozległa strefa słuchania obejmuje całe pomieszczenie, więc rodzina i znajomi uzyskują identyczne wrażenia. Strefa słuchania nie ogranicza się do obszaru naprzeciwko telewizora — jest znacznie szersza.

 

 

 

Innowacyjne technologie do optymalizacji pola

brzmieniowego

 

 

wymiary.PNG

Optymalizacja odpowiednio do

położenia głośnika

 

Nie musisz pieczołowicie rozmieszczać dodatkowych głośników. Dzięki wbudowanym mikrofonom soundbar określi położenie poszczególnych głośników i zoptymalizuje dźwięk do pomieszczenia. Pozwoli też skorzystać z optymalizacji pola brzmieniowego, nawet bez dodatkowych głośników. Wystarczy, że z ekranu konfiguracji początkowej lub głównego menu wybierzesz funkcję kalibracji.

Porywający dźwięk przestrzenny z zaawansowanego soundbara

 

5.1.2-kanałowy soundbar HT-A5000 zawiera dwa głośniki skierowane w górę, dwa liniowe głośniki wysokotonowe, trzy przednie głośniki rozszerzające efekt przestrzenny i dwa subwoofery wytwarzający głęboki bas. Technologie Vertical Surround Engine i S-Force PRO Front Surround zapewniają wirtualny, dobiegający zewsząd dźwięk przestrzenny z nagrań Dolby Atmos® i DTS:X®.

 

 

gora.PNG

Dźwięk dobiegający z góry 

 

Soundbar z technologią wirtualnego dźwięku przestrzennego Sony umożliwia rozmieszczanie dźwięku w pionie i uzyskanie efektu 3D bez głośników sufitowych lub skierowanych w górę. W połączeniu z systemami Dolby Atmos i DTS:X technologia Vertical Surround Engine zapewnia bardziej realistyczny, wielowymiarowy dźwięk także z nagrań w innych formatach.

 

wokolo.PNG

Dźwięk przestrzenny dla każdego 

 

Firmowa technologia przetwarzania cyfrowego pola dźwiękowego rekonstruuje wirtualne, przestrzenne pole dźwiękowe z użyciem wyłącznie przednich głośników. Rezultat to bogaty, filmowy efekt przestrzenny bez dodatkowych urządzeń w salonie.

 

 

 

Dźwięk z zaawansowanych głośników i subwoofera

 

Współdziałające głośniki o dużej mocy wypełniają cały pokój czystym dźwiękiem o szerokim zakresie. Soundbar jest wyposażony w dwa głośniki skierowane w górę, dzięki którym słyszysz dźwięk znad głowy, dwa liniowe głośniki wysokotonowe i trzy przednie głośniki tworzące efekt przestrzenny oraz zintegrowany subwoofer będący źródłem głębokiego basu.

 

 

 

Głośniki skierowane w górę

 

Fale emitowane z głośnika X-Balanced Speaker Unit odbijają się od sufitu, tworząc realistyczne odczucie, że dźwięk dobiega od góry. Do wzmocnienia tego wrażenia przyczynia się dodatkowo technologia Vertical Surround Engine.

 

Liniowe jednostki wysokotonowe

 

Dzięki odbiciom dźwięku od bocznych ścian efekt przestrzenny jest znacznie szerszy od samego telewizora. Do dalszego wzmocnienia tego wrażenia przyczyna się technologia S-Force PRO Front Surround.

 

 

 

Dwa zintegrowane subwoofery

 

Wytwarza wysokie ciśnienie akustyczne, zapewniając czysty, głęboki bas. Właściwość tę uzyskano poprzez zwiększenie powierzchni membrany i wielkości subwoofera (X-Balanced Speaker Unit). 

 

Przednie głośniki

 

Zapewniają wysoką jakość dźwięku, mniej zniekształceń i bardzo czysty głos z modułu X-Balanced Speaker Unit.

 

 

balance.PNG

X-Balanced Speaker Unit

 

Głośniki skierowane w górę, dwa wbudowane subwoofery i przedni głośnik to moduły X-Balanced Speaker Unit z powiększonymi, wzmacniającymi bas membranami w kształcie prostokąta. Mimo mniejszej amplitudy przemieszczeń membrany nie maleje ciśnienie akustyczne. Oznacza to mniej zniekształceń i czystsze wokale. 

 

 

Interpolacja cyfrowej muzyki 

w czasie rzeczywistym

 

Działający w czasie rzeczywistym system DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca dźwięki o wysokiej częstotliwości, które zanikają podczas kompresji. Wykorzystując technologię Edge-AI, dynamicznie rozpoznaje instrumentację, gatunek muzyczny i indywidualne cechy utworu, jak wokale i interludia. Rezultat to bogatsze, pełniejsze wrażenia podczas słuchania.

