Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

Telewizor Samsung Neo QLED 65" QE65QN95C

Kod producenta: QE65QN95CATXXH EAN : 8806094892963

DARMOWA DOSTAWA

Najtańsze dostawy dzięki najlepszym
firmom kurierskim na rynku.


Potrzebujesz ustalić konkretną date dostawy?

Skontaktuj się z nami.

Specyfikacja

 • Quantum Mini LED - Precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu
 • Absolutnie Bezgraniczny Design - Piękno minimalizmu
 • Neuronowy Procesor AI Quantum 4K - Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji
 • Dolby Atmos® (4.2.2CH) - Spektakularny dźwięk przestrzenny
Zobacz pełną specyfikację
12 999,00 zł
1 299,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt dostępny
Dostawa w 24h
Sprawdź koszty dostawy
Negocjuj cenę

Opis i specyfikacja

 •  Quantum Mini LED
  Quantum Mini LED
 •  Absolutnie Bezgraniczny Design
  Absolutnie Bezgraniczny Design
 • Neuronowy Procesor AI Quantum 4K
  Neuronowy Procesor AI Quantum 4K
 •  Dolby Atmos® (4.2.2CH)
  Dolby Atmos® (4.2.2CH)

Ciesz się imponującą jakością obrazu z Neo QLED

A Neo QLED TV is displaying colorful graphic on its screen

Quantum Mini LED

Precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu

Technologia Quantum Mini LED sprawia, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki udoskonalonej, 14-bitowej skali luminancji. Teraz możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegalne wcześniej szczegóły. Nowoczesna technologia pozwoli Ci zachwycać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

 Quantum Mini LED
A surfer on the screen is displayed in detail through the Quantum Mini LEDs in the back that are accurately controlling light.

Absolutnie Bezgraniczny Design

Piękno minimalizmu

Nie musisz iść na kompromis pomiędzy elegancją a wciągającymi wrażeniami podczas oglądania. Absolutnie Bezgraniczny Design o niezwykle smukłym profilu zapewni Ci nowy poziom doświadczeń wizualnych, nie tylko podczas maratonów filmowych.

 Absolutnie Bezgraniczny Design
A side view of a Neo QLED TV is on display exhibiting its ultra thin feature.

Neuronowy Procesor
AI Quantum 4K

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Udoskonalony proces skalowania o jakości zbliżonej do 4K oparty jest aż na 20 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują dane obrazu. Każda z sieci odpowiada za określony obszar i jest automatycznie dobierana przez algorytm, aby zwiększyć jakość dostarczanej treści. Inteligentny algorytm wykorzystuje proces szczegółowego uczenia się do analizy obrazu i treści wejściowych, a następnie podnosi jakość każdej sceny, udoskonalając jej kontrast oraz kolory - wszystko po to, byś mógł doświadczać pełnej mocy obrazu zbliżonego do 4K.*

Neuronowy Procesor AI Quantum 4K
A woman is playing tennis in front of a large crowd. The Neural Quantum Processor 4K processes the many objects on display and enhances the entire scene. Neural Quantum Processor 4K is on display in the lower lefthand corner.
*Jakość oglądania może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Dolby Atmos® (4.2.2CH)

Spektakularny dźwięk przestrzenny

Dolby Atmos® w połączeniu z wbudowanymi wielokanałowymi głośnikami 4.2.2CH zapewnia niezwykle porywający dźwięk. Doświadczysz niezapomnianych wrażeń kinowych, mając poczucie, że znajdujesz się w samym środku akcji oglądanego filmu.

 Dolby Atmos® (4.2.2CH)

*Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®.

A QLED TV is showing a child playing in the rain. Surround sound emitted from Dolby Atmos' top channel speakers is filling the room.

Jakość obrazu

Elephants are walking around in a wide field. The scene after applying HDR 10+ ADAPTIVE/GAMING technology is much brighter and crisper than the SDR version.

Neo Quantum HDR+

Moc koloru i kontrastu

Czerp większą radość z oglądania niezwykle głębokich kolorów. Quantum HDR wspiera standard HDR10+, zapewniając wysoką jasność obrazu i dostosowując poziom jasności do charakterystyki każdej sceny.

*Zakres luminancji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów firmy Samsung. Jego działanie zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz. **Obraz oryginalny musi być wyprodukowany w standardzie HDR10+. ***Modele 43'' i 50'' z serii QN90C posiadają Neo Quantum HDR.
Conventional screen shows image with lots of light reflection while Anti Reflection screen displays clear image.

