Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

% Zapytaj o lepszą cenę każdego produktu %

% Zapytaj o lepszą cenę
każdego produktu %

Zestaw muzyczny SONY MHC-V43D

Kod producenta: MHC-V43D EAN : 4548736108028

DARMOWA DOSTAWA

Najtańsze dostawy dzięki najlepszym
firmom kurierskim na rynku.


Potrzebujesz ustalić konkretną date dostawy?

Skontaktuj się z nami.

Specyfikacja

 • Szeroki zasięg basu dzięki funkcji JET BASS BOOSTER
 • Oświetlenie imprezowe i oświetlenie głośnika
 • Obsługa gestami jest wygodna i zapewnia dużo zabawy
 • Sterowanie głosem przez aplikację Fiestable / funkcja Party Light w aplikacji Fiestable
 • Wbudowany odtwarzacz DVD z wyjściem HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC)
Zobacz pełną specyfikację

Ochrona na wypadek szkody

Ubezpieczenie warta

1 859,00 zł

2 199,00 zł

Taniej o 340,00 zł
i
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1 999,00 zł
92,95 zł x 20 rat 0% LUB 185,90 zł x 10 rat 0% + odroczenie aż 3 miesiące !! RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt niedostępny

Opis i specyfikacja

Zadbaj o niesamowity dźwięk na imprezie

Tańczcie i śpiewajcie przy ulubionych nagraniach rozbrzmiewających w całym pomieszczeniu. Dzięki wydajnym głośnikom wysoko- i średniotonowym oraz nachylonym głośnikom średniotonowym impreza będzie kręcić się przy mocnym, żywym dźwięku, który sprawi przyjemność wszystkim uczestnikom.

Wielokierunkowy dźwięk imprezowy – mocniejszy dźwięk, lepsza zabawa

Stwórz warunki do zabawy wszystkim gościom bez względu na to, gdzie akurat są. Dzięki wielokierunkowemu dźwiękowi imprezowemu z wydajnych głośników wysoko- i średniotonowych muzyka dotrze do każdego uczestnika imprezy: stojącego i siedzącego, śpiewającego i tańczącego.

Cztery głośniki wysokotonowe wypełnią muzyką całe otoczenie

Cztery skierowane do góry tubowe głośniki wysokotonowe o dużej wydajności — po dwa z przodu i z tyłu — rozszerzają scenę dźwiękową i zwiększają poziom ciśnienia akustycznego ku górze. W rezultacie dźwięk rozprzestrzenia się po całym pomieszczeniu.

Lepszy wokal z wydajnych głośników tonów średnich

Wydajne, tubowe głośniki średniotonowe typu „mid horn” z przodu i z tyłu emitują dźwięk w taki sposób, by zwiększyć czystość brzmienia i ciśnienie akustyczne w bardzo ważnym paśmie tonów średnich. Rezultat to lepiej słyszalny wokal w czasie tańca i śpiewania przy akompaniamencie ulubionych utworów.

JET BASS BOOSTER — rytm odczuwalny nawet z daleka

Zwężający się kanał bass reflex koncentruje przepływ powietrza tak, aby bas był słyszalny i odczuwalny nawet z dużej odległości lub w tłumie.

Realistyczny dźwięk

Technologia DSP tworzy festiwalowy klimat, dzięki czemu możesz poczuć się jak na koncercie na żywo.

Przywracanie szczegółowości muzyki cyfrowej

System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca składowe tracone podczas kompresji plików muzycznych, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania CD.

Stwórz niezapomnianą atmosferę

Rozświetlaj imprezy od podłogi po sufit — pomoże w tym system wielokierunkowych świateł imprezowych i oświetlenie głośnika. Ciemnoniebieskie, błękitne i zielone fale świetlne z różnokolorowymi prążkami stworzą klimat prawdziwego klubu nocnego lub festiwalu pod chmurką.

