Regulamin promocji “Czy jesteś Wojownikiem?”

 1. Organizatorem konkursu „Czy jesteś Wojownikiem?” jest MatrixMedia.
 2. Konkurs rozpoczyna się 02.10.2017r., trwa od momentu opublikowania posta konkursowego, aż do 13.10.2017r. do godziny 16.00.
 3. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba posiadająca zweryfikowane konto na Facebooku i będąca fanem fanpage’a MatrixMedia.
 4. Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość wykasowania odpowiedzi, jeśli: - będą zawierały wulgaryzmy, - będą zawierały treści określane jako spam, - nie będą autorską własnością komentującej osoby.
 5. Konkurs “ Czy jesteś Wojownikiem?” polega na zapostowaniu zdjęcia, które obrazuje ducha walki / duszę wojownika i jest zgodne z pytaniem tytułowym konkursu.
 6. Każdy Uczestnik konkursu ma prawo do wielokrotnego postowania swoich propozycji.
 7. Nagrodą w konkursie jest: podwójny bilet na galę UFC FIGHT NIGHT, która odbędzie się 21 października 2017 roku w Ergo Arenie Gdańsk.
 8. Jury wybierze 1 zwycięzcę, który jego zdaniem prześle najciekawszą propozycję.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia konkursu.
 10. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.
 11. Po ogłoszeniu wyników konkursu, Organizator zastrzega sobie możliwość publikacji zgłoszonych treści na fanpage’u MatrixMedia.
 12. Uczestnik, który zdobędzie nagrodę, w ciągu 2 dni od ogłoszenia wyników konkursu powinien podać dane do wysyłki nagrody poprzez wiadomość prywatną na Facebooku. W przypadku, gdy dane nie zostaną przekazane w wyznaczonym terminie, Organizator ma prawo przekazać nagrodę innemu uczestnikowi konkursu.
ceneo

97% klientów poleca ten sklep

opineo

97% klientów poleca ten sklep