Powłoka Antyrefleksyjna

Eliminacja rozpraszających odblasków

Powłoka Antyrefleksyjna sprawi, że światło odbijające się od telewizora nie przeszkodzi Ci w popołudniowym meczu lub wieczornym maratonie filmowym. Dzięki rozproszeniu odblasków światła możesz zająć dowolne miejsce w salonie i dać się wciągnąć w najnowsze hity kinowe.

*Standardowy telewizor Samsung bez Powłoki Antyrefleksyjnej
The 3 steps to projecting a life like rhinoceros is exhibited using Real Depth Enhancer technology.

Wzmocnienie Głębi Obrazu

Trójwymiarowa głębia obrazu

Wzmocnienie Głębi Obrazu odzwierciedla postrzeganie głębi obrazu przez ludzkie oko poprzez zwiększenie kontrastu na pierwszym planie. Dzięki temu wszystkie pierwszoplanowe detale stają się niezwykle realistyczne i wyraźne, a tło pozostaje bez zmian.

*Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu
A dog is wrapped in a colorful blanket. Pantone validated and Pantone SkinTone validated colors are emphasized.

Autentyczne kolory PANTONE

Autentyczne kolory zweryfikowane przez PANTONE

Ciesz się autentycznymi kolorami zweryfikowanymi przez PANTONE, zaufany symbol wiernego odwzorowania barw, tylko na ekranach Samsung

*PANTONE LLC - amerykańskie przedsiębiorstwo, które w 1963 r. wprowadziło PANTONE MATCHING SYSTEM®, narzędzie pozwalające na wierny wybór i spójną reprodukcję kolorów. Certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE” gwarantuje, że produkt może wiernie symulować pełną gamę kolorów PANTONE, co zostało udowodnione przez zespół PANTONE Advanced Color Technology (ACT).
The screen during daylight is bright while it's adjusted to be softer on the eyes at night. VDE tested logo is on display.

Tryb Komfort dla Oczu

Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia

Funkcja pozwalająca na automatyczne dostosowanie jasności obrazu oraz temperatury kolorów, w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła zewnętrznego. Dzięki temu obraz jest bardziej miękki i przyjazny dla ludzkich oczu, więc są one mniej podatne na zmęczenie.

*Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.
A screen is displaying a woman swimming underwater. Areas with brighter highlights, clearer details and vibrant colors is emphasized.

Automatyczny remastering HDR

Ciesz się obrazem o jakości HDR nawet przy treściach SDR

Przekształcanie treści SDR na treści w jakości HDR dzięki technologii głębokiego uczenia. Algorytm uczy się różnic między standardami i transformuje treści SDR na jakość w stylu HDR, z jaśniejszymi punktami świetlnymi, żywszymi kolorami i wyraźniejszymi szczegółami.

*Dostępne w Trybie Gry na podłączonej konsoli.

Dźwięk

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem+

Kinowa jakość brzmienia

Wyobraź sobie scenę akcji z pościgiem samochodowym czy lecącym samolotem. Funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem+ poprzez wbudowany system głośników (4.2.2) dostarczy Ci więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń, a Ty będziesz mógł poczuć się częścią oglądanej sceny.

Only sound from the Soundbar was activated when Q-Symphony was off, but sound from both the TV and Soundbar turned on when Q-Symphony turned on.

Q-Symphony

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora

Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch urządzeń. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki telewizora synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci wzmocniony i wciągający dźwięk dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

*Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. Soundbar sprzedawany osobno

Zaawansowany Upłynniacz Ruchu Pro

Większa dynamika ruchu

Innowacyjna funkcja wyświetlania ruchu do 144 Hz w 4K zapewnia najwyższą wydajność, dzięki czemu możesz cieszyć się perfekcyjną dynamiką obrazu bez rozmyć i opóźnień.

*4K@144 Hz dostępne jest tylko w przypadku treści wyświetlanych przy podłączeniu do komputera. Wymagana jest odpowiednia karta graficzna komputera. Wydajność może się różnić w zależności od komputera.
Zaawansowany Upłynniacz Ruchu Pro

Smart TV

Smart Hub

Smart Hub

Inteligentne centrum zarządzania rozrywką

Smart Hub jest jeszcze bardziej intuicyjny w użytkowaniu - teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu lub graniu. Wyświetlane treści podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem Twoich wcześniejszych zainteresowań, a więc wszystko, czego szukasz, masz na wyciągnięcie ręki.

*Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem wymagane jest zalogowanie do konta Samsung, zaakceptowanie Warunków Korzystania z Usług oraz Zasad Prywatności Smart Hub. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.
SmartThings

SmartThings

Wygodne zarządzanie urządzeniami

Dzięki tej funkcji telewizor automatycznie wykrywa i łączy się z różnymi urządzeniami znajdującymi się w pobliżu - zarówno inteligentnymi, mobilnymi i internetowymi, jak i tymi starszej generacji. Teraz dzięki wbudowanemu SmartThings Hub kompatybilne produkty podłączysz bez dodatkowych urządzeń.

*Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. **Wymagane jest zalogowanie do konta Samsung oraz podłączenie do sieci Wi-Fi, połączenie Bluetooth lub połączenie internetowe. Inteligentne urządzenia domowe są sprzedawane oddzielnie. ***Usługa Calm Onboarding służąca do podłączania inteligentnych urządzeń wymaga zaakceptowania Polityki Prywatności SmartThings oraz warunków korzystania z podłączonego urządzenia.
Będziesz potrzebować konta Samsung, aby uzyskać dostęp do pełnej gamy inteligentnych funkcji dostępnych za pośrednictwem urządzenia, w tym inteligentnych usług opartych na sieci; aplikacji takich jak gry i usługi streamingowe; inteligentne funkcje domu i wiele innych. Jeśli zdecydujesz, aby się nie logować, będziesz mógł połączyć się tylko z telewizją naziemną (tylko urządzenia z tunerami) i urządzeniami zewnętrznymi, np. za pośrednictwem HDMI. Jeśli nie masz jeszcze konta Samsung, możesz łatwo je utworzyć tutaj: https://account.samsung.com/membership/intro - rejestracja jest bezpłatna. Wymaga akceptacji Warunków Korzystania.
Produkt
Neo QLED 4K
Seria
QN95C
Wyświetlacz
Przekątna ekranu65"
Częstotliwość odświeżania120Hz (do 144Hz)
Rozdzielczość3,840 x 2,160
Powłoka AntyrefleksyjnaTak
Wideo
Procesor obrazuNeuronowy Procesor AI Quantum 4K
One Billion ColorTak
HDR (High Dynamic Range)Neo Quantum HDR+
HDR 10+Tak (ADAPTIVE/ GAMING)
Inteligentne SkalowanieTak
HLG (Hybrid Log Gamma)Tak
KontrastTechnologia Quantum Matrix
Kolor100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)
Kąt widzeniaUltra Szeroki Kąt Widzenia
Micro DimmingUltimate UHD Dimming Pro
Wzmacniacz KontrastuWzmocnienie Głębi Obrazu
Tryb filmowyTak
Upłynniacz RuchuZaawansowany Upłynniacz Ruchu Pro
Picture ClarityTak
Mistrzowska KalibracjaTak
Inteligentna KalibracjaInteligentna Kalibracja Pro
Filmmaker Mode (FMM)Tak
AI HDR RemasteringAutomatyczny remastering HDR
Dźwięk
Dolby AtmosTak
Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)Tak
Funkcja Adaptacji DźwiękuFunkcja adaptacji dźwięku+
Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)Dźwięk Podążający za Obiektem+
Q-SymphonyTak
Audio Pre-selection DescriptorTak
Moc RMS70W
Rodzaj głośników4.2.2CH
Głośnik niskotonowyTak
Kompatybilność z Systemami MultiroomTak
Bluetooth AudioTak
Wsparcie Dual Audio (Bluetooth)Tak
Buds Auto SwitchTak
Smart TV
Samsung SMART TVTak
System operacyjnyTizen™ Smart TV
Rozpoznawanie głosu(1-10m)Tak
Przeglądarka internetowaTak
SmartThingsTak
Media HomeTak
Smart Feature
Multi Device ExperienceTV to Mobile, Mobile to TV, TV initiate mirroring, TV Sound to Mobile, Sound Mirroring, Wireless TV On
Dotknij i WyświetlTak
WideorozmowyGoogle Meet
Multi ViewTak (do 2 wideo)
Muzyczna ścianaTak
Wsparcie kamer mobilnychTak
Easy SetupTak
App CastingTak
Tryb AmbientTryb Ambient+
Wireless DexTak
Cloud ServiceMicrosoft 365
NFTNifty Gateway
Funkcje do gier
Automatyczny Tryb GryTak
Game Motion PlusTak
Dynamiczny Korektor CzerniTak
Surround SoundTak
Ultra Szeroki Widok w GrachTak