W każdym z nas drzemie gwiazda muzyki

Zadbaj, żeby wszyscy dobrze się bawili. Dwa wejścia mikrofonowe pozwolą wspólnie śpiewać ulubione kawałki. Do jednego z nich można także podłączyć gitarę i użyć zestawu jako wzmacniacza. Do wyboru masz wtedy trzy tryby: Clean, zapewniający czystość dźwięku, Overdrive, zniekształcający dźwięk gitary, i Bass do gitary basowej. Na koniec można bezpiecznie odłożyć mikrofony do wbudowanych uchwytów.

Obsługa gestami poziomymi i pionowymi

Wykonując poziome i pionowe ruchy ręką, możesz pomijać utwory, zmieniać efekt z flangera na WAH, zwiększać poziom dźwięku z mikrofonu do karaoke, zmieniać tonację muzyki i mikrofonu lub podkręcać głośność. Dzięki systemowi obsługi gestami szybko i łatwo zmienisz ustawienia zestawu MHC-V43D — nie tracąc ani chwili imprezy.

Zabawa z rytmami w trybie TAIKO

Dodaj do miksu własny beat w trybie TAIKO i sprawdź swoje możliwości podczas pojedynku ze znajomymi w trybie gry TAIKO.

Tryb TAIKO

Wystarczy w takt muzyki uderzać w górny panel, aby akompaniować na perkusji, korzystając z próbek. Do wyboru m.in. rytmy bongo, djembe, surdo oraz japońskiego bębna Taiko.

Tryb TAIKO Game i tabela wyników

Sprawdź swoje wyczucie rytmu w trybie gry TAIKO. Stukaj w górny panel i przesuwaj po nim palcem w momencie zapalania się świateł, by uzyskać jak najwięcej punktów. Ranking TAIKO w aplikacji Fiestable pozwala porównać się z innymi graczami on-line. Czy Twój wynik trafi do Top 10?

Fiestable – cała impreza w Twoich rękach

Intuicyjna, przyjemna i łatwa w użyciu aplikacja Fiestable da Ci pełną kontrolę nad zestawem MHC-V73. Aby jej użyć, musisz najpierw pobrać aplikację Sony | Music Center. Następnie możesz sterować odtwarzaniem, światłami i innymi funkcjami z telefonu lub używając poleceń głosowych.

Tryb TAIKO

Wystarczy w takt muzyki uderzać w górny panel, aby akompaniować na perkusji, korzystając z próbek. Do wyboru m.in. rytmy bongo, djembe, surdo oraz japońskiego bębna Taiko.

Ranking karaoke – odkryj gwiazdę wokalu dzięki aplikacji Fiestable

Powalcz z gośćmi o tytuł króla albo królowej rankingu karaoke. Kto awansuje do pierwszej dziesiątki, może wpisać swoje imię i tytuł utworu na tablicę wyników.

Zostań królem imprezy

Informuj w mediach społecznościowych o swoich imprezach — wystarcza do tego jedno kliknięcie w aplikacji Fiestable. A potem podkręć głośność i zacznij piąć się na szczyt rankingu imprezowiczów, by zdobyć oficjalny tytuł króla imprezy.

Możliwość sterowania z parkietu

Aplikacja Sony | Music Center pozwala wybierać utwory i regulować ustawienia dźwięku przy użyciu telefonu. Aplikacja Fiestable zapewnia dodatkowo kontrolę nad kolorami świateł i trybami DJ oraz KARAOKE. Intuicyjna funkcja obsługi gestami umożliwia zmiany jednym ruchem ręki.

Filmy i telewizja teraz z większą dozą dramatyzmu

Podłącz zestaw MHC-V43D do telewizora i oglądaj filmy, telewizję i wydarzenia sportowe w zupełnie nowy sposób.

Łatwa konfiguracja dzięki wyjściu HDMI™

Wyjście HDMI™ (ARC) pozwala w prosty sposób połączyć zestaw MHC-V43D z telewizorem. Możesz więc oglądać telewizję i filmy DVD na zwykłym ekranie przy akompaniamencie potężnego dźwięku z głośników zestawu.