 

innowacja.PNG
glos.PNG

 

 

Wyraźniejszy głos

 

Im głębszy bas, tym mocniejsze ruchy membrany głośnika. Jeśli w tym samym czasie membrana pełnozakresowa odtwarza wyższe częstotliwości, mogą wystąpić zakłócenia w modulacji fazy. Opracowana przez Sony technologia przetwarzania sygnału kompensuje to zjawisko, poprawiając słyszalność dialogów i rozmieszczenie źródeł dźwięku. Korekta zmodulowanego sygnału zwiększa czystość brzmienia i zapobiega zniekształcaniu głosu.

Rozszerzony bas

 

Precyzyjne odtwarzanie głębokiego basu wymaga dużej mocy, powstaje więc ryzyko zniekształceń (A). W soundbarze HT-A5000 zastosowano specjalną technologię przetwarzania sygnału, która zapewnia rozszerzony, dynamiczny bas przy każdej głośności (B).

bas.PNG

 

Odkryj na nowo swoje ulubione nagrania

 

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości zapewnia najwyższą precyzję i autentyzm brzmienia ulubionej muzyki. Wypróbuj technologię 360 Reality Audio, która pogłębi to wrażenie, otaczając Cię ze wszystkich stron dźwiękami instrumentów.  

 

 

 

Niepogorszona jakość obrazu

 

Oglądaj żywe sceny, pełne głębi i wiernie oddanych kolorów. Przejście odtwarzanego sygnału przez soundbar HT-A5000 nie powoduje najmniejszego pogorszenia pierwotnej jakości obrazu, możesz więc bez reszty oddać się oglądaniu filmów. Dzięki obsłudze najnowszych formatów bardziej emocjonujące i realistyczne stają się także gry.

 

 

 

 

 

konsola.PNG

Intensywne przeżycia podczas gry

i oglądania filmów

 

Funkcje Auto HDR Tone Mapping i Auto Genre Picture Mode zapewnią intensywne wrażenia podczas gier i filmów, gdy połączysz telewizor BRAVIA XR™ z konsolą PlayStation®5 przez ten produkt.

 

 

Pełniejszy, bogatszy dźwięk po dodaniu bezprzewodowego subwoofera i głośników tylnych

 

W przypadku użycia dodatkowego subwoofera bezprzewodowego dwa subwoofery w soundbarze będą odtwarzały tony niskie i wokale, a zewnętrzny subwoofer posłuży do reprodukcji najniższych częstotliwości. Aby wzmocnić filmowe przeżycia i słyszeć dźwięki z tyłu, dodaj oferowane oddzielnie bezprzewodowe tylne głośniki Sony.

 

 

Subwoofer SA-SW5

Głęboki, bogaty bas o mocy 300 W z przetwornika akustycznego 180 mm z membraną bierną.

Subwoofer SA-SW3

Dźwięk o mocy 200 W z kompaktowego subwoofera o średnicy 160 mm.

 

 

 

Głośniki tylne SA-RS5

Łącznie 180 W szerszego dźwięku przestrzennego z głośników skierowanych w górę.

Głośniki tylne SA-RS3S

Łącznie 100 W szerszego dźwięku przestrzennego.

 

 

 

Wysoka jakość dźwięku dzięki innowacyjnej

technologii


Idealne dopasowanie do telewizora Sony

 

W parze z telewizorem BRAVIA™ soundbar HT-A5000 zapewnia najlepszą jakość obrazu i dźwięku, a w rezultacie intensywne wrażenia audiowizualne. To idealny soundbar do telewizorów BRAVIA.

 

 

19[1].png

BRAVIA Acoustic Center Sync —

jeszcze silniejsze przeżycia

 

Po podłączeniu telewizora BRAVIA z funkcją Acoustic Center Sync
soundbar i telewizor pełnią funkcję głośnika centralnego w zestawie kina domowego. W przypadku połączenia soundbara z dodatkowymi głośnikami bezprzewodowymi głośnik telewizora pełni funkcję kanału centralnego i wraz z soundbarem wykorzystuje technologię 360 Spatial Sound Mapping. Umożliwia to dokładne dopasowanie dźwięku do obrazu, by zapewnić intensywne wrażenia.

 

 

Dźwięk idealnie dopasowany do

akcji

 

Dzięki technologii Acoustic Center Sync usłyszysz dialog dokładnie z miejsca, w którym postaci znajdują się na scenie. Idealne dopasowanie obrazu i dźwięku sprawi, że oglądanie stanie się jeszcze bardziej emocjonujące

 

 

20[1].png

 

Łatwa obsługa za pomocą telewizora BRAVIA

Dzięki zintegrowanemu interfejsowi użytkownika ustawienia dźwięku w soundbarze automatycznie pojawiają się w menu „Szybkie ustawienia” telewizora BRAVIA, można więc z łatwością zmienić pole dźwiękowe i głośność.