Mini Map ZoomTak
FreesyncFreeSync Premium Pro
HGiGTak
Tuner/nadawanie
Tuner DTVDVB-T2CS2/HEVC x 2
Tuner analogowyTak
2 tuneryTak
CI (Common Interface)Tak (CI+(1.4))
TV KeyTak
Łączność
Gniazdo HDMI4
USB2
HDMI (High Frame Rate)4K 144Hz (dla wejść HDMI 1/2/3/4)
Ethernet (LAN)1
POGO (SlimFit Cam Only)1
Wyjście audio cyfrowe (optyczne)1
Wejście RF (sygnał telewizji naziemnej/kablowej/satelitarnej)1/1(wspólne z naziemną)/2
Gniazdo CI1
Wbudowany WLANTak (WiFi5)
BluetoothTak (BT5.2)
Złącze Anynet+ (HDMI-CEC)Tak
HDMI Audio Return ChanneleARC
Wzornictwo
WzornictwoAbsolutnie Bezgraniczny Design
RamkaBezramkowy Design
Rodzaj obudowyUltra Slim
Kolor obudowySLATE BLACK
Rodzaj podstawyRound Neck Square
Kolor podstawyTITAN BLACK
Funkcje dodatkowe
Wsparcie ekranu 9:16Tak (Niezbędne jest akcesorium obrotowe, dotyczy tylko kompatybilnych modeli)
Czujnik Światła/KoloruTak
Obsługa napisówTak
Elektroniczny informator programowy (EPG)Tak
ConnectShare™Tak
Język OSD28 języków europejskich + Rosyjski (tylko po podłączeniu do sieci EE,LV,LT)
Obraz w obrazie (Picture-In-Picture)Tak
Teletext (TTX)Tak
Wsparcie MBRTak
Ułatwienia dostępu
Ułatwienia dostępu – Przewodnik głosowyAngielski (brytyjski), fiński, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, włoski, norweski, polski, portugalski, rumuński, słowacki, hiszpański, szwedzki, czeski, duński, holenderski, koreański
Naucz się korzystać z pilota / Poznaj ekran MenuAngielski (brytyjski), niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, holenderski, polski, duński, szwedzki, fiński, norweski, portugalski, rosyjski (tylko po podłączeniu do sieci EE,LV,LT)
Wsparcie zaburzeń wzrokuZoom menu oraz tekstu, Większy Kontrast, SeeColors, Odwrócenie Kolorów, Skala Szarości, Wyłączanie obrazu, Powiększenie
Wsparcie zaburzeń słuchuWiele wyjść audio, Zoom Języka Migowego
Wsparcie zaburzeń ruchuSpowolnienie czasu reakcji pilota na przyciskanie
Zasilanie oraz rozwiązania Eco
Czujnik ekoTak
Źródło zasilaniaAC220-240V~ 50/60Hz
Pobór mocy (tryb czuwania)0.50 W
Automatyczne wyłączanie zasilaniaTak
Auto Power SavingTak
Wymiary
Opakowanie (SxWxG)1622 x 935 x 185 mm
Zestaw z podstawą (SxWxG)1444.3 x 890.4 x 270.9 mm
Zestaw bez podstawy (SxWxG)1444.3 x 829.3 x 21.3 mm
Wymiary podstawy390.0 x 270.9 mm
Standard VESA400 x 300 mm
Waga
Waga brutto (z opakowaniem)35.5 kg
Waga z podstawą27.9 kg
Waga bez podstawy23.8 kg
Akcesoria
Pilot zdalnego sterowaniaTM2360E
Kompatybilny z Dopasowanym UchwytemTak
Dopasowany do Stojaka StudioTak
Dopasowany do wieszaków MiniTak
Dopasowany do wieszaków VesaTak
Kompatybilny z Obrotowym UchwytemTak
Instrukcja obsługiTak
Kompatybilny z Ruchomym UchwytemTak
Instrukcja w wersji elektronicznejTak
Wsparcie kompatybilnej kamery internetowejTak
Zigbee / Thread ModuleWbudowany
Kabel zasilającyTak
Rozwiń opis

Opinie

Dodaj opinię +
Rozwiń więcej opinii

Ostatnio przeglądane

Raty i Leasing

Raty
Leasing
santander_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank

 • Okres spłaty kredytu: 3-50 miesięcy
 • Minimalna wartość zakupu: 100 zł
 • Maksymalna wartość zakupu: 50 00 zł
 • Minimalny dochód miesięczny: bez ograniczeń
 • Wpłata własna: nie

Więcej o ratach na Santander Consumer Bank

pko_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu w leasing za pośrednictwem banku PKO Leasing S.A.

 • Okres spłaty kredytu: 12-48 miesięcy

Więcej o leasingu na PKO Leasing S.A.

Ostatnio oglądane

12 999,00 zł
1 299,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt dostępny
Dostawa w 24h
Sprawdź koszty dostawy
Negocjuj cenę
ceneo

97% klientów poleca ten sklep