Oglądanie filmów na wbudowanym odtwarzaczu DVD

Zmień domowy salon w kino, w którym odbywają fantastyczne wieczory filmowe dla rodziny i znajomych. Wczuwaj się w każdą scenę — dzięki potężnej głośności i ciśnieniu akustycznemu znajdziesz się w centrum wydarzeń.

Zwiększ skalę imprezy przez łącze bezprzewodowe

Połącz mocniejszy, pełniejszy dźwięk ze zsynchronizowanym oświetleniem. Funkcja Wireless Party Chain w zestawie MHC-V43D pozwala podłączyć przez łącze Bluetooth® nawet 50 współpracujących zestawów audio o dużej mocy.

NFC™: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem

Technologie NFC™ (Near Field Communication) i Bluetooth® pozwalają zrezygnować z używania przewodów i eliminują skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie nagrań z kolekcji, przyłóż swoje urządzenie z technologią NFC™ do zestawu MHC-V43D. Do połączenia urządzeń można też użyć łącza Bluetooth®.

Synchronizacja dźwięku przez Wireless Party Chain

Aby uzyskać wrażenie mocniejszego dźwięku, połącz nawet 50 zestawów audio o dużej mocy przez łącze Bluetooth® i zobacz, jak synchronizują się światła w poszczególnych głośnikach.

Podłączanie wielu urządzeń

Technologia Bluetooth® pozwala na jednoczesne sparowanie zestawu MHC-V43D z trzema smartfonami. Oznacza to dostęp do różnych bibliotek muzycznych i jeszcze większy wybór utworów.

DAB+ zapewnia większe możliwości słuchania

Radioodbiornik DAB+ pozwoli Ci słuchać ulubionych stacji radiowych.

Stworzony, by przetrwać wiele imprez

Zestaw MHC-V43D został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wytrzymałości, więc nie musisz się troszczyć o to, czy przetrwa imprezę.

Stworzony do intensywnej zabawy

Wykonana z twardego plastiku obudowa i mocne ochraniacze narożników zwiększają trwałość zestawu MHC-V43D i ułatwiają transportowanie go z imprezy na imprezę.

Trwały, odporny

na zachlapanie panel sterowania Górna powierzchnia zestawu MHC-V43D jest odporna na zachlapanie4 i łatwa w czyszczeniu. W razie potrzeby możesz nacisnąć przycisk Party Lock. Na 30 sekund wyłączy on pozostałe przyciski, dając chwilę na zrobienie porządku.

Łatwy transport: przechylasz i toczysz

Wytrzymałe rolki pozwolą Ci zabrać zestaw MHC-V43D na każdą imprezę. Kiedy chcesz go przestawić, łapiesz za uchwyt, przechylasz i możesz wygodnie go przetransportować.