 

Miejsce na soundbar

Jeśli masz telewizor BRAVIA z wielopozycyjną podstawą, możesz zmienić jej ustawienie tak, by soundbar HT-A5000 dyskretnie zajął miejsce pod telewizorem.

Wielokierunkowa, blokowa konstrukcja

 

Soundbar HT-A5000 i dodatkowe głośniki są oparte na wspólnej koncepcji „wielokierunkowej blokowej konstrukcji” (Omnidirectional Block). Finezyjne, zaokrąglone brzegi symbolizują monolityczny blok będący źródłem donośnego dźwięku. Bogate faktury użytych materiałów dobrze wpisują się w wystrój domowego salonu.

 

Strumieniowe przesyłanie muzyki

z ulubionych serwisów

 

Dzięki obsłudze technologii Spotify Connect™ oraz serwisów muzycznych możesz wygodnie słuchać muzyki przez Bluetooth®, Chromecast lub Apple AirPlay 2.

strumieniowanie.PNG

Łączność Bluetooth®

Łącze Bluetooth® umożliwia bezprzewodową, strumieniową transmisję muzyki ze smartfona, tabletu lub laptopa. 

Strumieniowa transmisja przez Wi-Fi

Wbudowane łącze Wi-Fi umożliwia połączenie z Internetem i strumieniową transmisję dźwięku z urządzeń w tej samej sieci domowej.

 

 

Spotify Connect™

Słuchaj muzyki z serwisu Spotify bezpośrednio przez głośnik, a jako pilota używaj aplikacji Spotify Connect™.

Wbudowany Chromecast

Możesz przesyłać strumieniowo muzykę, radio internetowe i podcasty ze swojego smartfona, tabletu lub laptopa do urządzenia audio. Wystarczy nacisnąć przycisk Cast.

Apple AirPlay 2

Używaj soundbara do odtwarzania muzyki i innych materiałów z urządzeń Apple. Wystarczy do tego jedno stuknięcie.

polecenie.PNG

Polecenia głosowe

 

Soundbar jest zgodny z urządzeniami z Asystentem Google
i technologią Chromecast built-in™ oraz z urządzeniami z Amazon Alexa. Po dodaniu soundbara HT-A5000 do grupy głośników w aplikacji Google Home można włączyć odtwarzanie, wyregulować głośność i wybrać wiele innych funkcji, używając poleceń głosowych.

 

Tworzenie nastroju przez naciśnięcie

 przycisku

 

Kiedy chcesz, żeby film był jeszcze bardziej emocjonujący, naciśnij przycisk Sound Field na pilocie, a przeniesiesz się w środek akcji. Wyłącz pole dźwiękowe, aby uzyskać czyste brzmienie muzyki stereo i nagrań o wysokiej rozdzielczości.

31[1].png

Gotowy do użytku od razu po rozpakowaniu

 

Soundbar HT-A5000 jest gotowy do użytku niemal zaraz po rozpakowaniu. Po prostu podłączasz go do zasilania, łączysz z telewizorem przez HDMI eARC i włączasz. Gniazda USB, optyczne audio, wejście i wyjście HDMI (eARC) oraz wyjście S-CENTER OUT do zgodnych modeli BRAVIA oznaczają, że masz wszystkie złącza potrzebne do słuchania fantastycznego dźwięku przestrzennego.

 

 

Dane techniczne i charakterystyka


Soundbar HT-A5000 przeniesie Twoje filmy i rozrywkę na wyższy poziom. Sam soundbar zapewni Ci prawdziwy 5.1.2-kanałowy dźwięk przestrzenny połączony z technologiami S-Force PRO Front Surround i Vertical Surround Engine. Możesz ponadto dodać oferowane oddzielnie głośniki tylne i korzystać z technologii 360 Spatial Sound Mapping z wieloma pozornymi głośnikami.