OGÓLNE
Nazwa Sony
Model MHC-V43D
FUNKCJE
CD TAK
DVD TAK
USB1 TAK
FM
Wejście audio In1 TAK
TV Tak (HDMI), (WEJŚCIE AUDIO)
Bluetooth® TAK (iAP poprzez BT)
WEJŚCIA I WYJŚCIA
Analogowe wejście audio 1
Wyjście HDMI® 1
Port USB 1
Wejście mikrofonu 2 (6φ / jeden port gitarowy - MIC 2 / GUITAR)
CECHY DŹWIĘKOWE
Korektor muzyczny Muzyka (korektor Emotion)
Korektor Latin
Tryb „Futbol” TAK (WYŁ. / narracja wł. / narracja wył.)
Korektor wideo FILMY / GRY / SERIALE / WIADOMOŚCI
Tryb FIESTA TAK
Wzmacnianie basu (Bass Boost) Mega Bass
Optymalizacja dźwięku DSEE DSEE (AUTO)
Funkcja Party Chain (przewodowa) TAK
Funkcja Wireless Party Chain korzystająca z technologii Bluetooth TAK
Funkcja dodawania głośników (Bluetooth) TAK
ClearAudio+ TAK
DŹWIĘK PRZESTRZENNY
Dolby® Digital TAK
Tryb Cinema Space/Surround -/Tak
SOUND ENTERTAINMENT
Flanger TAK
Izolator TAK
Panorama TAK
Efekt Wah TAK
Sampler Tak (zadrapania i inne)
TAIKO NIE
EFEKT ŚWIETLNY
Oświetlenie w głośniku Tak (niebieski dla jednostki nisko- i średniotonowej)
Oświetlenie imprezowe z przodu, łuk: ciemnoniebieski / błękitny, pasek: czerwony
KARAOKE
Tłumik wokalu TAK
Transpozycja TAK
System oceny TAK
Regulacja poziomu dźwięku z mikrofonu TAK
Echo TAK
Ścieżka prowadząca Tak (tylko aplikacje)
Zmiana brzmienia głosu TAK
FUNKCJE
Obsługa gestami Tak (poziomo i pionowo)
Wyłącznik czasowy TAK
Port USB z funkcją ładowania 1A
Przyciski dotykowe NIE
Nagrywanie przez USB TAK
POBÓR MOCY
Pobór mocy (w trybie czuwania) 0,5 W
ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA
Parowanie jednym dotknięciem NFC NIE
BLUETOOTH
LDAC TAK
AAC TAK
A2DP (SINK) TAK
AVRCP Tak (wersja 1.3)
SPP TAK
ZASTOSOWANIE
Obsługiwane aplikacje na smartfony Tak (Music Center i Fiestable)
POSTANOWIENIA OGÓLNE
Blokada tacy na płytę TAK
Ochrona przed dziećmi TAK
Uchwyt Tak (z boku)
PŁYTY, KTÓRE MOŻNA ODTWORZYĆ (DŹWIĘK)
CD TAK
CD-R TAK
CD-RW TAK
PŁYTY, KTÓRE MOŻNA ODTWORZYĆ (WIDEO)
DVD TAK
DVD+R TAK
DVD-R Yes
DVD+R DL TAK
DVD+RW TAK
DVD-RW (Video) TAK
VCD TAK
FORMATY, KTÓRE MOŻNA ODTWORZYĆ (DANE)
MP3 TAK
Xvid TAK
Mpeg4 *Simple Profile Tak (również obsługa formatu MPEG1)
DANE TECHNICZNE GŁOŚNIKA
Dźwięk o zasięgu 360 stopni (tylna jednostka wysokotonowa) NIE
Generator emisji dźwięku NIE
Funkcja Jet Bass Booster TAK
DANE TECHNICZNE PRZEDNIEGO GŁOŚNIKA
Głośnik wysokotonowy 4 cm × 2 (stożkowa)
Głośnik tonów średnich 8 cm × 2 (stożkowa)
Głośnik niskotonowy 25 cm × 1
JEDNOSTKA CENTRALNA
Przybliżone wymiary jednostki centralnej (szer. x wys. x gł., cm) 349,5 × 795 × 328,5 mm
Przybliżona waga (kg) 14,5 kg
Rozwiń opis

Opinie

Dodaj opinię +
Rozwiń więcej opinii

Ostatnio przeglądane

Raty i Leasing

Raty
Leasing
santander_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu na raty za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank

 • Okres spłaty kredytu: 3-50 miesięcy
 • Minimalna wartość zakupu: 100 zł
 • Maksymalna wartość zakupu: 50 00 zł
 • Minimalny dochód miesięczny: bez ograniczeń
 • Wpłata własna: nie

Więcej o ratach na Santander Consumer Bank

pko_logo

Oferujemy Ci możliwość dokonania zakupu w leasing za pośrednictwem banku PKO Leasing S.A.

 • Okres spłaty kredytu: 12-48 miesięcy

Więcej o leasingu na PKO Leasing S.A.

% Zapytaj o lepszą cenę każdego produktu %

Ostatnio oglądane

1 859,00 zł

2 199,00 zł

Taniej o 340,00 zł
i
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1 999,00 zł
92,95 zł x 20 rat 0% LUB 185,90 zł x 10 rat 0% + odroczenie aż 3 miesiące !! RRSO 0%!
Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
Produkt niedostępny
ceneo

97% klientów poleca ten sklep