 

wymiary_koniec.PNG
Specyfikacja
WYMIARY JEDNOSTKI CENTRALNEJ – SAMA JEDNOSTKA (SZER. X WYS. X GŁ.) 1210 × 67 × 140 mm
WAGA JEDNOSTKI CENTRALNEJ – SAMA JEDNOSTKA 6,1 kg
Typ wzmacniaczaWzmacniacz cyfrowy, S-Master HX
Kanały wzmacniacza9 kanałów
Moc wyjściowa (całkowita)450 W
Typ subwooferaWbudowany
Złącza wejściowe i wyjścioweOptyczne wejście audio, USB typu A, system plików: exFAT, FAT12/16/32, vFAT
Wersja w IEEE802.11a/b/g/n/ac
Bluetooth®Tak
Wersja BluetoothWersja 5.0
HDCP 2.2Tak
Liczba wejść/wyjść1/1 (eARC/ARC)
eARCTak
4K/60p/YUV4:4:4Tak
HDRTak
Zgodność z Dolby Vision™Tak
HLG (hybrid log gamma)Tak
Funkcja BRAVIA SyncTak
HDMI CECTak
Wejście HDMIDolby Digital, Dolby Digital plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, DTS HD High Resolution Audio, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96/24, DTS:X, LPCM
HDMI eARCDolby Digital, Dolby Digital plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, DTS HD High Resolution Audio, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96/24, DTS:X, LPCM
Wejście optyczneDolby Digital, Dolby Dual mono, DTS, LPCM 2 kanały
USBDSD (.dsf / .dff ), Wav, Flac, ALAC(.m4a, .mov), AIFF(.aiff, .aif), HE AAC, AAC, mp3, Monkey Audio, WMA, Ogg Vorbis
Bluetooth (odbiornik)AAC, SBC, LDAC
Bluetooth (nadajnik)SBC, LDAC
Tryb dźwiękuStandardowy, Pole dźwiękowe
Efekt dźwiękowyTryb nocny, Tryb głosowy, Immersive Audio Enhancement
Technologia wirtualnego dźwięku przestrzennegoS-Force PRO, Vertical Surround Engine, Dolby Speaker Virtual, Dolby Surround, Neural:X
Struktura głośnika5.1.2 kanałów (wbudowany subwoofer)
Funkcja współpracy z sieciąChromecast built-in, Spotify Connect, przycisk Music Service, współpraca z Asystentem Google, AirPlay 2
Bezprzewodowy dźwięk przestrzenny (opcjonalne głośniki bezprzewodowe)Tak
Bezprzewodowe połączenie z telewizoremTak
Pobór mocy86 W
Pobór mocy (w trybie QuickStart (Szybkie uruchamianie))Poniżej 0,5 W
Pobór mocy (w trybie Remote Start (Zdalne uruchamianie))Poniżej 3 W
Zgodność z AUTO HDR TONE MAPPING (przejście)Tak
Zgodność z AUTO GENRE PICTURE MODE (przejście)Tak
Pobór mocy (przy wyłączonym zasilaniu)Brak danych
Pobór mocy (w trybie czuwania)0,5 W
Pobór mocy (w trybie czuwania sieci) — Złącza2,4 W (Wi-Fi, Bluetooth, wykorzystane wszystkie gniazda i sieci) ** Port Wi-Fi ma funkcję routera, która pozwala przesyłać dane audio do wybranych produktów audio Sony (SA-SW3, SA-SW5, SA-RS3S).
Włączony tryb czuwaniaPo 20 minutach
Włączony tryb czuwania sieci — ZłączaPo 20 minutach (Wi-Fi, Bluetooth, specyfikacja dźwięku bezprzewodowego 4.0)
Wyłącznik sieci bezprzewodowej(-ych)Zmień ustawienie sieci bezprzewodowej w menu „HOME” ([Setup] (Konfiguracja) - [Advanced Settings] (Ustawienia zaawansowane) - [System Settings] (Ustawienia systemowe) - [Network/Bluetooth Standby] (Czuwanie sieci/Bluetooth) - [On/Off] (Wł./Wył.)).
Rozwiń opis

Opinie

Dodaj opinię +
29.12.2022
Tomasz Jatkowski
SOUNDBAR SONY A5000
Opinia wystawiona w akcji promocyjnej Sony.
Jestem zadowolonyz produktu
Rozwiń więcej opinii

Ostatnio przeglądane

Raty i Leasing

Raty
Leasing
santander_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank

  • Okres spłaty kredytu: 3-50 miesięcy
  • Minimalna wartość zakupu: 100 zł
  • Maksymalna wartość zakupu: 50 00 zł
  • Minimalny dochód miesięczny: bez ograniczeń
  • Wpłata własna: nie

Więcej o ratach na Santander Consumer Bank

pko_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu w leasing za pośrednictwem banku PKO Leasing S.A.

  • Okres spłaty kredytu: 12-48 miesięcy

Więcej o leasingu na PKO Leasing S.A.

Ostatnio oglądane

2 499,00 zł

3 399,00 zł

Taniej o 900,00 zł
i
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2 499,00 zł
249,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt dostępny
Dostawa w 24h
Sprawdź koszty dostawy
Negocjuj cenę
ceneo

97% klientów poleca ten sklep